Mart 19, 2024, 03:04:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.021 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: Robertimige
X3MShop banner

Autor Tema: Dobar ili los cut za sada?  (Pročitano 3610 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.517
Odg: Dobar ili los cut za sada?
« Odgovor #15 poslato: Novembar 23, 2020, 11:33:29 posle podne »
Pa vidi, sada si sustinski u break point tacki, presao si taj neki prvi stage, sada bi trebalo jedan period od recimo dva meseca da idesbna neku rotaciju ali sa blagim deficitom, takodje dobra suplementacija bi ovde odigrala kljucnu ulogu! Batali kardio predji na manje pauze, vise serija, da se puls drzi oko 130
Pirate sve sto si napisao u pravu si, ali jesi bacio pogled na sliku ako nastavi sa deficitom sta ce ostati od njega?

On ne sme da dize naglo kalorije, ali isto tako mogao bi kako sam opisao da sokira misic drugacijim pristupom, pa posle oper da se vrati na stari ili nesto slicno... dok postepeno dize kalorije... carb cycle tako da bude na nedeljno nivou u blagom deficitu je dobar pristup,  da binpostepeno presao u suficit... opet treba korisiti trening, on ti je klasican primer preranog i bespotrebnog dodavanja kardia.. i ovo sto je napisao za svoj trening brojke i da drzi neku snagu itd... to je ono zasto se i zabio... dokle god razmisljas o snazi radices na tome dok ne pocnes da razmisljas o hipertrofiji...

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Dobar ili los cut za sada?
« Odgovor #16 poslato: Novembar 24, 2020, 07:56:20 pre podne »
Pirate ukapitao sam te iz prve ok sve, i slazem se sa pristupom, pa valjda zna osnovno kako se izlazi iz dijete u ostalom ima napisano na forumu na milion mesta, ti se satra objasnjavajuci a on ce ti na kraju reci "ali ja hocu vencuge izrezbarene plocice i dihtung gumice" e onda da ga j... em, njemu fali mesa da bi to izgledalo kako on zamislja.