April 20, 2024, 03:38:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje , Danabol ?  (Pročitano 2120 puta)

Van mreže Novibata

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Pitanje , Danabol ?
« poslato: Oktobar 12, 2020, 08:26:43 posle podne »
planiram da uzmem ovo pa me zanima da li je moguce da se desi ginekomastija i kamen u bubregu , pitao sam vec jednog coveka ali neko mozda ima iskustva , hvala
[ne linkuj]
Da li mogu samo danabol da koristim i nista vise , jer cujem postoje neki pct nzm ni ja sta je to pa eto ko moze da pojasni hvala
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2020, 09:41:52 posle podne Stevan Čerubdžić »

Van mreže Milanlamito

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Pitanje , Danabol ?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2020, 09:11:50 posle podne »
Druze...prvo,koliko imas godina?koliko vec ides u teretanu?posto pretpostavljam da si veoma mlad i da ti je ovo prvi ciklus,sudeci po tvojim pitanjima,pokusacu da ti dam odgovor...sredi ishranu,sredi trening,uzmi 3-6 meseci da procitas na ovom forumu sto vise tema mozes,i kada budes procitao ono najosnovnije,dodji,postavi pitanje u vezi ciklusa,pa ce ti se dati kompetentan odgovor,do tada nemoj ni pomisljati o bilo kakvom ciklusu,mislim da nije bas primereno doci i ne znati ni sta je pct,dianabol solo(pametnom dosta),kamen u bubregu , wtf ,a hteti ici na ciklus i postavljati ovakva pitanja...nadam se da si bar punoletan,i da sam odgovaras za svoje postupke...od dianabola se moze dobiti ginekomastija,to da li ces je dobiti zavisi koliko si osetljiv(to ti niko ne moze reci da li si i u kojoj meri),dianabol solo najveca ludost koju neko moze da napravi,o pct ti savetujem da procitas sve sto nadjes na ovom forumu,i uopsteno o zloupotrebi lekova jer ovo nije ni malo bezazlena i naivna igra u koju bi ti da se upustis,i da skaces iz aviona bez padobrana,ovo su najdobronamerniji saveti,citaj mnogo i jos vise razmisli o svemu,svako dobro prijatelju,nadam se da sam ti bar malo pomogao.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Pitanje , Danabol ?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2020, 11:57:39 pre podne »
Od toga sto si planirao,moze da se desi sledece:

-Ginekomastija
-Impotencija
-Bolesti jetre
-Atrofija testisa
-Masna koza i akne
-Celavost

Ima mozda jos toga,ali mislim da ce ti i ovo biti dovoljno  ;D