Mart 29, 2024, 01:58:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: INTOLERANCIJA NA INSULIN  (Pročitano 8220 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: INTOLERANCIJA NA INSULIN
« Odgovor #30 poslato: Januar 24, 2020, 12:25:19 posle podne »
kontinuitet s epodrazumeva, to sam negde vec i napisao, samo je i ovo jako bitno jer, pre svgea nije isto dal ti je stomak pun hrane , kao i pre svega zeludac, kao i tanko crevo , dal se hrana masivno apsorbuje u tom trenutku u jejunumu(gde se vecina minerala absorbuje) ili dalje u lileumu ,ako pojedes obrok i imas i ak i lipide ili uh u sebi , cik pogodi sta ce imati prvenstvo prolaza aktivnim transportom... za osmozu gde joni prolaze preko epitelnih celija najbolje je da koncentracija bude sto manja, tako da ako si uzeo hrom na pun stomak hrane...  ne znam, samo kazem, ne bih da namecem nista i da gubim vreme na to, ali,  ako ga vec pijemo, pijmo da nam koristi, tako ce i raditi najbolje...

kralje.
sva sa aspsorb svakako vrsi samo u tankom crevu i nigde drugde.
Ja rauizmem sta ti pises, ali ne i ljudi koji citaju, gde ih boNbardujes sa strucni termini bre :D, pa ispada k"o da nesto znas :D :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: INTOLERANCIJA NA INSULIN
« Odgovor #31 poslato: Januar 24, 2020, 12:45:30 posle podne »
pa gornji i donji deo tankog creva...  sa aktivnim i pasivnim transportom, jedan od pasivnih je osmoza...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: INTOLERANCIJA NA INSULIN
« Odgovor #32 poslato: Januar 24, 2020, 12:54:01 posle podne »
pa gornji i donji deo tankog creva...  sa aktivnim i pasivnim transportom, jedan od pasivnih je osmoza...

op!

Van mreže sasadjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: INTOLERANCIJA NA INSULIN
« Odgovor #33 poslato: Januar 24, 2020, 02:16:22 posle podne »
Ja se izvinjavam sto upadam u diskusiju vi pricate o onom hromu za koji su kolale price da su nam davali u JNA da nam se cuna ne budi tokom noci ?

Pitao je @nTr@x4Fun ali je zatrpano porukama kada uzimati koliko se tableta insulomina uzima po obroku jer vidim da na kutiji pise 60 tableta 30 servings. I postoji li neko ogranicenje u kolicini koju mozemo uzeti za jedan dan.
Zanima me prvenstveno zbog punjenja UH ako dolazimo u situaciju da jedemo 5x po 100gr UH moze li u svakom obroku insulomin?
Ne koristim ga trenutno ali da znam koliko da narucim :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: INTOLERANCIJA NA INSULIN
« Odgovor #34 poslato: Januar 24, 2020, 02:41:25 posle podne »
Ja se izvinjavam sto upadam u diskusiju vi pricate o onom hromu za koji su kolale price da su nam davali u JNA da nam se cuna ne budi tokom noci ?

Pitao je @nTr@x4Fun ali je zatrpano porukama kada uzimati koliko se tableta insulomina uzima po obroku jer vidim da na kutiji pise 60 tableta 30 servings. I postoji li neko ogranicenje u kolicini koju mozemo uzeti za jedan dan.
Zanima me prvenstveno zbog punjenja UH ako dolazimo u situaciju da jedemo 5x po 100gr UH moze li u svakom obroku insulomin?
Ne koristim ga trenutno ali da znam koliko da narucim :)

KUMEEEEEEEE TO JE BIO BROM :D :D

sto se tice insulomina -licno po 1 pred svaki obrok sa uh - imam ih 3 u danu..preporuka

nekada chrom posle obroka, a nekada pre, pa inusulomin u toku obroka ili posle