April 29, 2024, 07:26:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dali sam spreman za steoride?  (Pročitano 7283 puta)

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #15 poslato: April 04, 2006, 10:11:50 posle podne »
otkud znas da je radio malo, ja znam decka koji ide vec 3-4 god u teretanu, i cini mi se da se ne menja ni milimetar na vise... al moze volu rep da iscupa.... znaci mozda je decko radio i ranije.... mada ja nikad nisam bio ljubomoran, niti zeleo da budem kao neko, a i to me ne pogadja puno... ja kada sam krenuo u teretanu dizao sam 30 kg 10 x, i to je bilo to... posle godinu i po izbacio sam stotku prvi put ( sa svojih 65 kg ), malko mi je ortak pomogao na kraju.... i onda se tu pojavio jedan decko koji je poceo sa 40  kg, i posle 2 meseca i kure metanom i test. on je gurao 100 kg 6 puta...
I mislite da sam ja bio ljubomoran, ne naprotiv... mislim da sam ja mnogo pravilnije postupio...........

I inace podrzavam misljenje da ozbiljnu hemiju ne uzimamo iz tako nekih hirova, vec ako stvarno planiramo to i da iskoristimo..........
Sve ostalo mi je jako detinjasto i glupo........
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #16 poslato: April 04, 2006, 10:17:57 posle podne »
ma to boli!!! ma znam par majmuna ko si bili mrsavi ko grana jebote lebac jedan tip je vec velik kao ja za 6 meseci! meni je trebalo 3 godine! ali znas sta? taj tip kada sidce za steorida izgubice sve! Ja sam ponosan da sam jos naturalan ali mislim da idem na steoride, moja devojka vec misli da sam pre velik hahan ije normlana, kaze ako odem na steoride napustame, ali zabolime djoko vjezbam za zebe i trebam nesto sebi da dokazem nikome drugom. supplements u americi su GOVNA LOPOVI! MUSCLE TECH JE NAJVECI SKANDAL! svako to zna samo pocenici neznaju, ma koristim 100% WHEY PROTIEN, POKOSAVOSAM no2 Pump Tech sve ta govna, i to je pacanje para ljudi moji.

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #17 poslato: April 04, 2006, 10:24:59 posle podne »
Citat: witch
Ama meni nesto nije jasno ... zasto uzimati neku iole ozbiljniju hemiju ako ne nameravas da se takmicis? I sta onda ako i drugovi uzimaju? Znaci li to da ako je moj drug odlucio da skoci sa mosta, da moram i ja? ;)
PITAS ZASTO UZIMAJU HEMIJU ako se necu se takmicati?:?? znas zasto uzimaju hemiju da izlgedaju dobro!! AMERIKA je tako isprana da zene moraju biti mrsavi imaju plasticne oberacije, 60% zene ispod 23 godine imaju silikone! cak i moja devojka ima silikon! ah vrlo je popularno da muskarci su jaki veliki ect... ect. zato svi uzimaju steoride, i amerikanci pokusavoju sve da stopiraju steoride, sad su steoride najvise skandal u americi dobijas dobro kasnu ako te uvate prodavati steoride, vise se brinu za steoride nego za kokain, i heorin tako se mi cini

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #18 poslato: April 04, 2006, 10:55:35 posle podne »
Citat
ma to boli!!! ma znam par majmuna ko si bili mrsavi ko grana jebote lebac jedan tip je vec velik kao ja za 6 meseci! meni je trebalo 3 godine! ali znas sta? taj tip kada sidce za steorida izgubice sve!

da mu pichka mater pokvarena, pobi odma ta govna, ma neka ga je sram
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #19 poslato: April 04, 2006, 10:58:35 posle podne »
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže Apolon

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • pwr
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #20 poslato: April 17, 2006, 10:17:22 posle podne »
brate ne zezaj
cuvaj zdravlje, bubrege, pankreas, SRCE.
pusti to
poz