April 16, 2024, 10:53:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Akne  (Pročitano 2173 puta)

Van mreže Spicko

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Akne
« poslato: Septembar 27, 2020, 11:51:02 pre podne »
Pozdrav, zanima me dali jel netko od vas imao nekih vecih problema sa aknama na prsima i ledima, i kako je uspio rijesiti? Probao sam doslovno sve osim roaccutana nista nije pomoglo.

Na mreži Milanlamito

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Akne
« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2020, 01:31:10 posle podne »
Pozdrav druze,ja sam uvek imao problema sa tim,ledja,ramena,ruke...nisam nista koristio povodom toga,jer sam znao da tu nema bas neke pomoci,kada su lojne zlezde osetljive na DHT,posle 30-te godine to me je proslo,nisam imao problema sa tim vise,kako su prirodni hormoni opadali,medjutim(sto je ocekivano i normalno)kada sam na ciklusu koza opet reaguje kao kada sam imao 20-ak godina...nadam se da ce se javiti jos neko da ti da odgovor,ko je imao isti problem,i ko je uspeo nekako da ga resi...sve najbolje.p.s.setio sam se druga koji je isao kod dermatologa,te je mazao neku antibiotsku kremu,pomagalo mu je ali cim bi prestao da maze opet isto,ne bih se oslanjao na antibiotike pogotovo na duze staze,nekima je pomogla neka krema sa cinkom,mozda to da malo istrazis,verujem da ce se javiti neko iskusniji da odgovori,i da vise informacija.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Akne
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2020, 08:05:23 pre podne »
Pozdrav druze,ja sam uvek imao problema sa tim,ledja,ramena,ruke...nisam nista koristio povodom toga,jer sam znao da tu nema bas neke pomoci,kada su lojne zlezde osetljive na DHT,posle 30-te godine to me je proslo,nisam imao problema sa tim vise,kako su prirodni hormoni opadali,medjutim(sto je ocekivano i normalno)kada sam na ciklusu koza opet reaguje kao kada sam imao 20-ak godina...nadam se da ce se javiti jos neko da ti da odgovor,ko je imao isti problem,i ko je uspeo nekako da ga resi...sve najbolje.p.s.setio sam se druga koji je isao kod dermatologa,te je mazao neku antibiotsku kremu,pomagalo mu je ali cim bi prestao da maze opet isto,ne bih se oslanjao na antibiotike pogotovo na duze staze,nekima je pomogla neka krema sa cinkom,mozda to da malo istrazis,verujem da ce se javiti neko iskusniji da odgovori,i da vise informacija.

sve si odg tacmo kako jeste
ne bi se osvratao na lekove, jer verjem da i kada su lekovi potrebni to je bas jako ruzan statijum (antibiotici)
ali neke kreme, licno sam korostio seba med sapun svaki dan i imao je dosta rezulatata.

meni je lice u haosu, bez obzia bio na hem ili ne...