April 26, 2024, 10:33:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Low carb  (Pročitano 1432 puta)

Van mreže synan0

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Low carb
« poslato: Novembar 18, 2020, 03:45:15 posle podne »
Pozdrav svima , ukoliko je neko voljan pomoci uputiti na greske bio bih zahvalan... Nisam pocetnik u vjezbanju,iza sebe nazalost vec imam greski sto se tice anabolika sa 18g sam ih uzimao(Sustanon , anavar). Zapustio sam se nisam trenirano neko vrijeme... Vratio sam pofino misicne mase radi misicne memorije...Trenutno imam 115kg na 190cm (bf 20+%) i krenuo bih sa procesom skidanja masti da se oderem pravo ispod 10% bfa... Ne planiram uzimati anabolike tj ovaj proces citav bih prirodan bio... Sto se tice treninga ubacio bih odma nagle promjene kao sto su kardio na prazan stomak 30min(Kucno biciklo imam-srednji intezitet) te bih trenirao svaki misic 2x sedmicno... Ishrana bi se sastojala od nekih 300g proteina koje ne bi ni spustao citav proces , hidrate bi unosio iskljucivo poslje treninga (100g rize) i tako bih isao 15 dana low carba pa bi se napunio jedan dan... Ostale kalorije bi potpunilo nekih 50g masti sto iz jaja sto iz orasastih plodova... Od suplemenata bi samo bcaa koristio 50g dnevno... Skeptican sam oko low carba ali to mi je u proslosti davalo najbolje rezultate ako znate ko je Tomislav Gustin njemu sam placao online ishranu te sam se prije odrao jako dobro sa low carbom ali sam bio dosta umoran jako te i kortizol mi je skakao radi low carba... I razbolio sam se cak imunitet mi je pao... Ako je neko u mogucnosti posvetiti mi se za neku simbolicnu cifru jer trenutno ne radim a ishrana je jako skupa neka se javi u privatnoj poruci...

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Low carb
« Odgovor #1 poslato: Novembar 18, 2020, 04:04:50 posle podne »
Ako nigde ne zuris onda idi postepeno i lagano, sa 20 na 10% opusteno sa 3 meseca , 300 g prot puno bez obzira na tvoju kilazu. Kardio cuvaj za kraj.

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Low carb
« Odgovor #2 poslato: Novembar 18, 2020, 04:07:21 posle podne »
Za pocetak ne treba ti low carb, ne treba ti kardio na prazan stomak, 300g proteina mnogo. Imas dosta kg i dosta visok bf treba to postepeno i polako da se skida, nije cudo sto si bio umoran kad si ziveo na 50g hidrata. Prvo blagi deficit, pa rotacije pa tek onda na kraju low carb imas ti dosta prostora da gulis do low carb dijete.