April 18, 2024, 07:35:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane(definicija)  (Pročitano 1710 puta)

Van mreže Definicija.mk

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Plan ishrane(definicija)
« poslato: Maj 16, 2020, 07:52:21 posle podne »
Zdravo.
Citam dugo ovaj forum pa zelim malo da se aktiviram odnosno da mi date neke sugestije o plan ishrane. Do sad nikada nisam bio na dijeti ali koristim dobru hranu(kvalitetna), jedem mnogo voce ujutro (sto od to sto sam procitao do sad a citao sam veci deo od foruma nije bas korisno za dobar izgled telo),jedem dosta svezih riba 3-4 dana u nedelju i ostatak je junetina i piletina. Leb ne koristim ali zato zelim mlecne proizvode.
Pretezno treniram 5-6 puta nedeljno teretana ali sad sam u inostranstvo nemam te uslove radi karantin i pocinje da mi se goji stomak.
Poceo sam da trcim po 3-4 puta na gladno ujutro(2×sprinteve,2x  duge sistance) a uvece 5-6 treninga nedeljno sklekovi i stomacne, cucnjeve. Za koji dan se otvaraju teretane pa hocu da pocnem sa dobru ishranu. 26god 172cm 78kg
Neke sugestije za to kako da iscistim ali dobro. Neki sablon ishrane i  Neki suplemente da preporucite finansije ni su problem. Sad koristim samo whey.
« Poslednja izmena: Maj 16, 2020, 08:11:22 posle podne Definicija.mk »