Mart 29, 2024, 08:37:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Power whey  (Pročitano 5228 puta)

Van mreže Lolxd

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Power whey
« poslato: Avgust 14, 2020, 02:53:47 posle podne »
Pozdrav ljudi interesuju me misljenja i iskustva sa Power Whey da li vredi uzimati posto mi deluje da je jeftiniji od ostalih ili dodati jos malo para i uzeti ultimate nutrition....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Power whey
« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2020, 03:13:17 posle podne »
Pozdrav ljudi interesuju me misljenja i iskustva sa Power Whey da li vredi uzimati posto mi deluje da je jeftiniji od ostalih ili dodati jos malo para i uzeti ultimate nutrition....

polgedaj sastav (nutrition facts) i sve ce ti biti jasno ..

a sta, ultimate nutrition je kvalitet ili kako?
da li znas da je ta frima zatvorena pre god dana skoro? npr...da ne idem dalje?

https://www.courant.com/news/connecticut/hc-news-connnecticut-farmington-ultimate-nutrition-20190819-yuxfmfu2v5d5djmrkezv2zbz5q-story.html

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power whey
« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2020, 05:07:56 posle podne »
to su ti sve obicni koncentrati R001, danas nemas razloga da ne nabavis makar mesavinu konc i isolata u nekim ok razmerama, a ako mene pitas po ceni , ni da ides bilo sta ispod izolata...  ispod Iso Fuji ja :)

Van mreže Lolxd

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Power whey
« Odgovor #3 poslato: Avgust 14, 2020, 05:12:12 posle podne »
U hvala ti Pedjo nisam znao ovo za ultimate, ali da cuo sam kao da su oni najkvalitetniji u odnosu na cenu, a ti mi pirate preporucujes iso fuji?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power whey
« Odgovor #4 poslato: Avgust 14, 2020, 05:19:09 posle podne »
za kvalitet ti treba stabilna firma... mnogo se muljalo u suplement industriji da bi sada verovao nekoj firmi koja isto tako mutno radi...

da da Isofuji moja preporuka, top firma i jaki su sa celom svojom proizvodnom linijom

Van mreže Lolxd

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Power whey
« Odgovor #5 poslato: Avgust 14, 2020, 05:26:05 posle podne »
Pa bas zbog tih muljotina ja i pitam zato sto sam razne price cuo, a cuo sam za ultimate da su kao kvalitetna firma zato bas i pitam, jedan suplement shop ih prodaje, e sad ne znam da li da uzimam ko zna sta je unutra ako ne rade vec godinu dana, a pogledao sam iso fuji, ali mi je malo skuplji moracu da pristedim 😁

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power whey
« Odgovor #6 poslato: Avgust 14, 2020, 06:31:25 posle podne »
bili su nekada kao i optimum jer su prvi izbacivali izolate, sada to vec vise nije merilo, sirovine kriju i dalje ko zmija noge... 

Van mreže -Uroš

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Power whey
« Odgovor #7 poslato: Avgust 14, 2020, 06:33:10 posle podne »
Pa bas zbog tih muljotina ja i pitam zato sto sam razne price cuo, a cuo sam za ultimate da su kao kvalitetna firma zato bas i pitam, jedan suplement shop ih prodaje, e sad ne znam da li da uzimam ko zna sta je unutra ako ne rade vec godinu dana, a pogledao sam iso fuji, ali mi je malo skuplji moracu da pristedim 😁
Grabi akciju sada izmedju 13h i 14h(15%), inace sto se cene grama proteina tice, ne postoji jeftiniji legalno za kupiti nego the amino whey, a daleko je i ukusniji i bolji od power wheya, iso fuji jeste skuplji slazem se, ali svakako bi ti trajalo najmanje mesec dana(2 meseca ako jednu mericu pijes dnevno) pa na mesecnom nivou i ne izadje skuplje nego taj ultimate nutrition, dym ili neki gori...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Power whey
« Odgovor #8 poslato: Avgust 15, 2020, 05:27:41 pre podne »
bili su nekada kao i optimum jer su prvi izbacivali izolate, sada to vec vise nije merilo, sirovine kriju i dalje ko zmija noge... 

I PROSTAR i ON GOLD su NEKADA bili cisti dentatruzivano whey proten conc
Odavno to vise NISU vec su mesavina conetrata i isolata ali....zadrzan je content protena sa 81=82% ali je stvar u tome da je to postugnuto sa ubacinjem isolata ALi je zna da postoje nekoliko vrsta filtracije dobijanja wpi i onda ...jbg...