April 27, 2024, 09:12:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Anabolic diet  (Pročitano 9363 puta)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Anabolic diet
« poslato: Januar 16, 2006, 09:05:28 posle podne »
Interesuju me vasa misljenja . Jel neko probao da se hrani ovako .Da podsetim , to je dijeta koja se bazira na visokom unosu masti i proteina dok su ugljeni hidrati svedeni gotovo na nulu . Ja sam licno jako skeptican i nikada ne bih mogao ovako da se hranim , ali ova dijeta i njen "izumitelj" Mauro Dipasquale imaju dosta 'sledbenika'

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Anabolic diet
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2006, 09:16:30 posle podne »
Citat: gaudi
Interesuju me vasa misljenja . Jel neko probao da se hrani ovako .Da podsetim , to je dijeta koja se bazira na visokom unosu masti i proteina dok su ugljeni hidrati svedeni gotovo na nulu . Ja sam licno jako skeptican i nikada ne bih mogao ovako da se hranim , ali ova dijeta i njen "izumitelj" Mauro Dipasquale imaju dosta 'sledbenika'
...luda stvar..veruj mi...meni je tu dijetu prvi put ukazao moj veliki drugar koji je sada u kanadi...PEDJA STOJNIC..ja sam je probao..i stvarno je extra..ali..moras bukvalno da opazis na svaki gram uh..jer i jedna greska...and you will be fat like pig

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Anabolic diet
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2006, 09:22:09 posle podne »
pa zato i kazem da ne bi mogao tako da se hranim , jer bi se tu provereno nakupilo uh i onda to ne bi bilo to !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Anabolic diet
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2006, 09:26:03 posle podne »
Citat: gaudi
pa zato i kazem da ne bi mogao tako da se hranim , jer bi se tu provereno nakupilo uh i onda to ne bi bilo to !
:cry:  :cry:  :cry: ...so don"t try... :!:  :!:  :!:

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Anabolic diet
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2006, 10:03:05 posle podne »
Probao! Extra! Mala greska i dovidjenja!
Poslusaj sebe i nemoj probati! :)
Takodje sam to saznao od Pedje Stojnica inace kum od Pedje Extrema koji trenutno zivi u Kanadi kao sto je Pedjos to vec rekao! Momak koji je sa svojim znanjem neverovatan u pravom smislu reci!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Anabolic diet
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2006, 06:51:36 pre podne »
Citat: BORIS
Probao! Extra! Mala greska i dovidjenja!
Poslusaj sebe i nemoj probati! :)
Takodje sam to saznao od Pedje Stojnica inace kum od Pedje Extrema koji trenutno zivi u Kanadi kao sto je Pedjos to vec rekao! Momak koji je sa svojim znanjem neverovatan u pravom smislu reci!
..pa da..jedan od retkih koji stvarno ima neverovatno znanje iz b.b u svim segmentima....ja sam se po njegovim savetima spremao za BOR 2003...na zalsot nemam nikakvih fotki sa tog takmicenja li cu pitati pedju jel ima nesto-a ima,da mi prasne bar jednu fotku sa tog takmicenje da vidite kako to sve izgleda....u svakom slucaju..veliki respect za pedju stojnica...vidis palo mi je na pamet da kazem vucku da ga pozove da nam se pridruzi ako mu vreme ikada bude dozvolilo :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Anabolic diet
« Odgovor #6 poslato: Mart 03, 2006, 03:36:22 posle podne »
Pedjos dali mi mozete malo objasniti koja je to dijeta i kako da je se pridrzavam?Ako sanm dobro shvatio jedem samo meso i skroz izbacujem uh?
PS. bez potpisa:)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Anabolic diet
« Odgovor #7 poslato: Mart 03, 2006, 03:49:16 posle podne »
Nisam Pedjos ali da probam da ti odgovorim :)
U principu jedes samo meso i masti , a ugljene hidrate svodis na minimum ,do 30-ak grama dnevno . Ako hoces baci mi mail na pm pa cu ti poslati knjigu gde je sve lepo objasnjeno sta, kako, kad

Van mreže Osterliz

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Re: Anabolic diet
« Odgovor #8 poslato: Mart 04, 2006, 12:55:14 posle podne »
Ovo bi mi doslo kao kec na desetku jer sam navikao da brojim grame UH

Kako izgleda PWM na ovoj dijeti ?

Van mreže nickname

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Anabolic diet
« Odgovor #9 poslato: Mart 04, 2006, 03:05:19 posle podne »
ajde uploadujte te informacije/knjige ili shta vec o toj dijeti ovde ili na neki rapidshare ili sl.

i mene zanima, zasad chisto informativno...

poz

Van mreže Osterliz

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Re: Anabolic diet
« Odgovor #10 poslato: Mart 04, 2006, 04:45:13 posle podne »
Evo samo ne znam koliko ce brzo da je izbrisu skotovi sa rapidshare :

http://rapidshare.de/files/9840452/Nutrition_-__The_Anabolic_Diet_-_Dr._Mauro_Dipasquale.pdf.html

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Anabolic diet
« Odgovor #11 poslato: Mart 05, 2006, 08:51:10 pre podne »
Uh odustajem od ove dijete zvuci super ali bojim se da cu navuci mast na sebe a to mo ne treba pocetkom marta,samo cu jos malo smanjiti uh u sadasnjoj dijeti.Mozda se okusam sa ovom dijetom na jesen kada se budem spremao za masu za sada se jos previse bojim ovih kombinacija
PS. bez potpisa:)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Anabolic diet
« Odgovor #12 poslato: Avgust 02, 2006, 08:58:23 pre podne »
zanimljivo zanimljivo, nego ovi u knjizi ga skroz zamrsise ovako na prvi pogled mi se cini.

jel bi nekome od strucnog osoblja bio problem da napise jedan jelovnik na srpskom, pa da vidim moze li se ovo izgurat nekako?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Anabolic diet
« Odgovor #13 poslato: Avgust 02, 2006, 09:01:22 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: gaudi
Interesuju me vasa misljenja . Jel neko probao da se hrani ovako .Da podsetim , to je dijeta koja se bazira na visokom unosu masti i proteina dok su ugljeni hidrati svedeni gotovo na nulu . Ja sam licno jako skeptican i nikada ne bih mogao ovako da se hranim , ali ova dijeta i njen "izumitelj" Mauro Dipasquale imaju dosta 'sledbenika'
...luda stvar..veruj mi...meni je tu dijetu prvi put ukazao moj veliki drugar koji je sada u kanadi...PEDJA STOJNIC..ja sam je probao..i stvarno je extra..ali..moras bukvalno da opazis na svaki gram uh..jer i jedna greska...and you will be fat like pig

Kiza kaze da ga je jedna porcija pirinca tapacirala celog...covek zamalo infarkt da dobije... :?

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Anabolic diet
« Odgovor #14 poslato: Avgust 02, 2006, 10:37:44 pre podne »
uto
1   jaja10
2   feta 100
3   svinjsko polumasno 200
4   jaja-urda 6-200
5   suva konjetina 100
6   urda250
whey   30
urda je posni sir da napomenem,ovo je oko 2600 kal odnosno za nekog ko je tezine do 65 kg i to u periodu drzavanja(1-6-su obroci dorucak-zadnja vecera)
PS. bez potpisa:)