Mart 28, 2024, 05:31:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Savjet  (Pročitano 11261 puta)

Van mreže synan0

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Savjet
« Odgovor #15 poslato: Decembar 09, 2020, 02:19:00 posle podne »
hhhhahaahaha pa dobro brate dobilo se finih misica i natural to sto sam gresku napravio sa hemijom to je moja stvar jbg

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Savjet
« Odgovor #16 poslato: Decembar 09, 2020, 02:26:26 posle podne »
hhhhahaahaha pa dobro brate dobilo se finih misica i natural to sto sam gresku napravio sa hemijom to je moja stvar jbg
Koliko sad imas godina ako nije tajna?

Van mreže synan0

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Savjet
« Odgovor #17 poslato: Decembar 09, 2020, 03:20:38 posle podne »
sto bi bila , 20 , postavio sam za savjet pa smo otisli predaleko bezveze sve ja kontam uredu je i napusit nekoga ali nema potrebe za tim ima ih ovde sigurno jos koji su svasta radili ja sam samo to podjelio sa vama i tjt... lp ovo se moze obrisat ili zakljucat ha ja
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2020, 03:23:41 posle podne synan0 »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Savjet
« Odgovor #18 poslato: Decembar 09, 2020, 04:03:35 posle podne »
Eto probaj da uradis dijetu kako treba, pa kad skines visak i vidis koliko cega imas onda natural ponovo radi na masi. Pa taj proces ponovis vise puta masa pa defka, pa za to vreme upoznajes svoje telo, ujedno gradis karakter i disciplinu, pa vidis gde gresis pa ispravljas greske, isprobaj razne metode treninga i koriscenja suplementacije. I kad posle duzeg vremena (a to moze da se odnosi na godine) vidis da si dostigao neki realni limit da si posle svake mase i defke isti, i da dalji napredak je uslovljen sa upotrebom anabolika onda sednes razmislis pa se informises sta i kako. KRENI TEZIM PUTEM I NEMOJ ICI LINIJOM MANJEG OTPORA. Mozes ti na tu tvoju sasiju na natrpas mesa PRIRODNO da se iznenadis kako je to moguce A MOGUCE JE.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savjet
« Odgovor #19 poslato: Decembar 10, 2020, 08:36:02 pre podne »
Eto probaj da uradis dijetu kako treba, pa kad skines visak i vidis koliko cega imas onda natural ponovo radi na masi. Pa taj proces ponovis vise puta masa pa defka, pa za to vreme upoznajes svoje telo, ujedno gradis karakter i disciplinu, pa vidis gde gresis pa ispravljas greske, isprobaj razne metode treninga i koriscenja suplementacije. I kad posle duzeg vremena (a to moze da se odnosi na godine) vidis da si dostigao neki realni limit da si posle svake mase i defke isti, i da dalji napredak je uslovljen sa upotrebom anabolika onda sednes razmislis pa se informises sta i kako. KRENI TEZIM PUTEM I NEMOJ ICI LINIJOM MANJEG OTPORA. Mozes ti na tu tvoju sasiju na natrpas mesa PRIRODNO da se iznenadis kako je to moguce A MOGUCE JE.

bravo!