Mart 28, 2024, 11:56:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Skidanje masnoca oko stomaka  (Pročitano 5612 puta)

Van mreže Lil-Missy

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Skidanje masnoca oko stomaka
« poslato: Oktobar 21, 2020, 09:03:30 posle podne »
Cao svima, nova sam na forumu, mada citam vec izvesno vreme.

Vec par meseci vezbam kod kuce, cilj mi je da skinem jos pet centimetara u struku ali nikako ne uspevam u tome. Imam 170kg a teska sam 57 kg.

Ishrana mi izgleda ovako:

dorucak - 2 jaja i integralni hleb, 2 kriske,
rucak - 200 grama piletine i 100 grama pirinca, salata,
vecera - uglavnom riba i salata,
za uzinu obicno pojedem neku vocku ili popijem smuti.

Treniram cetiri-pet puta nedeljno, za celo telo - cucanj, iskorak, podizanje listova, dve vezbe za guzu, propadanja na stolici i flasicama vezbam ruke.

Ali, vec dva meseca ne mogu da skinem tih poslednjih pet centimetara u struku. To mi je glavni cilj.

Gde gresim?

Van mreže Lil-Missy

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Skidanje masnoca oko stomaka
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 21, 2020, 11:35:22 posle podne »
Mala dopuna nakon citanja ostalih tema iz ovog kutka za zene, pokusacu da izbacim i ove dve kriske integralnog ujutru, posto je moguce da zato ima zastoja, a i drugi problem je sto radim previse kardija, po dva-tri sata dnevno sam na nogama i u pokretu zbog obaveza.

Inace, hidrati ujutru mi najvise pomazu da budem sita a i da imam energije. Ovsene ne smem zbog iritabilnog kolona, postoji li neka kvalitetna alternativa?

Van mreže Lil-Missy

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Skidanje masnoca oko stomaka
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2020, 11:02:00 pre podne »
Izgleda da je slabo aktivan ovaj deo foruma :)

Ubacicu whey i kinou za dorucak, narucujem sad od Ogistre, da li je bolje sa ukusom ili bez?

Kardio cu da radim samo tri puta nedeljno, da li je bolje HIIT 3 x 20 minuta ili LISS 3 x 40 minuta, ujutru na prazan stomak?

Ako neko moze da odgovori, bilo bi super :)

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Skidanje masnoca oko stomaka
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2020, 11:39:19 pre podne »
Pozdrav i ako si zensko P drzi makar na 1,8 do 2 g, sa Uh i M manipulisi. Ako kardio radis a jedes Uh pre i posle proces sagorevanja masti je otezan zato UH ostavi za tezinski trening. Kardio jeste pozeljan ali ne preterivati, ima nesto i u tezinskom treningu.  :)