Mart 28, 2024, 02:04:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Arnold classic 2020  (Pročitano 14196 puta)

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Arnold classic 2020
« poslato: Februar 18, 2020, 11:41:41 pre podne »
Izgleda će biti odličan Arnold classic ove godine, ne znam jel ste videli lice Big Rammija 3 w out, sav je ispijen, prava death face, ko nekad Dorian, Levrone i ostali iz 90.-ih, konačno je rešio da se dovede gde treba.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2020, 02:06:05 posle podne »
Izgleda će biti odličan Arnold classic ove godine, ne znam jel ste videli lice Big Rammija 3 w out, sav je ispijen, prava death face, ko nekad Dorian, Levrone i ostali iz 90.-ih, konačno je rešio da se dovede gde treba.

imas link

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2020, 11:17:57 pre podne »
1. Bonac
2. Dexter
3. Big Rammy
4. Cuclo
Odličan Arnold svi su obratili pažnju na conditiononig nije bilo bubble gutova, Sergio Oliva jr. odličan. Bonac stvarno nenadjebiv, Dexter se mumuficirao može ovako do 80.godina beš mi sve, Cedric je bio dobar, njega vidiš koliko je dobar, kakvu moćnu strukturu ima tek kad stane uz druge. Rammy izuzetno moćan ja ne bi znao laički da kažem šta mu fali.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2020, 05:08:45 posle podne »
Stvarno se slabo razumijem, ali Ramy prvi put tvrd kao beton, kasnije jako mekano izgledao. U čemu je stvar pojma nemam.

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2020, 09:12:05 posle podne »
Pogledao sam i prejudging sad mi je malo jasnije kako je komparacija prolazila tako je Rammy bledeo dok su recimo Bonac i cuclo bili sve bolji. Voleo bih da Steva ili Peđa objasne u čemu je fora. Jel pitanje kondicije, greške u punjenju ili....
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2020, 05:56:07 pre podne »
Ne znam sta znaci rec "kondicija" u bb-u, posto je to pojam vezan za neke druge sportove itd ali nebitno.

Ramy kao i Roelly su poznati po tome da zaseru UVEK,  UVEK I UVEK.
Zbgo "sranja" je roelly dobio nogu u guzicu od yamamoto, a pre toga da ne bude da je bio ostecenj pored plate od 12 000 eu mesecno, je dobio ponudu da ako udje u top 3 Mr O prosle godine, dobija Rolex od 80 000 eu + 2.5 % od global prodaje yamamoto monster linije (kao sto flex ima svoju, roelly je trebalo da ima svoju)

Ukoliko bude MR O ,a sve je bilo namesteno da moze da bude prosle godine, dobijao je sve gore navedeno + 450 000 eu a racun - izasao je kako je IZASAO (mastan ki cvarak) i jos pri tome bio veoma bezobrazan (po meni, a upoznajuci ga licno na jednom sastanku, mislim da je pred vrhunskog bezobrazlaku koji ga krasi, i izzuetno ogranicen )...Profesinonalac koji zivi od toga, takmici se na vrhunskom nivou i sta?? Sebi dopusta ovakve stvari da ne postuje trenera....mrshhh!!

Ramy je momak kome su roditelji ULTRA bogati, i fazon- ne moze mi niko nista (odaje utisak baby face i niko nikada ne bi rekao, ali je taj mod kod njega)i do sada je radio sa SVIM I NAJBOLJIM trenerima
Od Bodaia, preko Yode, i sada Glass. I sta??? treneri su UVEK krivi, jer je on krmak i ne postuje protokole
To je razlog

Inace, sve i da je bio i vrhinskkoj formu, zbog toga kako izlgeda, nece uraditi tj testko da ce uraditi ista.
Predizmenzionirano telo, sa ekstremitetima koji odksacu jedan od drugoh i nesrazmrenim dimeznijama (noge vs ramena npr) i svakako to nije nesto sta ljudi zele vise da gledaju. Naravno....ovo u Srb ne vazihahahahhahaahhah

u svakom slucaju, ovo je u kratkim crtama..ali defitivno dok ne prmeni stav (ne samo ova dvojica, ima ih jossss ihaaaa) tesko da ce ikada ista uraditi.

Po meni licno

zakon je momak u zutim gacama   8)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2020, 08:23:30 pre podne »
Pedja bez dlake na jeziku hahahahahahaa , jesi siguran da smes da pricas o ugovornim ciframa za yamamoto hahaahaha :) ?

po mom skromnom subjektivnom misljenju deka Dex, eto mozda ga ta forma stomaka malo zeznula, ali bogami mrtva trka sa Bonacom, mogu da menjaju mesta

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2020, 11:33:42 pre podne »
Pedja bez dlake na jeziku hahahahahahaa , jesi siguran da smes da pricas o ugovornim ciframa za yamamoto hahaahaha :) ?

po mom skromnom subjektivnom misljenju deka Dex, eto mozda ga ta forma stomaka malo zeznula, ali bogami mrtva trka sa Bonacom, mogu da menjaju mesta

pa nije to tajna.....nikada nije ni bila, samo sto ljudi nisu znali posto nisu bili usko u saradnji .
Sada je Roelly potpisao za BPI 2500 dolara :D

Vlasnik yamamota mu je nudio smanjenje plate, a bez obzira na sve sto je uradio i davao mu 8500...ovaj rekao da m je to ispod casti

e tako se to radi
za par gopdina ce da radi govedo u wallmartu- i treba

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2020, 11:45:32 pre podne »
a ovamo potpisao za 2500 ??? momak i nije neki Ajnstajn...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #9 poslato: Mart 09, 2020, 11:58:27 pre podne »
a ovamo potpisao za 2500 ??? momak i nije neki Ajnstajn...

ma....

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #10 poslato: Mart 12, 2020, 09:28:22 pre podne »
Evo mala dopuna, slušao sam sinoć Chada gde je u detalje opisao šta je radio sa Rammyem. Ništa posebno sve umereno i kaže da je sve bilo idealno do jednog trenutka. Pred izlazak na prejudging Chad mu kaže da se napumpa noge lagano a gornji deo tela agresivno. Sedi i gleda ga kako radi 10 čučnjeva sa sopstvenom težinom i noga mu raste 1 cm i tad shvata da je zajebano stvar, telo mu neverovatno koristi glikogen i postaje preveliki i gubi detalje za koje Nichols kaže da je do tada imao. Da li je moguće da telo tako efikasno koristi glikogen ili je Rammy baš izuzetak. Msm koliko ovaj razlog za sjebavanje forme koja se mesecima pravila ima uopšte smisla.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #11 poslato: Mart 12, 2020, 11:14:46 pre podne »
Evo mala dopuna, slušao sam sinoć Chada gde je u detalje opisao šta je radio sa Rammyem. Ništa posebno sve umereno i kaže da je sve bilo idealno do jednog trenutka. Pred izlazak na prejudging Chad mu kaže da se napumpa noge lagano a gornji deo tela agresivno. Sedi i gleda ga kako radi 10 čučnjeva sa sopstvenom težinom i noga mu raste 1 cm i tad shvata da je zajebano stvar, telo mu neverovatno koristi glikogen i postaje preveliki i gubi detalje za koje Nichols kaže da je do tada imao. Da li je moguće da telo tako efikasno koristi glikogen ili je Rammy baš izuzetak. Msm koliko ovaj razlog za sjebavanje forme koja se mesecima pravila ima uopšte smisla.

a sta si drugo ocekivao kada nekome naplatis 35 000 dolara i izadje na binu kao govno?
na sledecem takmicenju ce verovanto biti nesto drugo., i onda ide novi trener itd..

cuj telo mu neveropvatno koristi glikogen..hahahahahahhahahahahahahhahahahah ahahhahahahahahaahahahhaha
a on sa covekom 24/7 , ustaje, trenira, spava, zivi, jede, hemija.....i ono kao Mr Bean kada sam sebi salje cestitke za NG pa se iznenadi hjahahahahhahahahahahahahahahhahahahhahah


Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #12 poslato: Mart 12, 2020, 04:46:52 posle podne »
😄😄😄😄Pa upravo to slušam ga i mislim se jel to on nas malo hebava, al ajde ovako laički bolje da pitam nekog ko je prošao tu priču xy puta.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #13 poslato: Mart 12, 2020, 05:32:54 posle podne »
😄😄😄😄Pa upravo to slušam ga i mislim se jel to on nas malo hebava, al ajde ovako laički bolje da pitam nekog ko je prošao tu priču xy puta.

pa jbg buraz....razmisli...covek mora da kaze nesto...to je posao kao svaki drugi posao i on mora da resava sebe i svoj los potez..ma koji god da je.....jbg...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Arnold classic 2020
« Odgovor #14 poslato: Mart 12, 2020, 05:54:15 posle podne »
da to reakcija tela na glikogen je bas sci fi objasnjenje :)