April 30, 2024, 05:01:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: sustanon problem?  (Pročitano 5242 puta)

Van mreže Gagilix

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
sustanon problem?
« poslato: Novembar 27, 2019, 10:13:56 pre podne »
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje. Ovo mi je drugi ozbiljan ciklus i trenutno sam samo na sustanonu da ne pricam unazad sta i kako to i nije tema zanima me ovo. Posto kad god i ko god da me je bockao znaci i doktorica i med sestra i devojka i drugar i ko god jebeno uvek mi je ostajao cvoric na gluteusu ubo sam 2 puta u nogu po 7 dana sam bio nepokretan bukvalno... Nemam vise resenja iskreno znaci stalno led hepatrombin itd.. Konstantno jebada sa time po gluteusu kao grozdje da imam.. Jedan lik iz Bg mi je rekao mozda je bas zbog sustanona da probam sa bukvalno depo galenikom... Da se razumemo koristim pharm tec pre toga sam swiss u aprilu ove god tako da nije neka fejk roba i plus je drugar ubo sustanon iz moje kutije sam mu dao ampulu i telo skroz normalno sto se kaze radilo ga je..... sta preporucujete?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon problem?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2019, 10:44:06 pre podne »
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje. Ovo mi je drugi ozbiljan ciklus i trenutno sam samo na sustanonu da ne pricam unazad sta i kako to i nije tema zanima me ovo. Posto kad god i ko god da me je bockao znaci i doktorica i med sestra i devojka i drugar i ko god jebeno uvek mi je ostajao cvoric na gluteusu ubo sam 2 puta u nogu po 7 dana sam bio nepokretan bukvalno... Nemam vise resenja iskreno znaci stalno led hepatrombin itd.. Konstantno jebada sa time po gluteusu kao grozdje da imam.. Jedan lik iz Bg mi je rekao mozda je bas zbog sustanona da probam sa bukvalno depo galenikom... Da se razumemo koristim pharm tec pre toga sam swiss u aprilu ove god tako da nije neka fejk roba i plus je drugar ubo sustanon iz moje kutije sam mu dao ampulu i telo skroz normalno sto se kaze radilo ga je..... sta preporucujete?

Imas rezistaneciju na BA i tu nema pomoci
Imunitet je verovatno porpilicno NARUSEN (ti to ne osecas, ali ti telo govori na taj nacin)
Tako da treba da povradis imunitet u sto boljoj opciji i onda da se nastavis bockati.
Predlog
na zalost ni malo jeftino.

aswahghanda 2  caps
GLR 2 tbl
G 132- 2 caps prvih 10 dana , a posle 1
C vit- 3000 mg

min 4 ned

Van mreže Gagilix

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: sustanon problem?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2019, 11:06:47 pre podne »
Jasno ali na primer kad sam ulazio u ciklus i tokom ciklusa uvek kompleks vitamina + c vitamin+ maka+ asw ishrana dobra dosta vitamina i minerala sve kako valja i tipa bukvalno i prvi put kad sam bocnuo na pocetku ciklusa i sada je isto uvek ostaju. Kada idem 2 puta nedeljno je okej ali kad sam isao 3x250 e tu je bilo bas gadno jer ko sto kazem nema gde. Ali planiram svakako da stanem mozda i ove nedelje i da krenem sa ciscenjem i punjenjem vitaminima sto bi se reklo... Jer vise nema smisla a i takmicenja nema vise ide zima treba se posvetiti hrani :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon problem?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 27, 2019, 11:19:47 pre podne »
Jasno ali na primer kad sam ulazio u ciklus i tokom ciklusa uvek kompleks vitamina + c vitamin+ maka+ asw ishrana dobra dosta vitamina i minerala sve kako valja i tipa bukvalno i prvi put kad sam bocnuo na pocetku ciklusa i sada je isto uvek ostaju. Kada idem 2 puta nedeljno je okej ali kad sam isao 3x250 e tu je bilo bas gadno jer ko sto kazem nema gde. Ali planiram svakako da stanem mozda i ove nedelje i da krenem sa ciscenjem i punjenjem vitaminima sto bi se reklo... Jer vise nema smisla a i takmicenja nema vise ide zima treba se posvetiti hrani :D

pa kazem
problem sa BA je u tome sto napada tamo gde si "najtanji"
pad imuniteta je uvek vidljiv kod aplikacija takvih stvari, pa cak i da su pure pharm grade..

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: sustanon problem?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 29, 2019, 10:39:22 posle podne »
ja sam probao u zivotu 3 put u ciklusu ubaciti sustu..uvijek razliiciti proizvodac i uvijek isti problem s apliciranjem... cvorici..bol itd itd...i samo sa sustom...kamo god,gluteus,kvad..uvijek problem..

dok sa bilo cim drugim nikad ni blizu takav problem... i jednostavno sam sustu prekrizio zauvijek :D :o