Mart 29, 2024, 08:43:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Svaki savet je dobrodosao  (Pročitano 31579 puta)

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Svaki savet je dobrodosao
« Odgovor #195 poslato: Januar 20, 2023, 06:55:07 pre podne »
znaci jeste neka cupika, pa uvek je cupika kriva jebiga...
Citat
i znas bolje od mene sta je meni oblast u mom zivotu a sta nije.
opusti se, znam sta ti je bitno, tj trenutno najbitnije...;) to ne mozes da poreknes
Citat
''ko te jebe kad si tvrdoglava mazga/noobchina.
sta si se upizdio koji k... pa nisam ti rekao bog zna sta... samo istinu...

Je li bre ti Milane, jel ti zaista mislis da to sto ti sada radis neko pre tebe nije radio ? :) Zakucao si, jer nemas adekvatan stimulans 100000%, stoga i brojis sve kalorije grame (nebitnih komponenti) u nedogled, misleci da ces time napraviti progres. Koji ce ti kurac hrom kada imas skoro jednocifren bf...
Nema tu neke velike filozofije, ti imas strah od dve stvari a to su tezak tr, i carbsi... a bez toga... heheh bez toga neces otici ni gram gore kvalitetne mase, ne ide, takav si telesni tip, koji tesko dobija a brzo gubi masu...  druze ne ide, probano vec na ko zna koliko iskustava, to ti necu samo reci ja, mozes da pitas bilo koga, ti mozes tako da krstaris kada odradis neki bolji ciklus mase, ili tokom nekog deloada, ali ovako tesko... samo reciklaza bez konkretnog mesa.

Fokus treba da ti bude ovaj period da dignes koliko ti prirodno dozvoljava u korektnoj formi, indeks snage. Pa posle mozes da probas periodizacije high volumena , deloada, pa opet rad na snazi ako zatreba itd...  Ti bi mogao i morao pre svega tako da vozis suficit mnogo duze nego sto mislis... mnooogo duze ;) a ovako ce telo udariti plato jako brzo i videces ,krenuce frka pri prvom gubljenju trbusnjaka, i onda sta? Bezis opet u deficit, kojim ces skinuti sve sa sebe , pa onda rekapitulacije , preracuni opet iznova da bi izrotirao sve jos jednom... pazi istu pricu radis tri godine... ali skroz identicnu... ono, nesto ne stima zar ne?
Da u pravu si. 💪

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Svaki savet je dobrodosao
« Odgovor #196 poslato: Januar 20, 2023, 08:27:07 pre podne »
Old Schol i ne dozvoljava da ti se dokaze da neko vise zna hhahahhahahahahahhahaha
Pa gde si Milane, slobdono napisi moje ime, i drage volje ce cika Peki da ti odg.

Necu da se nadovzujem na Pirata, posto je od reci do reci u pravu osim sto on ne zna da si ti VEC radio sa Stevdzom i covek je odustao od tebe ali to je nebitno, samo sam hteo da dodam na vasu konverzaciju, a sto se tice ovoga.

Budi slobodan da cika Pekiju kazes da nemam pojma
Eto, ja sa 51 god cu pokusati da naucim nesto od tebe- zasto da ne? Mislim ne znam gde je problem?
Ja sve sto znam sam naucio od drugih samo sto.......ja od onih od kojih sam ucio, nisam nakon 12 dana ja njima objasnajvao vec sam slusao i radio i ucio. I tu sam gde jesam. Ok, ok, koristim hemiju ha ha ha ha ha to ide sada sledeci argument ako mogu da nagadjam, samo sto ces ti sa tim sto radis, a kao sto ti je rekao Pirat dovesti do hormonalnog rasula samog sebe, bez pomoci lekova. Zaista, lakse ces da oporavis hormone nego da si koristio lekove ali to nije poenta, vec da ces to da uradis, a upotreba lekova je IZA UGLA. Samo sto nije, tj vec na prolece kada vidis da stagniras vec xx godina, zelja za vise se odavno probudila.


Da ne duzim, posto odo da radim.
Poruke se nece brisati, a mislim da sam te vec jednom upozorio oko davanja saveta drugima.
Kada su OK - bujrum
Ovo je tvoja tema, i tu mozes da pises sta hoces ali nemoj da se ljutis kada ti neko objasni neke stvari. Ti mozes da ih prihvatis ili ne, tvoja stvar. Ovaj forum postoji od 2006 god, a tada si ti verovatno imao 10ak god i takvih kao ti je proslo na hiljade sa istim ili slicnim stvarima, problemima, razmisljanjima.....

Da, pirat govori tacno- na zalost, niko ne moze da kazni budalastine sa YT i tic toka koje se valjaju, a vi ih zdusno slusate i prihvatate, a 98% je takvih budalastina tamo.

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Svaki savet je dobrodosao
« Odgovor #197 poslato: Januar 20, 2023, 09:13:01 pre podne »
Nikad nisam pomenuo hemiju niti da li je neko koristi. Ono sto ne znam ne mesam se u to. Nije sve ni u hemiji.

Ali dobro da ne duzim i ja.
Ovde se tacno zna hijerarhija ko odgovara, kako, zasto, itd itd.
Pirat bilo kome da odgovori on mora uci u konflikt sa osobom jer misli da je uvek u pravu. Za takve ljude postoji lek. To su nekoliko seansi na psihoterapiji sa se otkrije uzrok toga sto je previse arogantant itd. Nastalo u detinjstvo pa se sada ispoljava.
Ja dam odgovor za koji sam siguran da je tako kako je i imam obrazlozenje.
Steva nije odustao od mn vec ja nisam hteo da nastavim saradnju jednostavno.

I posto se vecina ne slaze sa mojim odgovorima evo obecavam.

Vise nisam ativan na forumu.
Svako dobro.
« Poslednja izmena: Januar 20, 2023, 09:15:32 pre podne midzi »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Svaki savet je dobrodosao
« Odgovor #198 poslato: Januar 20, 2023, 09:32:43 pre podne »
Citat
Za takve ljude postoji lek. To su nekoliko seansi na psihoterapiji sa se otkrije uzrok toga sto je previse arogantant itd. Nastalo u detinjstvo pa se sada ispoljava.

vidim da ti nesto znas o posecivanju psihologa... slusaj me dobro pickice omalena! Ja nemam nimalo problema da prihvatim bilo ciji savet pa cak ni da mi neko dokaze da nisam u pravu. Ali SA ARGUMENTIMA !!! KOJE TI I TAKVI RETARDI KAO TI NEMAJU, nego imate samo taj nadrkani iskompleksirani stav koji PROJEKTUJETE NA DRUGE i vidite konstantno u drugima. Da sam znao da te je STEVDZA ODJEBAO ne bih ti nista pisao...

Ali ni to nije problem, nego je problem sto takvi kao ti posle se osile i lece svoju bolest tako sto ovde naplacuju u jednom trunutku ljudima usluge sklapanja planova i programa bez ikakvog kredibiliteta osim stava = JA ZNAM JA SAM NEW SCHOOL ON JE OLD SCHOOL.
E tada vec imam licni problem, JER ME UZASNO TANGIRA UZIMANJE NOVCA LJUDIMA OD STRANE DEBILA KOJI MISLE DA NESTO ZNAJU. Forum je savrseno koncipiran i prepun predobrih informacija i pre svega ISFILTRIRANIH !
Ako nekome treba pomoc dobice je. Ako neko hoce da dokaze da JE NAJPAMETNIJI I PAMETNIJI OD FORUMA, I JOS MU PLUS NE ODGOVARA NASE MISLJENJE, KOJE JE UVEK ALI UVEK SKOVANO IZ NAJBOLJE NAMERE I SAMO IZ TOGA!!!
PA PUTUJ IGUMANE ONDA U PICKU MATERINU LEPU I NE VRACAJ SE! LECI KOMPLEKSE KOD PSIHOLOGA ILI STA VEC IMAS PARA BOLI TE PISA...


edit
i ne, cisto da se uvede u zapis,  ja se ne bavim i ne bih nikada ni zeleo da se bavim coachingom, ima ko se time bavi i iza koga stoji ARMIJA ljudi koji su izvrsili predobre transformacije, a ti si i takvog uspeo da dovedes to tacke kljucanja izgleda... e moj " Milaneeeee jabuko sa graaaaaneeeee, brala bih te ali ne smem od naneeeee..."
« Poslednja izmena: Januar 20, 2023, 09:45:13 pre podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Svaki savet je dobrodosao
« Odgovor #199 poslato: Januar 20, 2023, 05:13:24 posle podne »
Nikad nisam pomenuo hemiju niti da li je neko koristi. Ono sto ne znam ne mesam se u to. Nije sve ni u hemiji.

Ali dobro da ne duzim i ja.
Ovde se tacno zna hijerarhija ko odgovara, kako, zasto, itd itd.
Pirat bilo kome da odgovori on mora uci u konflikt sa osobom jer misli da je uvek u pravu. Za takve ljude postoji lek. To su nekoliko seansi na psihoterapiji sa se otkrije uzrok toga sto je previse arogantant itd. Nastalo u detinjstvo pa se sada ispoljava.
Ja dam odgovor za koji sam siguran da je tako kako je i imam obrazlozenje.
Steva nije odustao od mn vec ja nisam hteo da nastavim saradnju jednostavno.

I posto se vecina ne slaze sa mojim odgovorima evo obecavam.

Vise nisam ativan na forumu.
Svako dobro.

Milane,

NARAVNO da se zna hijararhija u protivnom ovaj forum ne bi postojao 17 godina!
Ponavljam jos jednom. Ti si 1995 godiste, a ovaj forum postoji od 2005 god!! Valjda je sada sve mnogo jasnije.

Hemija,

ufff naravno da NIJE SVE i naravno da je hemija NISTA, ako nemas u glavi. Ja sam dao samo metaforu kako to obicno zavrsava
Ti kazes, u ono sto se ne petljam, ne pisem. Ispada da ti zaista znas MNOGO o svemu ostalom, a samo o hemji nista, ali tvoji rezultati govore totalno suprotno i to je upravo ono o cemu mi govorimo tebi, ali ti ne prihvatas.
Tvoje obrazlozenje necega ili nekoga NE MORA po defaultu da znaci da je TACNO Milane. U tvojoj glavi, naravno da ga ti smatras jedinim i ispravnim, ali to i jeste put kojim hodas evo vec 3 godine ( prvi post 2020 god gde si se predstavio sa kilazom od 80 kg i 3 god nakon toga, radom sa personalnim trenerom- ODLCNIM, ti imas 83 kg i tu i tamo pobljasan izgled od 2020). Milane, tu nesto ne stima- prva stvar koja ne stima je tvoj stav i tvoje "znanje" o necemu...

Ali da ne duzim.
Treba da idem u lov.

svako dobro i neka je sa srecom