Mart 28, 2024, 11:46:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Prehlada  (Pročitano 2647 puta)

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Prehlada
« poslato: Januar 15, 2020, 09:52:17 pre podne »
Ajde braćo pomažite, jako sam sklon prehladi pogotovo tokom zimskog perioda. Provedem bar 2 puna mjeseca prehlađen, s tim da nekad i po cijeli mjesec u kontinuitetu. Svodi se većinom na to da mi je nos non stop pun kao i grlo. Kašlja gotovo da i nemam. Ima li ko kakav savjet?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prehlada
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2020, 09:55:46 pre podne »
Ajde braćo pomažite, jako sam sklon prehladi pogotovo tokom zimskog perioda. Provedem bar 2 puna mjeseca prehlađen, s tim da nekad i po cijeli mjesec u kontinuitetu. Svodi se većinom na to da mi je nos non stop pun kao i grlo. Kašlja gotovo da i nemam. Ima li ko kakav savjet?

ima naravno

1 caps reishi bio ujutro
1 caps reselvatrol ujutro
1 caps royal gelly ujutro

sve ovo i uvecer 15 dana

nakon toga

1 caps reishi bio ujutro
1 caps reselvatorl ujutro
1 caps royal G ujutro

1 caps reselvatorl uvecer
1 caps royal G uvecer

3 gr C vitamina
8000 iu D vitamin

i nemas nikakvu birgu...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Prehlada
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2020, 10:13:29 pre podne »
Ajde braćo pomažite, jako sam sklon prehladi pogotovo tokom zimskog perioda. Provedem bar 2 puna mjeseca prehlađen, s tim da nekad i po cijeli mjesec u kontinuitetu. Svodi se većinom na to da mi je nos non stop pun kao i grlo. Kašlja gotovo da i nemam. Ima li ko kakav savjet?

svi smo... nema leka... izbegavas upotrebu gradskih prevoza, da ne ides na okupljanja, restorane, bioskop...  i da cuvas sluzokozu grla u tim mesecima, sto znaci sal na facu, sto manje gaziranog, redovan san zbog regeneracije, gledaj da se ne pretreniras, izbegavaj kal deficit...  mozes da probas sa vakcinom protiv gripa ako nadjes negde gde mogu da ti daju, ali to te stiti od onih najtezih oblika virusa, licno sam to poceo da praktikujem od ove godine, pa videcemo... za sada ne bih da baksuziram, ali svi oko mene kaslju i kasljucaju :) ako ti se desi da zakacis nesto obavezno odlezi, i vodi racuna o grlu da ga ne naprezes...

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Prehlada
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2020, 10:52:25 pre podne »
Probaću ovo od Peđe. Ma jesmo svi ali kod mene je baš haos. Vuče se po mjesec dana, grlo je i najmanji problem, ali oči suve, nos pun, pritisak u sinusima. Moja žena non stop kraj mene i ništa.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prehlada
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2020, 11:10:56 pre podne »
Probaću ovo od Peđe. Ma jesmo svi ali kod mene je baš haos. Vuče se po mjesec dana, grlo je i najmanji problem, ali oči suve, nos pun, pritisak u sinusima. Moja žena non stop kraj mene i ništa.

imnitet je u k..u i to nema sta
probaj sa ovim sto sam ti napisao
VISE nego odlicna opcija. Moj imnutit je isto banana ali hvala Bogu pa ovo mi je..ono....top....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Prehlada
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2020, 11:41:06 pre podne »
Probaću ovo od Peđe. Ma jesmo svi ali kod mene je baš haos. Vuče se po mjesec dana, grlo je i najmanji problem, ali oči suve, nos pun, pritisak u sinusima. Moja žena non stop kraj mene i ništa.

imas mozda nosnu devijaciju... znam to jer imam i ja kao i dosta ljudi al nas zabole  da operisemo:), kao i suplje krajnike koje moram da cistim u nekim periodima onim stapicima za  bris za grlo... 

ne znam sta da ti kazem, ti probaj sve sto mozes, probao sma i ja dok nisam skapirao da imunitet ne funkcionise tako jbg...

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Prehlada
« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2020, 11:48:22 pre podne »
Ma da imunitet definitivno, odma krene lančana reakcija, umor, slabost, problemi sa stomakom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prehlada
« Odgovor #7 poslato: Januar 15, 2020, 11:51:46 pre podne »
Ma da imunitet definitivno, odma krene lančana reakcija, umor, slabost, problemi sa stomakom.

upravo tako kod mene bilo