Mart 29, 2024, 02:03:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura- depo  (Pročitano 16539 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #45 poslato: Novembar 24, 2020, 11:17:41 pre podne »
Upravo tako. Slazem se. Bukvalno na licnom primeru vidim da price "strucnjaka" po teretanama da ici na ciklus sa depom bez upotrebe nolve i oporavak bez hcg-a klomida i sl. padaju u vodu. Verujem da posle nekih ciklusa je to neizbezno, ali posle ovakvog je ocigledno suvisno i kontraproduktivno. Sigurno bih i ja napravio takvu gresku da nije bilo dobronamernih saveta ovde na forumu i ko zna sta bi to sve uzrokovalo na duze staze. Ovako za sada sve ide po planu i Boze zdravlja sledeci put ce biti sve to jos kvalitetnije poslagano i odradjeno... :)

pusti ti po teretanama
samo nek se rokaju, ima spanski serija hvala Bogu na svim kanalima

pitanje
da li si koristio ashwagandhu ksm 66 i u kojim dozama?

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #46 poslato: Novembar 24, 2020, 11:30:18 pre podne »
Koristio sam ashwagandhu yamamoto ksm-66 iz ogistre pred spavanje dve kapsule. Sad uzimam po jednu. Inace, ne znam da li je neki trip bio ili sta ali dok sam uzimao testorol spavao sam kao zaklan sto je inace kod mene nemoguca misija... Sad, da li je zbog njega ili ne, ili je nesto drugo u pitanju, ali taj period dok sam koristio sam spavao kako bebica. Samo da dodam, iskren da budem, da terminatora nisam ubacio. Sve je bilo sad cu, onda cu i jbg... Nisam na kraju ni uzeo. Ali posle sledeceg ciklusa ubacujem ga medj' ostalu artiljeriju.

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #47 poslato: Novembar 24, 2020, 11:52:24 pre podne »
A jel koristis sad T-rol?

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #48 poslato: Novembar 24, 2020, 11:55:42 pre podne »
Ne. Sad trenutno samo ashwa, zinc, vit c, zma i omega 3. Naravno tu su prisutni i whey i kreatin.

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #49 poslato: Novembar 24, 2020, 12:00:07 posle podne »
Ako bi mene poslusao bolje ubaci t rol a izbaci kreatin ako su finansije u pitanju. Da neko ne misli da imam nesto protiv kreatina ja sam pre za ovu opciju ako mora da se bira.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #50 poslato: Novembar 24, 2020, 12:30:23 posle podne »
Ako bi mene poslusao bolje ubaci t rol a izbaci kreatin ako su finansije u pitanju. Da neko ne misli da imam nesto protiv kreatina ja sam pre za ovu opciju ako mora da se bira.

aposlutno se slazem sa ovim

@Dansiland

doze od 2 caps su ok i treba da nastavis sa min 2 kom. Znam da ovo sada zvuci "prodvacki" ali ovo je najiskrenije i stvar potvrdjena u empirji.
Ksm na 2 do 3 caps moze da ti sredi taj E da ga svede u tacne i precizne ref vrednosti koje zahtevaju, a da pri tome u z Trol se ref vrednost T podiggne i sto je jos vaznije OSTANE na tom nivou tj da se stabilizra kako ne bi uticalo na kvalitet zivota.

Nije prodavacki jer zaista ovaj forum ne sluzi mi za to. Ako ces mi verovati. Ako ne...jbg

ps
da, od KSM i T rola se spava kao zaklan
licno
3 caps svako vecer +3 caps ZMA+ 2 caps ultra sleep (od VP laba- nemam u ponudi da odmah ne skacu neki da radim samo prodaju i ovo ne prodajem vec kupujem za sebe) I 6 SATI CVRSTOG SNA zagarntovano...umalo da se ne upisam nekada  ;D ;D...ako sam radio noge, onda opalim i 8 bez problema..(sam se budim nakon 6 sati...jbg..debil)
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2020, 12:32:14 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #51 poslato: Novembar 24, 2020, 02:09:58 posle podne »
Pedja nije bitno dal ti prodajes nesto ili ne, evo ja licno nemam nikakve koristi niti od prodaje niti promocije gore navedenih suplemenata a koristim ih, i ako nesto valja onda valja, i prenosim moje licno misljenje i zapazanje i uvek imam dokaz argumentovano da njihova upotreba ima smisla i radi posao, znaci 2do3 T-rola zakucava TESTOSTERON izvan gornjih referentnih. Da ljudi ne misle da ih lazem i mazem evo crno na belo i ovo je letos radjeno bez aswe. Uredno se vidi moje ime i prezime kao i gde su radjene analize nije nista nastelovano.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #52 poslato: Novembar 24, 2020, 02:17:44 posle podne »
Pedja nije bitno dal ti prodajes nesto ili ne, evo ja licno nemam nikakve koristi niti od prodaje niti promocije gore navedenih suplemenata a koristim ih, i ako nesto valja onda valja, i prenosim moje licno misljenje i zapazanje i uvek imam dokaz argumentovano da njihova upotreba ima smisla i radi posao, znaci 2do3 T-rola zakucava TESTOSTERON izvan gornjih referentnih. Da ljudi ne misle da ih lazem i mazem evo crno na belo i ovo je letos radjeno bez aswe. Uredno se vidi moje ime i prezime kao i gde su radjene analize nije nista nastelovano.

ma sve ok
negi kada ja nesto napisem, odmah se stavlja u pogresnu konotaciju

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #53 poslato: Novembar 24, 2020, 03:08:36 posle podne »
Pedja, da ne verujem ne bih od starta slusao tvoje savete, tako da... Ja znam da ti i prodajes te supse ali ne gledam to tako povrsno da mi iz tog razloga to i nudis (jer onda bi verovatno nudio jos ko zna sta), vec iz nekih licnih iskustava i iskustava ljudi kojima si prodavao... Ja licno to tako dozivljavam, a sad ko dozivljava drugacije molim lepo, svako ima pravo da misli i radi sta hoce. Uostalom ja sam pitao zbog sebe, a ne hejtera koji ce se nakaciti sa koje kakvim konststacijama...
Ja licno mogu da potvrdim pozitivne efekte i ksm i testorola. Naravno, poslusacu savete i pojacacu ashwu i ubacicu opet Trol.


Samo jedno pitanje.
 Da li vremenom dolazi do nekog zasicenja koriscenjem Trola ili ne? Jer sigurno da cu opet nakon ciklusa u buducnosti koristiti Trol za oporavak, pa da li mogu da ocekujem manji efekat zbog nekog kao zasicenja ili on radi posao koliko god cesto da se uzima?

« Poslednja izmena: Novembar 24, 2020, 03:12:31 posle podne Dansiland »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #54 poslato: Novembar 24, 2020, 05:33:43 posle podne »
Bogisha trol ima shwu u sebi, btw tepamo joj "shwa", ono kao - brate jel te odradila shwa? - sha si rekao trebra? a shva , pa naravski :P, sha? shwa? pa da :)

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #55 poslato: Novembar 24, 2020, 06:13:47 posle podne »
Bogisha trol ima shwu u sebi, btw tepamo joj "shwa", ono kao - brate jel te odradila shwa? - sha si rekao trebra? a shva , pa naravski :P, sha? shwa? pa da :)
hahahah jesi bandit  ovo ono i to znas me znam te hahaha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #56 poslato: Novembar 25, 2020, 05:53:19 pre podne »
Citat
amo jedno pitanje.
 Da li vremenom dolazi do nekog zasicenja koriscenjem Trola ili ne? Jer sigurno da cu opet nakon ciklusa u buducnosti koristiti Trol za oporavak, pa da li mogu da ocekujem manji efekat zbog nekog kao zasicenja ili on radi posao koliko god cesto da se uzima?


Nema bojazni od zasicenja posto je ashw adaptenogena bijka i ne posotji mogucnost "zatvaranja" a u Trolu ne postoje supstance koje mogu bilo sta slicno da urade.

samo napred

@pirat

kralj ostaje kralj
dobro, ne kao Sinan ali opet.. ;D

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Prva kura- depo
« Odgovor #57 poslato: Novembar 25, 2020, 03:40:53 posle podne »
Odlicno. Idem onda na reprizu.  :D