Mart 29, 2024, 07:45:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Yamamoto suplementi.  (Pročitano 2123 puta)

Van mreže Slobodan

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Yamamoto suplementi.
« poslato: Jun 25, 2020, 11:08:01 posle podne »
 Pitanje za Pedju i ostale koji su trenirali  devedesetih.
Godine 1994 .moje kolege su koristile Yamamoto amino kiseline, i iśla je priča da je Japanska firma. E sad, Yamamoto je danas Italijanski brend. Da li je postojao Japanski Yamamoto ili.sam ja.nešto pomešao...

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Yamamoto suplementi.
« Odgovor #1 poslato: Jun 26, 2020, 05:38:31 pre podne »
Kosa Nostra preuzela bisnis od Jakuza! :)
Ja bih rekao da si pomešao nešto.Ovi postoje već 8 godina pod tim imenom.Ne znam ni za jedan brend iz Japana, čak mislim da nikada kod nas nije bio  proizvod tog tipa iz Japana.Nisam siguran da oni imaju ikakvu  razvijenu industriju tog tipa-možda i grešim.Pogledao sam  na netu i našao jednu farmaceutsku firmu, zove se Yamamoto Kanpoh Pharmaceutical, ali to su uglavnom čajevi i proizvodi na bazi bilja, soje itd...Pedja će sigurno bolje da ti odgovori.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Yamamoto suplementi.
« Odgovor #2 poslato: Jun 26, 2020, 08:52:32 pre podne »
Tako je,  postojala je japanska firma, i tada su bili vodeci po farmaceutskoj cistoci i sirovini pre svega, kao sto je i danas isto Yama iz istog razloga jedina firma koja nema straha da zalepi na svojem sajtu ni kompletne sertifikate, ni poreklo sirovina... a bogami i tacnost u sastavu stoga svakog proizvoda.. Samo treba narpaviti razliku sto to vise nije nikako ista prica kao danas, kao sto i te stvari koje je pseudo iskopao... pokazuje da ti industrijski konglomerati ne mogu i ne rade vise kao nekada, tj nemaju zatvorenu politiku , stoga recimo imas razne Yamamoto farmacije kao i razne kolaboracije da bi se nasla sto bolja sirovina, tehnologija... da ne zalazim u svaki proizvod pojedinacno , to se lako moze naci na netu ako krenes od yamamotovih sertifikata... ali primera radi , ashwaghanda, pogledaj odakle dolazi sirovina, direktno od najveceg distributera iste, ako je u pitanju glucobol i te vrste proizvodi, to je opet klaster dextrin koji proizvodi Japan, ne znam sada tacno koje su oblasti napamet(moze se pogledati na netu prekoggoogle maps fabike), ali klaster dextrin ne ide samo u glocobol , nego je sirovina u prehrambrenoj industriji, pa imas sertifikat za krealkalyn itd...  losos protein, direktno iz severnih zemalja Norveske i slicno... Znaci Japanci ne rade vise kao nekada, sto si imao framaceutski ciste ak samo iz njihove zemlje,  jer se to ni ne isplati , nego imaju ugovore sa Italijanima koji njihove sirovine i tehnologiju koriste radi dobijanja finalnog proizvoda i svetske distribucije... sto u sustini odlicno jer dobijas vrhunsku sirovinu i sve evropske sertifikate kvaliteta... ono najbolje iz oba sveta...  mislim oseti se jbg cistoca proteina eto recimo i da u bcaa 8:1:1 imas vise leucina...  to se oseti... na probavi i recoveriju..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yamamoto suplementi.
« Odgovor #3 poslato: Jul 04, 2020, 05:32:10 posle podne »
Pirat je sve rekao i nema potrebe da se prica siri dalje
vazno je POREKLO SIROVINE i FARMACEUTKSA CISTOCA heiko kyowa

i tu se svaka prica zavrsava

Van mreže Slobodan

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Yamamoto suplementi.
« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2020, 11:35:20 posle podne »
👍