April 19, 2024, 11:06:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE  (Pročitano 14991 puta)

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #45 poslato: April 17, 2020, 02:01:07 posle podne »
ne postoje nikakve garancije, sve sto radis je da minimizujes sansu za los ishod... 

Citat
Nije ovo za svakoga...

iz nekog razloga, AAS najvise zloupotrebljavaju  slucajevi za koje to nije :) gde cesto prevlada Marfijev zakon...

@Pedjos

pretpostavljam da si na ciklusu jednom ili dva put godisnje ajd da i ne zalazimo u kvanitet, ali ono user si godinama, da li to posle tako nekog duzeg perioda, postaje fizioloska potreba da prolazis kroz te faze? i zanima me sutra da resis recimo da ne ides na ciklus, da batalis sve i hipoteticki da ti ne treba trt, da li bi mogao? tj. kolika je psiholska zavisnost? posto si sad otvoreno izneo neke cinjenice, cisto me zanima onako neki output... ne moras da odg, ako pitanje nije na mestu...
« Poslednja izmena: April 17, 2020, 02:09:34 posle podne pirat »

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #46 poslato: April 17, 2020, 05:53:40 posle podne »
Nije ovo za svakoga... Evo, za mene prvog nije.Hvala  na detaljnom pojašnjenju, a koristiće i ostalima sigurno.

 A druze, ako cemo iskreno. HEMIJA NIJE NI ZA KOGA. ali jbg....posast danasnjice.
ja nisam lazni licemer pa kazem, kao nekome treba, a nekome ne
ako cemo realno, trebalo bi onima koji ZIVE od sporta i koji su PROF sprotisti da bi postigli to sto postizu bla bla bla- isprazna prica. Necu o moralisanju i tome ko vara a ko ne- zna se da svi varaju
ali koji menu q...c npr treba hemija sada? Polazi od sebe.
Ja sam covek sa 50 god, prolazio sam kroz mnoge faze u zivotu, od ranjavanja, ratista, siromastva, sporta bla bla bla i svakako mogu da znam neke stvari, ali....cesto sam se puta hvatao u situacijima, gde stanem i kazem..alo, mamjmune...to he HEMIJA iz tebe.....ali, i kao sto rekoh, znam mnogo koji nisu mogli da to kazu, nisu znali, nisu hteli...kao i da je bitno, i.....da ne ulazim u datelje. To su takodjer jedne od posledica npr...

Mnogo puta sam pricao i sa Milosem o tome, dok sam bio u USA sa svima koji su tamo dolazili itd...jbg....ako si svesno bice, onda se to moze, ako nisi.....

da ovo si napisao realno kako je..iskreno nikome nije potrebno,mada kako milos veli..ak imas 50 i naturalni test zakucan na pod..vjerojatno bi trebalo... mozes sigurno bez tog zivjet kako tako..al nije to zivot... + sigurno da manjak testa pokrece i ostale lose stvari u organizmu...


jos sam daleko od tih godina,ali prema onome sto se vidi na 50-godisnjacima..da zive za posao,doci doma..leci na kauc..popit pivo..i samo gledat kak ce skratiti vrijeme..neznam...mada ima onih koji su vitalni bez kemije,pa poslje posla mogu radit vocnjak..oranicu...unuci,djeca itd..al su fkt rijetki,a ti i valjda imaju test na zavidnom nivou...  ???


btw. kolko se inace doktorski TRT krece? ako ga dobivas npr s 40+ godina? koje doze ljekari daju?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #47 poslato: April 20, 2020, 09:03:20 pre podne »
ne postoje nikakve garancije, sve sto radis je da minimizujes sansu za los ishod... 

Citat
Nije ovo za svakoga...

iz nekog razloga, AAS najvise zloupotrebljavaju  slucajevi za koje to nije :) gde cesto prevlada Marfijev zakon...

@Pedjos

pretpostavljam da si na ciklusu jednom ili dva put godisnje ajd da i ne zalazimo u kvanitet, ali ono user si godinama, da li to posle tako nekog duzeg perioda, postaje fizioloska potreba da prolazis kroz te faze? i zanima me sutra da resis recimo da ne ides na ciklus, da batalis sve i hipoteticki da ti ne treba trt, da li bi mogao? tj. kolika je psiholska zavisnost? posto si sad otvoreno izneo neke cinjenice, cisto me zanima onako neki output... ne moras da odg, ako pitanje nije na mestu...

Ej Piratski

izvini, nisam bio par dana tu. ono, vikendica, setanje psa :D :D, itd...danas dosao kuci, pa da ti odg. Video sam poruku ali me mrzelo sa tel da kuckam.
Elem,
Psiholoska kriza.Druz to ti je pojam koji je vezan kao za svaki drugi ajde da kazem porok. AKo si ti dovoljno metnalno jak, onda ne psotoji ono sa cega ne mozes da "skines" ili da to ne smatras cak nikakvom ovisnocu nego prolaznom fazom nekog eksperimenta u zivotu. Ovo ti govorim naravno iz EMPIRIJE , nikako iz neke teorije. Ti ako si debil bez trenbolona, onda si debil i sa trenblomon . One fore, akko si zmaj na trenbolonu a picka bez su naravno gluposti. Da li hormoni (lekovi) uticu na agresivno ponasanje itd, naravno, zbog toga se i zivotenje kolju izmedju sebe, a ne ljudi, ali ako si ti mentlano jak da to mozes da percipiras onako kako je ustvari normalno, onda tu nema problema. Imamo primer, gde covek razori svoj HPTA, razozri sve sto se moze razoriti u zelji da izgleda na nesto ili koji god da jeste razlog. I onda, usled hormonalnog poremceja odrazli u jos veci "bedak" gde mu psihicko stanje zdravlja bude debelooo uzdrmanu. Dakle ,shvatas da postoji "poveznica" postoji " "link" postoji to sto SSLAB i PICKAST karakter rasturi do temelja.

Sto se tice mene.Naravno da bih mogao da zivim bez lekova. Proces bi bio veoma dugotrjan, mnogo bolan (psihciki) ali bih zaisgurno prosao kroz to da MORAM ili ZELIM, ali...posto ne moram, cak sta vise, stvar je ta da kod nas ljudi prihvataju da piju tablete za prostatu, za srce, za astmu dakle da piju lekove jer imaju zdrastveni problem, ali jos uvek se nedosttak testosterna ne smatra za problem. Lekari ga (pojedini doduse ) smatraju upravo to sto jeste- PROBLEM, i koprcaju se u nedostatku znanja.I nisu oni KRIVI, naravno, ja im kapu skidam posto uopste i zalaze u to kolko im slobodno vreme dozvoljava da se sami edukuju, ali i dalje lutaju. Sa druge strane, na zapadu postoje cak vec klinike, gde se ljudima kojima je ustavljen problem sa niskim ref vrendostima nekih hromona, narocito testa, prepisuje boravak u klinici, kako bi se adekvatno odredila doza sa kojom MORAJU DA ZIVE!!

Dakle, ako neki asmatricar mora da uzma ventolin, ili mora da uzmi neki drugi lek, ako secerni bolesnik mora da uzima u prvim fazama gluformin, kasnije inuslisnin. zasto bi se razlikovao covek koji ima naruseno zdravlje sa nedostatkom priamrnog hormona, i zasto bi taj covek GUBIO NA KVALITETU ZIVOTA, odlazio u depresivna stanja do mere da ga se hospitlaizuje na odjelima sa mentalne bolesti??? A tako se obicno zavrsava,a ili cak ne dao Bog nikome i tezi oblici.Da, nedostatak testostreona moze ovo sve da izazvoe i to znas- sigran sam

I zasto bih ja sada to uradio? Da li sam sam i svesno narusio soostveno zdravje sa upotrebom lekova- DA! Ko me bre jebe! Sam pao sam se ubio. ALi zasto bi sada trebalo da placam cenu zbog toga, i da sam seme samokaznjavam jer sam budala, lud, intelgientan..nebitno sta?...Isto je, kao kada covek dozivi neku tresku tramu, zbog koje nije krv, nije u njoj ucestovao bla bla bla i osudjen je da do kraja zivota uzima neku terpaiju. Na rtistu sam na zalsot video ljude koji su u delicu secunda dobili dijabetes- OD STRAHA (to naravno sada znam i razumem) ali da ti se covek pored tebe upisa i ukenja u gace, da probledi, da ga pod vatrom iznosis van iz rova, da ga medicinari rese i da posle 15 dana zasnas da je covek zapatio teski oblik dijbaetesa- ko ga bre oni jebu ovde!!! Razumes, kasnije, taj covek jeste tesko obeleo od dijebetes, prima inuslin 3 x dnevno i da li je on kriv? Nije jbg, ali ima nacin daZIVI SA TIM........

Sto pre ljudi shvate neke stvari (ti i ja smo pricali mnogo puta o tome) i ti si pre svega razuan i veoma intelgintan covek i znam kakav stav imas prema tome, i sam si rekao. Kada dodje dan, svakako necu da zavrsim u ludari jer imam odbojnost prema upotrebu sterosa. Ovo nije upotreba sterorida ovo je upotreba LEKOVA koji su izmisljeni u zdrastvene svre i to je njihova prvobitna namena. To sto su sportisti zlupotrebili..jbg..

eto..nadam se da sam uspeo da malo priblizim
Odo da resavam.Imam 40 e mailova hahahahha..jebem ti koronu...

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #48 poslato: April 20, 2020, 09:26:39 pre podne »
hocu reci u stvari,  ne posmatrajuci  to iz ugla zavisnosti , nego jel ti prija da odradis ciklus ? posto vidim da si redovan nekako na godisnjem nivou ili je to ostalo kao neka vrsta rutine koja ti lezi?
« Poslednja izmena: April 20, 2020, 09:58:37 pre podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #49 poslato: April 20, 2020, 09:59:56 pre podne »
hocu reci u stvari,  ne posmatrajuci  to iz ugla zavisnosti , nego jel ti prija da odradis ciklus ? posto vidim da si redovan nekako na godisnjem nivou ili je to ostalo kao neka vrsta rutine koja ti lezi?

ne rauzmem ovo "jel ti prija"
pirat...ja sve sto radim, radim jer to volim i sto mi prija.
Tako da svakako ne bih se zajebavao sa necim sto mi nanosi problem

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #50 poslato: April 20, 2020, 10:24:12 pre podne »
prija - zadovoljstvo koje povoljno utice na tvoj kvalitet zivota, na to sam mislio...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #51 poslato: April 20, 2020, 10:28:46 pre podne »
prija - zadovoljstvo koje povoljno utice na tvoj kvalitet zivota, na to sam mislio...
kapiram , kapiram

to je to..upravo

Van mreže 2wide

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #52 poslato: April 20, 2020, 10:37:34 pre podne »
Citat
AKo si ti dovoljno metnalno jak, onda ne psotoji ono sa cega ne mozes da "skines" ili da to ne smatras cak nikakvom ovisnocu nego prolaznom fazom nekog eksperimenta u zivotu

Eto tako, mene su napricali svasta da ce se desiti kad sidjem s dugog ciklusa ako nemam jak pct. Pa mene odjednom, i prije kraja ciklusa snadje iznenada izolacija i prekid svega, sto se mene tice - nista mi nije tesko palo a nije ni gubitak toliko veliki koliko sam ocekivao, da ne pricam za ono  njihovo "izgubices sve, i jos vise". Ma smijesno, dabogda mi ovo bio najveci problem u zivotu. Kad proradi teretana lagano nazad i to je to, do tada opusteno.

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #53 poslato: April 20, 2020, 10:47:58 pre podne »
sustinski kao i u svemu imati zreo i pametan pristup, jedino tako ti moze biti benefitno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #54 poslato: April 20, 2020, 01:17:03 posle podne »
Citat
AKo si ti dovoljno metnalno jak, onda ne psotoji ono sa cega ne mozes da "skines" ili da to ne smatras cak nikakvom ovisnocu nego prolaznom fazom nekog eksperimenta u zivotu

Eto tako, mene su napricali svasta da ce se desiti kad sidjem s dugog ciklusa ako nemam jak pct. Pa mene odjednom, i prije kraja ciklusa snadje iznenada izolacija i prekid svega, sto se mene tice - nista mi nije tesko palo a nije ni gubitak toliko veliki koliko sam ocekivao, da ne pricam za ono  njihovo "izgubices sve, i jos vise". Ma smijesno, dabogda mi ovo bio najveci problem u zivotu. Kad proradi teretana lagano nazad i to je to, do tada opusteno.

evo piratski je dole napisao odg
izgubiti ces sve i nece ostati nista
hmmm..DA..stara krilatica onih koji prvo izucavaju kako da se ZASTITE pa onda da "mudro" ulaze u kuru
E takvima se uvek i desi sranje i takvi i izgube sve
Ne samo po pitanju ovoga, vec po pitanju svega u zivotu
Ne treba SRLJATI i bezglavo ulaziti u igru sa lekovima
ali svakako ako se plasis, nda treba da batalis.ZASTO!
pa NIJE TI O GLAVU I ZIVOT
ja licno NE MOGU DA SHVATIM stepen te frustarijce u zivotu, te dusevne boli, da ti imas STRAH, i to neverovatnoan strah (ne ti, vec uopste govorim) od NECEGA, i onda u tom strahu, prolanalizis "resnja" u vidou onoga sto zelis da CUJES i da procitas i onda ti to daje snagu da prevazdijes kao strah i krenes na nesto, od cega imas strah, patnje, ocaj....meni je to neverovatno...
a zbog cega????????? zbog bolje izgleda na plazi???...toliko straha, toliko patenje, toliko svega za sta????

ali dobro
kao sto rekoh...

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #55 poslato: April 22, 2020, 08:29:07 posle podne »
mene interesira..ako pedja zeli podjelit s nama...


jel na 500 mg imas nuspojavu napaljenosti s 45 god kao i s 30 god na 500 mg testa?

niko to ne spominje kao nuspojavu... a nije bas da je preugodna... ::) :-\

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #56 poslato: April 23, 2020, 05:05:43 pre podne »
mene interesira..ako pedja zeli podjelit s nama...


jel na 500 mg imas nuspojavu napaljenosti s 45 god kao i s 30 god na 500 mg testa?

niko to ne spominje kao nuspojavu... a nije bas da je preugodna... ::) :-\

Vidis, to je ona stavka koju mnogi ne kapiraju kada se gleda sa naucne strane, vec po onom sto su "culi"
Kod mladica sa 22-26 god, nivo testa je i prirodno dovoljno visoki tako da nema neke znatno vece napaljenosti u odnosu kada koristi 500 mg testa. Nije da je nema, ali je daleko od toga da ga 500 mg pretvara u jebaca decenije. ALi je siguro, da ce taj jebac decenije kada se skine sa 500 mg testa, biti evnih decenije ako razmislja na taj nacin, da ga je 500 mg E, poguralo da jebe kao pastuh.

Sa druge strane. imas nekoga da je prirodnim procesom T vec u padu (nebitno da li je uzimao hem ili ne) tako da mu 500 mg testa hormonalno moze da odmogne, a ako gledas da li moze da mu se dize, i to je pitanje VELIKO posto to ne ovosi samo od 500 mg testa
Ovo je mnogo slozena tema, a pitanje je vise nego detinjasto - kada gledamo uopsteno

a moj odgvor je taj da ja nemam nikakve hvala Bogu oscilacije po tom pitanju, bas iz gore navedenih razloga, posto znam sta i kako radim..

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #57 poslato: April 23, 2020, 08:13:04 posle podne »
ja fkt nisam nikad imao probeleme s erekcijom..ni zadrzavanjem..ma nicim...

nek tocno mi se to desava,kako je i milos rekeo.."stol ti izgleda zenstveno"...i to s cistog mira,neznam dal je psihicki il nest... al ja sam valjda jedan od rijetkih,koji nema problema s estro il bilo cim..osim tim.. sto je ono,nekad nepodnosljivo...

granice sexy svega se pomaknu tolko,da se nekad pitam... koji mi je k...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #58 poslato: April 24, 2020, 04:54:43 pre podne »
ja fkt nisam nikad imao probeleme s erekcijom..ni zadrzavanjem..ma nicim...

nek tocno mi se to desava,kako je i milos rekeo.."stol ti izgleda zenstveno"...i to s cistog mira,neznam dal je psihicki il nest... al ja sam valjda jedan od rijetkih,koji nema problema s estro il bilo cim..osim tim.. sto je ono,nekad nepodnosljivo...

granice sexy svega se pomaknu tolko,da se nekad pitam... koji mi je k...

keep"t simple...;)

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: MILOS SARCEV INSTGRAM LIVE
« Odgovor #59 poslato: April 24, 2020, 07:02:30 pre podne »
Citat
granice sexy svega se pomaknu tolko,da se nekad pitam...

mozda otkrijes da si peder... :D