Mart 28, 2024, 12:49:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: skinny fat  (Pročitano 6041 puta)

Van mreže NoviLik

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
skinny fat
« poslato: Januar 08, 2020, 12:23:55 posle podne »
pozdrav,ako ima vec ova tema, slobodno prebacite ili obrisite.
Imam 17 godina i treniram vec 5 mjeseci, po splitu gdje svaku misicnu partiju odvajam. Imam 75 kg, 189 visina, medjutim, smatram da sam skinny fat. Body fat mi je 15.5% a svako dalje debljanje mislim da bi me ucinilo jos gorim. Da li imate neki savjet sta da radim, hvala puno. Sto se tice grajde ektomorf sam i otprilike za odrzavanje kilaze mi je potrebno 3000kcal
cilj mi je da izgledam kao nindza kornjaca

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: skinny fat
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2020, 12:33:06 posle podne »
Okaci neku sliku.
Meni Vidi Visi

Van mreže Strahinja Dragicevic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
  • Veni Vidi Vici
Odg: skinny fat
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2020, 11:32:22 posle podne »
Nesto ti u toj racunici nije dobro, Ja imam 17god 91Kg trenutno i odrzavam na 3000kcal bez kardio treninga. Najbolje da okacis sliku, ovo je od prosle godine sa 76-77Kg na 189cm.

Van mreže NoviLik

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: skinny fat
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2020, 04:22:23 posle podne »
iskreno se stidim sam sebe kada pogledam kako momak izgleda i nema sanse da okacim slike jer na istu visinu i godine je drasticna razlika... hvala svima koji su pomogli
cilj mi je da izgledam kao nindza kornjaca

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: skinny fat
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2020, 04:45:18 posle podne »
Druze nemas cega da se stidis jer smo svi nedje morali da pocnemo. Sve i da izgledas najgore nije to razlog da se stidis sam sebe jer nije izgled najbitnija stvar na svijetu. Postoji jos dosta drugih kvaliteta koji cine muskarca.

Ja da okacim slike sa svog pocetka ne bi mi vjerovali da sam to ja. Tako da okaci slike i neko ce ti pomoci.
Meni Vidi Visi

Van mreže Strahinja Dragicevic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
  • Veni Vidi Vici
Odg: skinny fat
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2020, 11:44:21 posle podne »
Nemas cega da se stidis burazeru prvo pre ja izgledam smesno nego ti jer ja na toj slici nisam natural... jbg evo ti nekih slika sa pocetka oko 15 god, pa sam trenirao jedno godinu dana i samo se umastio 16.god i onda sam krenuo da bodem testosteron kao retard nisam imao veze sta radim jedino sto mi je bilo u glavi je da dodjem do svog cilja ali sam srecom naisao na Stevana koji mi je dosta pomogao. Najbitnije ti je da imas volju i da gledas sebe, pod da gledas sebe mislim da budes bolji nego sto si TI bio a ne od nekog drugog.

https://imgur.com/a/r5wKPNJ

https://imgur.com/a/XpakEXc

https://imgur.com/a/XtaS3Pq