Mart 28, 2024, 05:24:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Yamamoto ShuraKHAN  (Pročitano 2376 puta)

Van mreže Hyperborei

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Yamamoto ShuraKHAN
« poslato: Avgust 10, 2020, 12:19:10 pre podne »
Citat
ShuraKHAN® je nova generacija suplementacije za period pre treninga (eng. pre-workout). Nije u pitanju uobičajena formula aminokiselina i drugih stimulansa. U pitanju je potpunonovi koncept koji daje eksplozivnu energiju i intenzivni fokus tokom treninga!


Zainteresovan sam za ovaj suplement, prvenstveno zato što ne sadrži kofein i slično kako ne bih eventualno narušio puls, podigao pritisak itd. Kakva su Vaša iskustva sa ovim suplementom? Da li je Peđa u saradnji sa Yamamoto timom naučnika napravio najbolji mogući proizvod za sve nas koji se plašimo anksioznosti i slično? :D ;D :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Yamamoto ShuraKHAN
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2020, 12:46:01 pre podne »
probaj  ;) to sa preworkoutovima nikad ne znas dok ne probas

Van mreže Hyperborei

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Yamamoto ShuraKHAN
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2020, 12:51:20 pre podne »
probaj  ;) to sa preworkoutovima nikad ne znas dok ne probas

Verujem da je dobar ali zanimala su me iskustva drugih  ;). Ovo je takođe jedan od retkih suplemenata koji nije imao svoju prezentaciju na forumu?


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yamamoto ShuraKHAN
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2020, 05:57:01 pre podne »
probaj  ;) to sa preworkoutovima nikad ne znas dok ne probas

Verujem da je dobar ali zanimala su me iskustva drugih  ;). Ovo je takođe jedan od retkih suplemenata koji nije imao svoju prezentaciju na forumu?



Nema potrebe da se prezenuttuje prozivod koji sluzi kao NO booster a JEDINI je na trzistu, a da nema KOFEIN odnosno OSNOVNI sastojak koji svaki booster ima manje-vise. Ono sto je bitno je to da prozivod "deluje" kao i svaki drugi NO cak sta vise - meni licno je FENOMENALAN iz razloga sto ne podnosim bas dobro kofein, te me doze od 200 mg ucine nervoznim ALI POSLE TRENINGA. IMAM ODLICAN efekat na treningu, odradim max itd itd itd, ali osecaj kada me "ugasi" posle nikada nisam voleo.Drkalice kao sto su c4 i slicno u kojima ima vise kfoeina neko praskastog soka sa ukusom ne smem ni da pomosliom posto sam i to probao (hvala Bogu kao i sve do sada) i takav osecaj "tuposti" "beznadja" i svega posle treninga je nesto sto ne zelim nikome da oseti.

...iz tog razloga, shurkhan je nesto sto je bukvalno Bogom dano (ne saradjujem ja sa timom naucnika Yamamoto- kamo srece,) ali ono sto mogu da kazem da je tim sastavljen od doktorora, naucnika i tehnologa koji zaista vode racuna o svakom segmentu bilo kog prozivoda, a naricotio se i psoebno bave poljem NUTRACEUTICS sto moze da se vidi iz njihove palete prozivoda kada je to u pitnaju. Shurkhan nije komercijalan produkt vec produkt koji ima NAMENU.
Naravno, oni ko su navkli na visoke doze coffeina nisu ni svesni koliko im je potreban "reset" od istog, ali oni nikada to nece priznati vec samo povecavaju doze onoga sto ima kofein.
Licno NIKADA nisam voleo NO koji su zaista imali manje coffeina (tipa 100mg) ali su doze ostalih sastojaka bilo ogormne te je serving size bio 30ak gr _+ i to jednostavno mi je izazvalo mucniniu na treningu.
Posle toga sam presao da sam radim svoje pre workoute (citrlin, ba, argnin, kreatin, esential amino itd itd itd i) i to uvek radim u FAZI KADA IMAM NEKO SLIKANJE itd i kada je potrebno da obevedim u toku treninga (blood flow) sve ono sto treba....

kada sam offline, onda mi je svakako shurkhan OMILJEN jer nemamr azloga da imam up and down faze
Drzi mi tenziju tokom citavog treninga, pump je fenmenalan itd itd itd......

Zbog svog kompleksnog sastava uglavnom bude malo kao "tvrdji" tj nije bas praskast ali je to hem reakcija sastojaka koje si nalaze unutar njega , a bez prisustva kfeona - nista strasno, i nista bitno ali eto..

SVAKA PREPORUKA

Van mreže Hyperborei

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Yamamoto ShuraKHAN
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2020, 10:47:55 pre podne »
Odlično Peđa. Hvala puno i javljam utiske čim krenem da ga koristim  :D

Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yamamoto ShuraKHAN
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2020, 11:36:22 pre podne »
Odlično Peđa. Hvala puno i javljam utiske čim krenem da ga koristim  :D

Pozdrav!

pozzz