Mart 29, 2024, 07:14:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Kupovina trake za trcanje ili spinner bicikla  (Pročitano 5815 puta)

Van mreže TreadmillSpinner

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Kupovina trake za trcanje ili spinner bicikla
« poslato: Decembar 18, 2020, 12:31:18 pre podne »
Pozdrav svima, nadam se da ne krsim neko pravilo. Zelim da za kucnu upotrebu kupim traku za trcanje ili spinner bicikl. Kod trake mi se svidja sto citavo tijelo moze da radi, a bicikl je ipak samo donji dio. Budzet je naravno ogranicen, radilo bi se o 500 eura.
Traka koja mi cjenovno odgovara je ova - Amila Valma F200HI.




Citat
Snaga motora: 2.00 ks
Konzola – LCD Blue backlight 5”, komande za brzinu i nagib, puls, vreme, pređena udaljenost, kalorije,
Programi – 12 + ručni
Brzina – 1-14 Km/h
Nagib – Manuelni, 3 nivoa
Gazna ploča – Anti-shock sistem 16mm
Staza za trčanje – 42×123 cm, 1.8mm debljine
Valjci stace – Prednji 42mm, Zadnji 42mm
Dimensions (open)—
Težina – 53Kg
Max tezina korisnika – 100 Kg
Ostalo – Transportni točkovi, Hidraulična asistencija kod sklapanja/rasklapanja, drzač flašice i držač knjige, ventilator,zvučnici, bluetooth, ulaz za multimediju.


Moja visina i tezina je oko 175cm i 80ak kg. Kakav je ovaj Amila brend, vidim da je iz Grcke i da imaju jos nekih fitness proizvoda? Da li uopste traka za trcanje od 500 eura moze valjati? Ja bih volio da je mogu koristiti 5-10 godina.
Kakvo je odrzavanje trake i spinner bicikla, sta je jednostavnije?

Sto se tice spinner bicikla, vidio sam iduce modele - AMILA CORSA IC911, Diadora Tour 18, polovni Schwinn spinner IC Elite Pro, tu su negdje od 300 do 400 eura.






Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kupovina trake za trcanje ili spinner bicikla
« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2020, 11:19:48 pre podne »
pa nema tu sta mnogo, to je sve potrosna roba svakako ...  pogledaj recenzije na Amazonu i slicno...