April 19, 2024, 06:02:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: DEBILNE PRIČE O STEROJIDIMA  (Pročitano 5193 puta)

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
DEBILNE PRIČE O STEROJIDIMA
« poslato: Jul 07, 2020, 03:23:47 posle podne »
Članak je zabavnog karaktera. Čisto da malo izliječim svoje frustracije koje mi se svakodnevno skupljaju od dolje navedenih profila a da ostale zabavim usput, ili iznerviram.

1. Alkohol je zdraviji od hemije

Tipična priča neke zatucane seljačine iz planinskih predjela ali nerejtka i za urbane likove. Naime priča se svodi na to kako je on koji pije 2 litra rakije svaki dan zdraviji od onog koji uzima sterojide.

"Bajo moj, od tih sterojida ćeš da rikneš sa 30 godina. Bolje da piješ rakiju ko sav normalan svijet i uživaš u životu. Evo ja pijem svaki dan i šta mi fali?!"
*nema pola zuba u glavu, pločice vidio samo u kupatilu, ni majka ga pred gostima ne voli.


2. Ovi koji su na sterojide mogu da jedu šta hoće jer im sve ide u mišiće

Tipična priča za bogalje koji treniraju i žele da izgledaju dobro ali ne mogu da odole porciji slanih palačinki za doručak. Usled griže savjesti jer žderu kao prasad služe se opravdanjem kako ovi koji uzimaju hemiju jedu isto što i oni ali zbog steroida njima sve ide u mišiće, jer jbg tako steroidi rade zar ne?

"Brate lako je ovima kad piju sterojide, njima se sve to prima u mišiće. Tako bih i ja mogao."
*posle čega je naručio dvije porodične pizze, a živi sam.


3. Ovima koji piju hemiju ne može da se digne

Priča seksualno frustriranih bolesnika kod kojih je sex ono čega najmanje ima u životu. Frustrirani jer se ribe okreću za nekim momkom koji dobro izgleda a ne za njima, primorani su da se hvataju za slamku i da ulaze u pitanje tuđe potencije da bi im bilo lakše. Uglavnom, priča se svodi na to kako se svima koji piju hemiju ona stvar ne diže i kako oni ne mogu da imaju đecu, al zato je on kao rasplodni bik.

"He he, džabe široka ramena kad su muda malena bajo moj. Ovima što piju steroijde se ne diže, džabe mu mišići. Ja bajo kad dovatim ženu ja po 3 sata ne stajem, he he."
*zadnji put jebao u trećem srednje, još uvjek masturbira na taj događaj.


4. Ovima koji piju sterojide su mišići puni vazduhom

Možda i najdebilnija od svih priča koje ćete ikad čuti. Ova teroija bi bila razumljiva da je slušate od đeteta koje ima 5 godina i gleda Tom i Jerrya. Naime, teroija glasi da upotreba anabolika povećava zadržavanje vazduha u mišićima zbog čega oni dobijaju na volumenu i veličini.

"Bajo moj ti piješ tu hemiju. Tebi su mišići puni vazduha. Sad da te ubodem iglicom izdušio bi sav. He he. Ovo je pravi mišić (ponosno stiska biceps)."
*ruka mu izgleda ko pikova salama, body fat 20%.


5. Kad piješ sterojide srce ti brže radi i na kraju te okine

Pa da se ne lažemo tačno je da srce mora da se malo više napregne i da skoči pritisak od anabolika jer mišići vuku više krvi ali po teoriji gradskih eksperata za trening i ishranu već pri prvoj inekciji puls skače na nekih 200 otkucaja po minuti i tako stoji dok vas srce vremenom ne izda iz čista mira.

"Bajo moj to ti nije dobro za srce. Ja znam lika koji je pijo te sterojide i na kraju ga je okinulo srce. Zdravlje je bitnije od mišića."
*on je sve sem zdrav, ima 40kg viška, holesterol mu je 80, šećer 35 u stanju mirovanja, pitanje vremena kad će da mu se zakrči neka arterja.


6. Kad uzimaš hemiju ne moraš ni da treniraš jer mišići sami rastu

Isto jedna od najdebilnijih priča. Teroija koja govori o tome kako ako uzimate hemiju ne treba da trenirate uopšte ili da trenirate vrlo malo jer jbg hemija radi posao i zato ćete vi koji uzimate izgledati bolje čak i od onih koji se ubijaju od treninga svaki dan.

"Bajo evo kako ja ne izgledam kao on. Treniram 10 godina i on izgleda bolje od mene. On uzima sterojide i ne mora ni da trenira i opet će da izgleda bolje. Tako bih i ja mogao."
*bukvalno ne zna ni šta radi u teretani, treninzi mu nemaju nikakvog smisla, ishrana da ne pominjem, vikendom alkohol obavezno.


7. Kad uzimaš sterojide moraš da piješ zaštite

Paranoični tipovi koji žele da izgledaju dobro ali ih je toliko strah nuspojava od anabolika da će uz kuru da uzmu još 86 drugih ljekova kako bi spriječili štetu koja vrlo vjerovatno nije ni napravljena. Neki od omiljenih ljekova ovih profila su:  afrička šljiva, arimidex, letrozole, hcg, klomifen.

"Bajo nisam ja budala ko ovi. Ja čuvam zdravlje. Neću da mi se nešto desi."
*guta 20 tableta dnevno od kojih će vjerovatno imat gore posledice nego od bilo kojih anabolika


8. Sterojidi su droga. To stvara zavisnost

Ono ajde da se ne lažemo, ljepše je biti na hemiji nego ne biti ali ovaj tip ljudi opisuje steroide kao da su u najmanju ruku heroin. Po njihovoj priči ko jednom to uzme više ne može bez toga. Čim preskoči dozu postaje nervozan, vrti mu se u glavi, pada u nesvijest, kliničku smrt itd.

"Znam ja jednog, bajo moj, koji se navuko na to i sad ne može bez toga. On čim ostane bez toga pada u depresiju i samo traži da se ubode."
*reče on i ode po svoju treću kutiju cigara taj dan.


9. Sterojidi izazivaju agresivnost

Teorija se zasniva na tome da već posle prve inekcije korisnik postaje psihijatrijski pacijent pušten na slobodu, grize ljude po ulici, upada u kafiće i bije narod flašama i pepeljarama, napada policiju i ostale organe reda i mira, bukvalno sve što se kreće oko njega.

"Bajo ja znam jednog koji je uzimao to i poludio je skroz. Od toga postaješ nervozan jer je ta hemija u tebi i moraš da je izbaciš i onda se biješ sa ljudima."
*svakog vikenda pokazuje ženi i đeci mađioničarski trik - pretvaranje gubitnog tiketa u nasilje u porodici.


10. Od steroida ostaju rupe u mozgu

Ovo sam čuo od lika kad sam bio u zatvoru i ostao sam bez teksta. Baš nisam znao šta da mu kažem. Naime njegova teorija je bila kako on neće da uzima steroide jer navodno od njih u mozgu ostaju nekakve crne rupe i kako se vremenom uzima te rupe su sve brojnije i veće. Vjerovatno na kraj ne ostane ništa u glavi osim vakuum.

"Bajo ja oću da sačuvam pamet. Jebeš mišiće."
*ne zna ni tablicu množenja, i dalje čita na slogove.




To je to otprilike. Ako se neko sjeti još neke priče neka okači u komentarima. Siguran sam da ih svako ima.  :D
Meni Vidi Visi

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: DEBILNE PRIČE O STEROJIDIMA
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2020, 03:53:19 posle podne »
Hahahah sit sam se ismejao, a ima vala svakakvih balvana ;D