Mart 28, 2024, 01:28:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Moje slike i forma....Aleksandar  (Pročitano 14304 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #15 poslato: Avgust 06, 2020, 02:20:42 posle podne »
odlicno
Hvala mnogo generale  :)

nema na cemu...

molio bih bez poziva na privatan razgovor itd......
ovo je forium gde se SVE PISE JAVNO
ako ti znas ensto sto mi ne znamo - BUJRUM. ja sam rad da ucim unatoc tome sto imam 50 leta...cak sta vise, zeljan zam znanja
ako nemas nesto novo da kazes, onda ne vidim razloga da ljude pzoivas da ti pisu na pp osim ako je neki privatni razgovor u pitannju sto je totalno druga stvar...pisem o TEMI
« Poslednja izmena: Avgust 06, 2020, 02:37:00 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #16 poslato: Avgust 06, 2020, 06:19:39 posle podne »
odlicno
Hvala mnogo generale  :)

nema na cemu...

molio bih bez poziva na privatan razgovor itd......
ovo je forium gde se SVE PISE JAVNO
ako ti znas ensto sto mi ne znamo - BUJRUM. ja sam rad da ucim unatoc tome sto imam 50 leta...cak sta vise, zeljan zam znanja
ako nemas nesto novo da kazes, onda ne vidim razloga da ljude pzoivas da ti pisu na pp osim ako je neki privatni razgovor u pitannju sto je totalno druga stvar...pisem o TEMI

Razumijem generale :)

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #17 poslato: Avgust 25, 2020, 08:33:48 posle podne »
Neko trenutno stanje...

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #18 poslato: Avgust 25, 2020, 08:37:04 posle podne »
...

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #19 poslato: Avgust 25, 2020, 08:49:32 posle podne »
Kilaza mi varira trenutno ali je oko 86-7 kg prazan kada sam. Za obime se toliko i ne vezem jer cisto na ogledalo i slike pratim sta i kako. Ali da sam sada najvise bacio fokus na upper body jer mi je donji dio dosta bolji sto po detaljima a i volumenu. Evo i jedan sto bi se reklo ne svrstani bocni tric  ;D ;D

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #20 poslato: Septembar 01, 2020, 06:31:34 pre podne »
Update od ove sedmice, sve sam suhlji i odraniji. Neki cilj je da sto nije s BF om idem pa kada vidim da je to to. Onda cu stati i opet na masu.

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #21 poslato: Septembar 01, 2020, 06:32:52 pre podne »
..... Jos malo slika ;D ;D

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #22 poslato: Septembar 01, 2020, 06:49:47 pre podne »
Malo da se i raspisem o svom treningu i ishrani.
Ishrane sto se tice kalorije ne brojim samo mi je bitno da zadovoljim nutrijente na sedmicnom bazi i onda na osnovu osjecaja redam kada ce biti dan sa vise UH i dan sa manje UH. Ali mi je bitno da ne prelazi samo taj zadani broj na kraju sedmice isto i s mastima. Proteine sada trenutno drzim oko 2,5 g/kg na dnevnoj bazi i oni sami mi fiksni s njima se ne igram kao s UH. Od toga 80% proteina je iz cvrste hrane a ostatak je iz wheya... Amino hydro whey top izbor proteina i po okusu, kvalitetu a i cijeni.

Sada malo da napisem i o treningu.... Treniram trenutno 5 puta sedmicno, misicne grupe djelim vise manje slicno kao i svi pon.prsa i list, utorak ledja,srijeda noge, cetvrtak rame i petak ruke. Sistem treninga mi je vise baziran na tome da osjetim sto bolju pumpu na treningu. Ali opet imam i bazne vjezbe za svaku grupu koje radim s vecima teretima i manje repsa i manje na izolaciju. Npr trening prsa i list: kosi pak dek 4x20-20-15-12 ovdje mi fokus da upumpam misic i na stisak sto veci je moguc a i pokret je mnogo sporiji i samo se bazira na stisku i kontrakciji. Druga vjezba mi je neki potisak u mom slučaju to je jako kosi potisak na Smith masini za g dio grudi 4x10-10-10-8 tu idem vise na to da radim pokret ali opet i da osjetim grudi kako rade ali je tezina nesto veca i pokret brzi. Druga teza vjezba je neki potisak na masini ili bucicama ili r.bench samo mi je bitno da je ugao nagiba za ravni ili kontra kosi tu idem 4x10-12 pon isto malo vise tesko ali kontrola pokreta standardno i da osjetim grudi da mi rade. I onda za kraj napravim neku kombinaciju samo da se sto vise misi upumpa da li to bio super set ili giga set to radim po osjecaju. Ali bude nekih 4 kruga po 4 vjezbe ako je giga i tu se volim da igram s tempom i stiskom misica...volim mnogo spori pozitiv da radim  :D
I za kraj mi ostanu listovi koje radim standardno jedna vjezba je stojece dizanje na prste 4x20 samo na sto veci stisak i kontrakciju i kontrolu tega. A druga vjezba bude na leg press ili sjedece za list 3x15 isto na stisak i zadarsku sada malu duzu u gornjem položaju. To bi bio jedan primjer moga treninga kako ga radim.


Sto se tice treninga zagovornik sam da treba da ima i teski pokret koji se radi na kilazu ali i isto tako vjezbe koje se rade za pumpu i samo na sto veci stisak i kontrakciju.

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #23 poslato: Septembar 01, 2020, 06:54:39 pre podne »
Isto tako samo da nadopunim sebe...smatram da za teski pokret tj osnovnu vjezbu ne mora da bude sada kao sveto pismo bench press Sipkom ili mrtvo s poda ja licno slabije radim ravni bench press sa Sipkom to meni budu bucice ili neka Masina ili ako gafjam bas taj dio sise onda bude k.kosi bench. A mrtvo inace ne radim nikako samo se baziram sto je vise moguce na veslanja i pokrete vucenja. Dok za noge mi je baza cucanj na power squat masini ili squat na Smith masini jednostavno jer mi bolje gadja quad i volim te vjezbe. Ostalo je sve igranje s vjezbama i upumpavanje.

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #24 poslato: Septembar 09, 2020, 10:19:08 posle podne »
Trenutna kilaza na prazno 85.1 kg bf ne znam  ;D

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #25 poslato: Septembar 09, 2020, 10:20:07 posle podne »
Jos malo....

Van mreže Bosanac33

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #26 poslato: Septembar 10, 2020, 08:58:54 posle podne »
Odlican, svaka cast i samo nastavi

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #27 poslato: Septembar 30, 2020, 07:44:37 posle podne »
Dosta mesa na nogama  :) :)

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #28 poslato: Septembar 30, 2020, 08:11:05 posle podne »
Bravo Aleksandre odlican.

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Moje slike i forma....Aleksandar
« Odgovor #29 poslato: Septembar 30, 2020, 10:09:59 posle podne »
Odlican, svaka cast i samo nastavi
hvala  :)
Dosta mesa na nogama  :) :)
noge su mi oduvijek mnogo napredne, a najvise nekako loza i glut. Zato sam sada promjenio malo i sistem treninga jer radim reverse Diet nakon sto sam spustio bf nisko. Tako da sam bacio prioritet na gornji dio dok noge radim svakih 2-3 sedmice jer mislim i eksperimentisem s tim da vidim mozda je njima dovoljno za napredak da ih radim svake 2-3 sedmice. A i realno hocu da mi malo gornji dio se popravi jos.
Bravo Aleksandre odlican.
hvala Bogisa
Inace izlazio sam sada ove godine prvi put na binu na drzavnom prvenstvu BiH u kategoriji do 90 kg... Inace moju je kategoriju uzeo Mirnes i kasnije apsolutnu a ja sam bio 2. Za moju prvu binu i za godine staza i uopsteno godine koliko ih imam ja sam zadovoljan. A i sudije su rekle da sam veliki potencijal i da samo tako nastavim dalje. PS postavio bih koju sliku ali zbog autorskih prava ne smijem  ::)