Mart 29, 2024, 01:10:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade  (Pročitano 19314 puta)

Van mreže nenad979

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« poslato: Mart 19, 2020, 02:38:14 posle podne »
Pozdrav svima na forumu, poceo sam ciklus nedelju dana pre nego da zatvore teretane, sada vezbam street workout sto mislim da je najbolja opcija trenutno pa me zanima da li da prekinem ciklus i da sacekam da se teretane otvore ili da nastavim ciklus kao sto sam planirao samo sto iz teretane prelazim na street workout

idem 500mg testa nedeljno

Van mreže nenad979

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2020, 03:33:58 posle podne »
U planu mi je da napravim teretanu kod kuce naravno nece biti bas sve kao u pravoj teretani ali smatram da cu da imam sve sto mi je potrebno za dobar trening, vec sam nabavio vratilo i bucice planiram da uzmem benc koji ima dodatak za noge, stalak za cucanj ja mislim da sa tom opremom moze da se odradi dobar trening

Van mreže Aleksandaar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #2 poslato: April 12, 2020, 05:45:56 posle podne »
Isti problem, ja sam isto krenuo ciklus 10 dana pre vanrednog stanja, sva sreća pa imam bendž klupu koja je podesiva pa može da se radi i ravni i kosi a i razmeni potisak, imam šipku i 135 kg i 2 kratke šipke za bučice i to sve mogu da podešava, takodje imam i vratilo i improvizovao sam neku koturaču sa sajlom tako da mogu i triceps raditi,napredak je mali sve bi to bilo bolje u teretani jer sve to moram da podešavam pa gubim volju nekad se desi da samo 2-3 puta treniram što je premalo al jbg valjda će uskoro kraj vanrednog stanja....

Van mreže Fabio Capello

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #3 poslato: April 12, 2020, 08:57:01 posle podne »
Na tvom mestu bih svakako prekinuo ciklus.  Teretana ja ipak teretana. Ipak su ušao u ciklus sa namerom da iz njega izvuces maximum.  Kako ćeš to izvesti bez adekvatnog treninga. Imam utisak da ljudi tako olako shvate hemiju, "bocnu se" jede se šta se ima, suplemetacija ništa, eventualno whey, i to je to. Za ciklus pa bilo to i 500mg testa , treba više ozbiljnosti.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2020, 10:37:41 pre podne »
Trening sa improvizacijama kod kuce i hemija,nemaju sta da traze zajedno.
U ovim kucnim uslovima,jedino moze da se zadrzi steceni misic,da organizam ne bi poceo da ga razgradjuje kada oseti da ti ne treba (kada se ne upotrebljavaju).
Ono sto moze da se uradi je,kontrolisana ishrana sa manjim unosom clean hidrata,jer je potrosnja energije drasticno manja usled nekretanja.
Otprilike svi smo u leru i palimo motor da ne zardja i isprazne se akumulatori  :)
Takodje ne preterivati ni sa kardio treningom,jer organizam moze da skapira da ti treba izdrzljivost i brzina i pocece da skida visak mase koji mu ne treba  ;)

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #5 poslato: April 14, 2020, 07:42:45 posle podne »
totalno se ne slazem ...    razgovarate o tome da ljudi nek prekidaju kure,uzimaju test + sve ostalo..znaci mjesecno daju cca 100 € samo na steroide...+ ssve ostalo,suplimenti,prehrana itd...


neznam kako kod vas ,ali vjerujem ako mozete dati novce za steroide,mozete si kupiti 2 sipke...120-130 kg utega.. klupu,stalak...

i ko nezna kak spada napraviti trening 20-40 dana  s tim  kak spada,sta uopce onda uzima ster...


eto,moje misljenje.. + oprema ostane kasnije kad krenes u gym,nece propasti...i ako se opce nesto slicno desi,ili mozes za blagdane doma s tim trenirati itd...



Van mreže Strahinja Dragicevic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
  • Veni Vidi Vici
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #6 poslato: April 14, 2020, 08:12:52 posle podne »
 Nikako kucna teretana sa par bucica sipkom i klupom ne moze da zameni dobro opremljenu teretanu, a posebno ne da zadovolji potrebe treninga nekome ko koristi hemiju.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #7 poslato: April 14, 2020, 09:13:49 posle podne »
moze kucna teretana ali moras da pojacas unos snikersa :)

video sa upustvom:
https://tenor.com/view/nutty-professor-gym-work-out-fitness-goal-healthy-body-diet-gif-13441866
« Poslednja izmena: April 14, 2020, 09:24:22 posle podne pirat »

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #8 poslato: April 14, 2020, 09:23:58 posle podne »
Nikako kucna teretana sa par bucica sipkom i klupom ne moze da zameni dobro opremljenu teretanu, a posebno ne da zadovolji potrebe treninga nekome ko koristi hemiju.


pa ja fkt neznam kak su se nekad onda nabildali..kad nisu imali dobro opremljenu teretanu..a bili su mr.olympia...

a da ne govorim sve one koji su bolje od nas izgledali,a nisu bili mr. olympia nego trenirali po podrumima itd...

onda ti ocito jos nikad nisi uzimao kemiju,jer da jesi ...s kemijom i supertertanom bi sad izgledao puno bolje..je tak?


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #9 poslato: April 14, 2020, 09:32:46 posle podne »
treba ti za home gym ako si na hemari negde oko 1500 jevreja...  znaci moras imati klupu , rack, olimpijsku sipku, z sipku, par bucica , ploca oko 100 + kg, i bilo bi pozeljno neku sajlaricu... ako imas prostora , tada si resio problem najverovatnije teretane, stim sto ces se bazirati opet na osnovne vezbe : ledja veslanja /zgibovi, sise bench kosi/ravni/propadanja, cucanj/iskorak... naravno ko zna - zna, ali ako pricamo o hemiji mora biti i ozbiljan gear u spravama inace, nema dovoljno stimulacije...  znaci tako do 1500 e... za neke uslove da premostis samo do kraja ovog sranja i da nisi na hemiji, tu moze sipka bucice itd.. to ti je negde oko 300 e za prosecnog vezbaca, stim sto je kod vas ovo sve jeftinije mnogo i imate veci ibzor sprava, kod nas moras da lovis nekog da ti to sve pravi...

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #10 poslato: April 14, 2020, 09:49:16 posle podne »
u HR kupis olimpijsku sipku 220 cm + 130 kg utega za 400 € + rabljena klupica npr 150€ + stalak das nekoj metalnoj firmi da napravi s obzirom da nema posla za cca 200€ PLASTIFICIRANO + jednorucne bucice za slaganje za cca 150 €. sve kupis osim ovog stalka na 12 rata...i mjesecno te kosta jako malo...


i moje je misljenje da mozes izdrzati do 40 dana u kucnoj teretani ako imas to a da ne padas snagom,izgledom ako pazis na prehranu... cak pocinjes vise paziti na kontrakciju misica itd kad imas manje,pokusavas izuvuci iz svake vjezbe maximum...    i tesko da me ko uvijeri da ces za 40 dana propasti  ako tako treniras :D

Van mreže Strahinja Dragicevic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
  • Veni Vidi Vici
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #11 poslato: April 14, 2020, 10:04:24 posle podne »
Ma sve moze brat samo sada umesto snikersa juris twix

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #12 poslato: April 14, 2020, 10:05:05 posle podne »
do jaja, kod nas ono sto sam gledao , znaci neki stabilniji profili sprava i sve to ne moze bez one cifre, olimpijska sipka i tegovi da, ali ono ostalo nema sanse , ne bih se usudio da 100 kg naslanjam na te stalke, ili da sa svojom tezinom dizem jos 100 kg na sranje klupama... zajebi, ono kada vidim ljude kakve epic failove imaju to po kucama, sigiran sam kakav sam baksuz da bi mi otisao naslon pri kosom bencu i da bih se ubio...

a li da na vasim sajtovima ima veci uvoz sprava to je neminovno i povoljnijih za home uslove... jeftinije je za 20 % sve u proseku
« Poslednja izmena: April 14, 2020, 10:09:06 posle podne pirat »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #13 poslato: April 14, 2020, 10:07:08 posle podne »
Ma sve moze brat samo sada umesto snikersa juris twix

mesas sad brzine, a dobro znas da je twix za biceps, a snikers za triceps... nemoj mi to mijesat! oba u svakom slucaju rade na sizingu gluteusa ;)

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: da li prekinuti ciklus jer teretane ne rade
« Odgovor #14 poslato: April 14, 2020, 10:08:50 posle podne »
do jaja, kod nas ono sto sam gledao , znaci neki stabilniji profili sprava i sve to ne moze bez one cifre, olimpijska sipka i tegovi da, ali ono ostalo nema sanse , ne bih se usudio da 100 kg naslanjam na te stalke, ili da sa svojom tezinom dizem jos 100 kg na sranje klupama... zajebi, ono kada vidim ljude kakve epic failove imaju to po kucama, sigiran sam kakav sam baksuz da bi mi otisao naslon pri kosom bencu i da bih se ubio...

ovakak stalak u srbiji il bosni se napravi u metalnoj firmi za 250 € max

https://www.karkkainen.com/verkkokauppa/dinox-r003-max-kyykkyteline


i nema bojazni stavljati i vise od 100 kg...   najveci problem bi svima trebao naravno osim novci,trebao biti prostor ipak...  :-\