April 25, 2024, 10:19:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prelezan kovid - kako dalje  (Pročitano 1650 puta)

Van mreže migmig

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Prelezan kovid - kako dalje
« poslato: Decembar 16, 2020, 10:03:50 posle podne »
Prelezah kovid u kucnim uslovima, pre toga sam bio u kalorijskom suficitu.Jos uvek se oporavljam. Dok sam bio bolestan apetit nije izostao, nisam uspeo da se hranim kvalitetno jer nisam imao snage da spremam obroke, pa sam se malo umastio oko stomaka i donjih ledja. Doktor mi je rekao da nikako ne bih smeo narednih mesec dana u teretanu, a iskreno zadisem se dok lagano prosetam 100 metara, a pre bolesti mi kardio bio sasvim ok.
Moja pitanja su :
1.  da li da uradim reverse s obziorom da sam se umastio, blagi deficit, pa da se posle vratim na masu , bf mi je odokativno oko 15%? Sa druge strane ne znam koliko je pametno da budem u deficitu ako mi je oslabljen imunitet?
2. Kako polako da se vratim u trening, da li da pocnem sa nekim laganim vezbama u kuci,setnjama pre nego sto krenem u teretanu?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Prelezan kovid - kako dalje
« Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2020, 02:06:16 pre podne »
Nemoj deficit... ovo sacekaj mesec dana, nakon mesec dana odradi ultrazvuk srca ako je sve ok, nema promena, lagano i polako vracanje , vrlo vrlo dozirano... poz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prelezan kovid - kako dalje
« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2020, 09:42:38 pre podne »
Ja bih se testirao jos jednom!
Nikada se ne zna, a zajebana je to bolest
za svaki slucaj jos jednom testiranje!