Mart 28, 2024, 10:17:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Šta dalje - masa ili definicija!?  (Pročitano 4168 puta)

Van mreže Reyd021

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Šta dalje - masa ili definicija!?
« poslato: Avgust 21, 2020, 12:51:11 pre podne »
Pozdrav ljudi, da se predstavim prvo. Zovem se Radovan i imam 32 godine, u teretanu idem ozbiljno nekih godinu dana. Išao sam i pre toga ali sa prekidima i dosta neozbiljno. Visok sam 194cm a imam 103 kg.
Ishrana mi je otprilike sledeca:
1. obrok: ovsene + whey
2. obrok: belo meso + pirinac ili krompir
3. obrok: 3,4 kuvana jajeta i neka salata
4. C4 pre treninga i posle treninga kreatin i whey
5. obrok: belo meso + pirinac ili krompir i neka salata
6. obrok: mladi sir i bademi ili samo whey sa mlekom
Ono sto mi je najveci problem je salo oko stomaka koje se nije mrdnulo bez obzira na treninge i promenu ishranu. Da li da nesto korigujem u ishrani ili da ubacim kardio i kad i koliko? Do sada nisam radio kardio uopste.


https://pasteboard.co/JniPLWq.jpg

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Šta dalje - masa ili definicija!?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2020, 05:23:51 pre podne »
pa ovo sto si napisao bukvalno ne znaci nista iz razloga sto nema gramaza namirnica pa samim tim nije moguce ni napisati STA, ali sudici po fotografiji, svakako ishrana ima viska
Da pojasnim. Obrok 2 belo meso + piriniac (koliko cega) to moze biti 100 gr mesa i 50 gr pirinca sto je malo ili 300 gr mesa i 300 gr pirinca sto je puno itd itd itd itd

obrok whey+mleko+ bademi itd. S obzirom da je pred trenign u pitanju c4, onda mislim da je i whey u tom "fazonu" sto bi znacilo da je to nepotrebna cal mina koja nema mesta nigde ni u kakvoj fazi......
C4 inace, gomila cofreina (i do 350 mg)+ praskasti sok sa ukusom...ne vidim poentu zatvaranja receepotra na cofein nakon 5 dana upotrebe i stvaranje adrenalnog zamora...ali dobro..c4 je c4

Van mreže Reyd021

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Šta dalje - masa ili definicija!?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2020, 08:07:32 pre podne »
Problem je što baš ne merim gramaže pa iz tog razloga nisam napisao ali ajde ovde ću dopuniti:

1. obrok: ovsene 150 gr + whey (Scitec Whey)
2. obrok: belo meso 200g + pirinac ili krompir (250g)
3. obrok: 3,4 kuvana jajeta i neka salata
4. C4 pre treninga i posle treninga kreatin i whey
5. obrok: belo meso 200g + pirinac ili krompir(250gr) i neka salata
6. obrok: mladi sir (150gr) i bademi(50g) ili samo whey sa mlekom

Da li prvo korigovati ovaj jelovnik ili ubaciti kardio a da se koliko toliko rešim sala? Nije mi cilj da mi se vide trbušnjaci bar ne za sada već samo da koliko toliko korigujem BF. Sve kritike su dobrodošle. Ako može i pojašnjenje zašto je C4 loš? Da li da predjem na neki drugi preworkout ili da to izbacim u potpunosti?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Šta dalje - masa ili definicija!?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2020, 08:59:27 pre podne »
Problem je što baš ne merim gramaže pa iz tog razloga nisam napisao ali ajde ovde ću dopuniti:

1. obrok: ovsene 150 gr + whey (Scitec Whey)
2. obrok: belo meso 200g + pirinac ili krompir (250g)
3. obrok: 3,4 kuvana jajeta i neka salata
4. C4 pre treninga i posle treninga kreatin i whey
5. obrok: belo meso 200g + pirinac ili krompir(250gr) i neka salata
6. obrok: mladi sir (150gr) i bademi(50g) ili samo whey sa mlekom

Da li prvo korigovati ovaj jelovnik ili ubaciti kardio a da se koliko toliko rešim sala? Nije mi cilj da mi se vide trbušnjaci bar ne za sada već samo da koliko toliko korigujem BF. Sve kritike su dobrodošle. Ako može i pojašnjenje zašto je C4 loš? Da li da predjem na neki drugi preworkout ili da to izbacim u potpunosti?

pa vidi
svkaako bi trebao da savete pitas tamo gde kupujes i suplementaciju.
Mislim, to je pre svega obaveza tih koji ti prodaju da te savetuje ne samo u vezi toga STA prodaju i kako se pije, vec i u vezi sa treningom, ishranom itd. Ako nista drugo, to im je moralna obaveza
Tako da....

Van mreže Reyd021

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Šta dalje - masa ili definicija!?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2020, 09:11:15 pre podne »
Po toj logici ispada da svi koji pijemo neke suplemente nemamo pravo da pitamo na forumu ništa vezano za suplemente ili trening jer su oni koji su nam prodali suplemente dužni da nam objasne sve vezano za trening, ishranu, suplementaciju... Ne razumem logiku al ajd.....
Molim moderatora da slobodno izbriše temu jer je nepotrebna.

Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Šta dalje - masa ili definicija!?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2020, 09:23:44 pre podne »
Po toj logici ispada da svi koji pijemo neke suplemente nemamo pravo da pitamo na forumu ništa vezano za suplemente ili trening jer su oni koji su nam prodali suplemente dužni da nam objasne sve vezano za trening, ishranu, suplementaciju... Ne razumem logiku al ajd.....
Molim moderatora da slobodno izbriše temu jer je nepotrebna.

Pozdrav

Nisam tako napisao
napisao sam da bi bilo LEPO i da bi bilo FER da savete trazis tamo gde kupujes posto je to njihova OBAVEZA, ako nista drugo onda MORALNA

 A ne da nemas pravo da pises ovde ;)