Mart 28, 2024, 01:16:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Chris Bumsted - da li je ovo istina?  (Pročitano 2907 puta)

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Chris Bumsted - da li je ovo istina?
« poslato: Maj 25, 2020, 09:23:03 pre podne »
Znam da nije sve u dozama, mada je i to možda diskutabilno u njegovom slučaju.Ali, ono što me je iznenadilo je da njegov trener kaže da nikad nije koristio ins i hormon rasta. Znam da  je Pedja napisao da je nemoguće takmičiti se bez ove dve komponente na najvišem nivou, to je bio odgovor na moje pitanje.Čak je njegov trener napisao i njegov ciklus u pripremama:  test, bolda i tren(neću da pišem doze) mada u videu govori koliko malo uzima.I sklon sam da poverujem da mu ne treba mnogo, ali samo ovo uzima i  ništa više?? Nikakvi peptidi, IGF, HGH...Je l' moguće?
https://www.youtube.com/watch?v=DenjpfuneFk
« Poslednja izmena: Maj 25, 2020, 09:37:50 pre podne pseudomonas »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Chris Bumsted - da li je ovo istina?
« Odgovor #1 poslato: Maj 25, 2020, 09:54:41 pre podne »
dal je moguce da neko veruje jos u ovakve stvari...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Chris Bumsted - da li je ovo istina?
« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2020, 10:00:07 pre podne »
https://www.youtube.com/watch?v=SBtKuQtbQKk


pogledaj progression during years... napravio je extra telo, pogotovo sto je onnegde oko 186 cm , ragbista, oni hemijaju vec u teenage godinama pogotovo u usa
« Poslednja izmena: Maj 25, 2020, 10:05:26 pre podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Chris Bumsted - da li je ovo istina?
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2020, 12:01:05 posle podne »
Znam da nije sve u dozama, mada je i to možda diskutabilno u njegovom slučaju.Ali, ono što me je iznenadilo je da njegov trener kaže da nikad nije koristio ins i hormon rasta. Znam da  je Pedja napisao da je nemoguće takmičiti se bez ove dve komponente na najvišem nivou, to je bio odgovor na moje pitanje.Čak je njegov trener napisao i njegov ciklus u pripremama:  test, bolda i tren(neću da pišem doze) mada u videu govori koliko malo uzima.I sklon sam da poverujem da mu ne treba mnogo, ali samo ovo uzima i  ništa više?? Nikakvi peptidi, IGF, HGH...Je l' moguće?
https://www.youtube.com/watch?v=DenjpfuneFk

za inuslin je moguce tj vis je moguce da je probao, ali nije znao protokol. ili je "znao" ali nije radilo ili vec nesto deseto obicno sto svi izvalce negativno iz inuslina posto ih 80% i ne zna o tome osim sto znaju DA SE UZIMA tako da..

GH svakako uzimao...ali...

nije to toliko bitno kooliko cinjenica da se za folowere radi sve
Jednostavno je tako....postoje zilioni retardiranih amerkinaca koji su probali sve i svasta i izgledaju kao vrece govana
i onda se pjjavi ON, licno, mesaja koji ce da im proda sistem treninga bez hemije ili sta vec....i nema to veze sto ponovo nece nista uraditi, i izgledati ce isto kao i da su uzeli hemiju, sto je negde i super kada je njegova misija u pitanju...on to ne radi svakako posto je dobri samaricanin pa je svestan zla koje hemija donosi, vec iz gore navedenog razloga, ali je svakako krajnji rez mnogo dobar i infulenc na debile svakako sasvim OK...

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Chris Bumsted - da li je ovo istina?
« Odgovor #4 poslato: Maj 26, 2020, 07:01:28 pre podne »
Nisam ni razmišljao toliko koji je njemu lično cilj, ali sad vidim o čemu se radi.Više sam mislio da je ovo neki narativ bodilbilding ferderacije, u smislu promocije klasik kategorije. Pa, tako da se pokaže da šampion ne uzima opasne supstance, da uzima male doze itd...GeneCki frik koji nikad nije išo više od 500 miligrama testa u off-u i ne uzima hormon rasta, a ovde je bila slika gde si ga ti provalio da je  filovao neke partije sa sintolom, ili već kojim uljem s istim dejstvom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Chris Bumsted - da li je ovo istina?
« Odgovor #5 poslato: Maj 26, 2020, 01:26:53 posle podne »
Nisam ni razmišljao toliko koji je njemu lično cilj, ali sad vidim o čemu se radi.Više sam mislio da je ovo neki narativ bodilbilding ferderacije, u smislu promocije klasik kategorije. Pa, tako da se pokaže da šampion ne uzima opasne supstance, da uzima male doze itd...GeneCki frik koji nikad nije išo više od 500 miligrama testa u off-u i ne uzima hormon rasta, a ovde je bila slika gde si ga ti provalio da je  filovao neke partije sa sintolom, ili već kojim uljem s istim dejstvom.

pa na syhnthol ne padas na doping kontorli..:D