April 24, 2024, 09:42:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementi za pumpu i vaskularnost?  (Pročitano 6990 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplementi za pumpu i vaskularnost?
« Odgovor #30 poslato: Avgust 19, 2020, 03:25:57 posle podne »
Pedja secas se da je Milos davno pisao na tu temu, i ako se dobro secam bio je Glicerin u pitanju. Imas li iskustva u praksi kako ta prica pije vodu, kakav je tu protokol dozing itd?

glycerol (glicin) je nesto najdovratnije ikada
ali to niej sluzilo u svrhe kao vijagra, vec za bolju popunu glik depoa zajedno sa kompleksnim UH...

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Suplementi za pumpu i vaskularnost?
« Odgovor #31 poslato: Avgust 19, 2020, 03:58:59 posle podne »
Naravno razumem sta hoces da kazes, samo ovo odvratno jel se odnosilo na tvoje iskustvo sa tim ili na nesto drugo?


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: Suplementi za pumpu i vaskularnost?
« Odgovor #32 poslato: Avgust 19, 2020, 04:34:59 posle podne »
digla se frka oko vijagre , a lek penis  ;D  8) Pedja  jel smrcu ko 50 centi pred nastup, mislim vanilin secer, spao sa vanilica...?

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Suplementi za pumpu i vaskularnost?
« Odgovor #33 poslato: Avgust 19, 2020, 05:58:32 posle podne »
hmmmm plsim se da si pobrkao loncice.
kakve veze imaju Dorian, Kevin and Co i sta ti znas uopste o njima sta su oni radili i kako su radili osim sto si procitao mozda nekada negde i nesto? Da ti kazem da je Dorian izlazio svaki put NADUVAN kao picka, ti ne bi verovao, i da ti kazem sta je jos korostio bas iz razloga vazodiliacije, ti naravno ne bi verovato jer to nisi mogao nigde da procitas. Isti slucaj je i za Kevina, a o Naseru i da ne pricam. da, ja znam posto sam jednog video licno i znam sta radi u backstageu (ne samo on, nego mnogo njih_ a za druge mi je rekao covek koji je sa njima trenirao i bio njihov kucni priojatelj itd!
Ali to nije poenta,
p[oenta je u tome STA se uzima i kako reaguje
ti sada  pises samo da se pise nesto
Isto bi bilop da neko pita. Koliko grama  B ima 1 kg belog mesa, i da mu se odogovir. A sta te boli kurac koliko ima gr B i onako si debeo io nikada nmeces nista uraditi, a kolcinu B mere samo Dorian i Kevin- INDENMTICAN slucaj

dakle, rec je o tome STA se radi i sta moze da doprionese celokpnoj slici, a ne KO radi!!

nadam se da je sada jasnije :D


Rekoh ti da mi jasno.Uzeo sam Dorijana kao primer, jer si i sam pominjao takmičare.Nigde nisam se ni pravio da znam, niti znam o njima šta sve tačno rade.Ono što znam da ih je Dorijan sabijao - to je činjenica.A vijagre tada nije bilo.Šta je tada bilo i čega je sve bilo...Svojevremno je Naser pričao za Miloša šta je sve uzimao/ne kažem da je to tačno.Moj drug (amaterski takmičar) je uzimao spid, e to znam sigurno.Imam prava da mi se to ne svidja i da ne vidim potrebu za tim, pored svega ostalog što može da se napravi po tom pitanju.A nigde ne sporim kako funkcioniše i koji su benefiti.
Inače,  više volim Flexa i Levronija nego Dorijana, da ne misli neko da sam neki hard kor fan.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplementi za pumpu i vaskularnost?
« Odgovor #34 poslato: Avgust 19, 2020, 07:29:48 posle podne »
Citat
Rekoh ti da mi jasno.Uzeo sam Dorijana kao primer, jer si i sam pominjao takmičare.Nigde nisam se ni pravio da znam, niti znam o njima šta sve tačno rade.Ono što znam da ih je Dorijan sabijao - to je činjenica.A vijagre tada nije bilo.Šta je tada bilo i čega je sve bilo...Svojevremno je Naser pričao za Miloša šta je sve uzimao/ne kažem da je to tačno.Moj drug (amaterski takmičar) je uzimao spid, e to znam sigurno.Imam prava da mi se to ne svidja i da ne vidim potrebu za tim, pored svega ostalog što može da se napravi po tom pitanju.A nigde ne sporim kako funkcioniše i koji su benefiti.
Inače,  više volim Flexa i Levronija nego Dorijana, da ne misli neko da sam neki hard kor fan.

OK