April 24, 2024, 12:11:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura  (Pročitano 11482 puta)

Van mreže nenad979

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Prva kura
« Odgovor #45 poslato: April 24, 2020, 09:41:00 posle podne »
Evo, stevan je sve rekao
Ja licno ne razumem koji ti razlog moras da imas (ne ti, nego drugar) da znas da imas problem sa jetrom i ti ides da uzimas najotrovniji lek koji ubija jetru. Ja ne mogu da shvatim te stvari i gotovo. Sve i da je u pitanju ne znam sta, meni je to neshvatljivo. Nemoj da se ljutis, ali zaista...
Ma nema ljutnje Pedja,sto bi bilo iskreno ni meni to nije jasno ja svoju prvu kuru jos odradio nisam a znam njih dosta koji trunke nisu znali ni treninga godinu dana nisu imali i krenuli su. On je hteo a na meni je kao sto bi svi pretpostavljam uradili da mu pomognem koliko znam i umem cak i ako sam ja prvi rekao pet puta ne. Rekao sam u jednom od mojih prvih postova da sam forum procitao toliko temeljno kao retko ko i video kakvi su se sve javljali i kretali sa hemijom. Jedan od drugara iz Ns je mlad decko  a na testu je skoro pa neprekidno dve godine a dodaje na to sve jos sto sta povremeno. Pritisak mu je u mirovanju nikad ispod 150 a isao je i do 190. Rekao sam mu nzm koliko puta da se ne zeza da su to ozbiljne stvari ali on nista. Tako da razmisljam isto kao i vi naravno sve mora imati granicu i zdravlje na prvo mesto.
ja znam jednog lika koji je isao metan solo 6 meseci bez prekida, posle je pao sa motora i slomio ruku pa je morao da prekine jer nije trenirao, mislim da se posle toga nije ni vracao u teretanu