Mart 28, 2024, 11:05:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE  (Pročitano 4578 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« poslato: Maj 21, 2020, 02:07:55 posle podne »
Novo kod nas!

Kre-ALKALYN PERFORMANCE JE STIGAO

Kre-Alkalyn® je jedan od najnaprednijih oblika kreatina koji je danas dostupan na tržištu. Zbog visokog pH, Kre-Alkalyn® se oslobađa u mišićima za maksimalnu snagu, omogućavajući vam postizanje izvanrednih rezultata i veći nivo ATP proizvodnje. Kre-Alkalyn ne prolazi kroz fazu punjenja i ne izaziva neugodne nuspojave sa kojima se različiti ljudi susreću sa drugim oblicima kreatina

PERFORMANCE

Prava snaga Kre-ALKALYN® PERFORMANCE leži u njegovoj formulaciji! Dodali smo tirozin, teobromin, zelenu kafu i kofein. Jedina smo kompanija na svetu koja je kombinovala ovih pet sastojaka za više nego normalan rezultat! Sadrži kofein (60 mg / dnevna doza)

3.190din / 120 Kapsula

Uz ovaj krealkalyin dobili smo i OBICAN KRE-ALKALYN u pakovanju od 240 caps kao i COFFEIN u tabletema ciji izvor je farmaceutska vrsta kofeina koja se koristi u med tretmanima

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2020, 02:50:29 posle podne »
u ovo je za letenje dusu dalo :) kakav red bull...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2020, 03:00:15 posle podne »
u ovo je za letenje dusu dalo :) kakav red bull...

ja probao ...a jbg. kao i sve ostalo...
ja te fore u tim oblcima neso nisam gotovio..verovatno mi nije trebalo
dok su mi klici uvek redovno uyimali obican alky

ali ovo....jbt...kakv flash..hahahahahha

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2020, 06:14:34 posle podne »
Ovo i 5 g arginina... ljudi takodje vidim i dalje pripovedaju da je monohidrat isti penis ko alkalyn, al nije jbg... ovo drugo mozes opusteno na kal deficitima... ko voli uz dodatni kofein ili ba ili uz ashwu... yama pravi stvarno preparate koji rade...

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2020, 01:10:45 pre podne »
Ovo i 5 g arginina... ljudi takodje vidim i dalje pripovedaju da je monohidrat isti penis ko alkalyn, al nije jbg... ovo drugo mozes opusteno na kal deficitima... ko voli uz dodatni kofein ili ba ili uz ashwu... yama pravi stvarno preparate koji rade...
Koja je razlika tacno? Alkalyn je nesto skuplji koliko vidim

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2020, 06:39:42 pre podne »
veca bioiskoristljivost i to dosta, zahvaljujuci visoj ph vrednosti, nema pretvaranja u kreatinin (to je ono sto se desava kada piju obican kreatin pa slucajno daju mokracu na pregled a ono kreatinin u nebesa), stoga potrebno je  manja kolicina da bi dala isti efekat sto se tice atp-a, 1,5 g krealkalyna je ekvivalent 15 g monohidratu... nema navlacenja vode, stomacnih problema itd... sto nekima na monohidratu moze da se pojavi...  naravno yamamoto kao i aaefx sada imaju unapredjenu formulu sa tim nekim dodacima, ali sustina je tu.   Svako treba da proba i jedno i drugo, pa da vidi razliku, nervira me to zasto ljudi zbog cene odmah odbace proizvod i daju prednost jeftinijoj varijatni, ja licno monohidrat nisam pipnuo od kada se pojavio alkalyn na trzistu, zasto? pa navlacim vodu ko blesav od njega, kad tad, i moram stoga da pijem jos vise vode, da bih hidrirao bubrege, o da to nije mit, na kreatinu moras piti vode dosta, jer ako povuku misici, bubrezi ce se osusiti... moras se mnoooogo hidrirati, sto automatski znaci da monohidrat na deficitu ce samo da ti usporava proces, zadrzavaces visak vode konstantno ili ces se znojiti ko svinja na treningu...

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2020, 07:14:50 posle podne »
Koja je preporuka za koriscenje KRE-ALKALYN PERFORMANCE?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2020, 10:28:22 pre podne »
Koja je preporuka za koriscenje KRE-ALKALYN PERFORMANCE?

Najidelanija opcija- prvih 10ak dana
1 ujutro na pr stomak
2 pred trening
nakon toga
2 ujutr
2 pred trening

kada se ne TRENIRA, onda 2 kom ujutro na pr stomak

Van mreže AlekTheGreat

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NOVO- KRE-ALKALYN PERFORMANCE
« Odgovor #8 poslato: Januar 01, 2021, 12:44:30 pre podne »
Imam pitanje vezano za krealkaline obican i ovaj performans
Vidim da performans ima manje kreatina i uzima se jedna kapsula, za razliku od obicnog gde su preporucene 4 kapsule, a ima mnogo vise kreatina već u jednoj kapsuli.
U cemu je zapravo stvar i razlika izmedju njih po učinkovitosti  i u kojim slučajevima je performans preporučljiviji od ovog običnog, a gde ovaj obican
Takodje imam pitanje u vezi pauza kada se uzima alkaline. Da li se pauza pravi kao sa monohidratom posle 8 -12 nedelja i da li ima ta pauza veze i sa godinama ja sam oko 40godina starosti

Unapred hvala na odgovoru