Mart 29, 2024, 01:31:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko je snaga dobar pokazatelj ocuvanja misicne mase tokom gubljenja kilaze ?  (Pročitano 4595 puta)

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Koliko je snaga dobar pokazatelj ocuvanja misicne mase tokom gubljenja kilaze ?
« poslato: Mart 04, 2020, 02:45:48 posle podne »
Lagano spustam kilazu ali nemam nacin da proverim koliko izgubljene mase dolazi iz sala ( sem odgledala ) , u zadnjih mesec dana sam izgubio 2 kg ( sa 85 na 83 ) ali sam u svakoj vezbi blago povecao kilazu i mogu vise ponavljanja.
Unosim sto vise proteina mogu a da ostanem u kalorijskom minusu i treniram 4-5 puta nedeljno , da li je moguce da se gubi misicna masa a u isto vreme dobija snaga ?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Koliko je snaga dobar pokazatelj ocuvanja misicne mase tokom gubljenja kilaze ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2020, 02:54:54 posle podne »
Mišićna masa i cns dva razlicita tkiva, dve razlicite stvari...

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Koliko je snaga dobar pokazatelj ocuvanja misicne mase tokom gubljenja kilaze ?
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2020, 11:16:53 pre podne »
Znaci moguce je da gubim misicnu masu iako mi se snaga povecava.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Koliko je snaga dobar pokazatelj ocuvanja misicne mase tokom gubljenja kilaze ?
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2020, 11:38:19 pre podne »
Znaci moguce je da gubim misicnu masu iako mi se snaga povecava.
zasto bi morao gubiti misicnu masu? Cilj ti je valjda gubiti salo, a ne tesko gradeni misic.
Dve kile nije puno u mj dana tako da nemas razloga za brigu, ako snaga raste, znaci da su ostali parametri uz dijetu dobro poslozeni!

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Koliko je snaga dobar pokazatelj ocuvanja misicne mase tokom gubljenja kilaze ?
« Odgovor #4 poslato: Mart 05, 2020, 12:00:22 posle podne »
Hvala :)