Mart 28, 2024, 12:35:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Moja transformacija  (Pročitano 4090 puta)

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Moja transformacija
« poslato: Decembar 29, 2020, 08:28:51 pre podne »
E ovako... Imam 30 god... 173 cm i 65 kg... Pre 4 meseca sam krenula neki zdravi rezim ishrane i trening.... Sama bez trenera... Napredovala sam bas ali mi treba savet i pomoc za dalje... Treniram 3 x nedeljno u teretani... Moja ishrana izgleda ovako nekako dorucak 4 jaja salata... Ili tuna salata... Ili pileca prsa 100 G i 2 jaja salata... Rucak 1 batak ili 2... Ili 200 G belo meso sa salatom, ponekad nemas sir 1 kriska....vecera opet tako nesto kao rucak... Posle treninga nekad pojedem 1 bananu... Sad ovako dosta sam oblikovala telo ali moj problem je unutrašnja strana butina i zadnjica... Kako to jos da zatagnem i oblikujem?? I malo jos izdefinisem trbusnjake?? Ako bi mogao neko da mi da neke smernice da li gresim negde u ishrani ili bilo sta??

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2020, 08:30:37 pre podne »
Od suplemenata ne koristim nista jer mi je oslabljena funkcija oba bubrega...

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2020, 08:38:08 pre podne »
Pozdrav jel lekar ustanovio i koji je uzrok oslabljene funkcije bubrega? Nesto slabo stojis sa hidratima pa i zdravim mastima.

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2020, 08:42:39 pre podne »
Pa rade manje od 50 %... A da zaboravila sam da napisem da za rucak pojedem i tri krompira... Uglavnom meso przim sa jednom kasikom ulja.. I popijem mozda pola litra mleka kroz kafu... Gledam da bude ono sa malo procenta masti...
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2020, 08:46:16 pre podne Milicamilica »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #4 poslato: Decembar 29, 2020, 08:47:22 pre podne »
Ok razumem te ali koji je uzrok usled cega bubrezi ne funkcionišu kako treba sta ti lekari kazu?

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #5 poslato: Decembar 29, 2020, 09:01:56 pre podne »
Pa ne znaju jel sam to dobila u nekom periodu zivota ili sam se rodila tako... Samo su rekli da se zdravije hranim i vodim racuna o ishrani

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #6 poslato: Decembar 29, 2020, 09:11:16 pre podne »
Da se zdravo hranis treba i da vodis racuna o izgledu definitivno se slazem, stvar je u tome sto imas zdravstveni problem koji sad trenutno drzis pod kontrolom koliko toliko i da svaki pogresan korak moze da ti pogorsa stanje. Jel imas problema sa zadrzavanjem vode i edemima vodis li racuna o unosu i balansu elektrolita?

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #7 poslato: Decembar 29, 2020, 09:15:00 pre podne »
Pa imam malo zadrzavanja vode ali nista strasno... Nemam sa tim problem

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #8 poslato: Decembar 29, 2020, 09:30:22 pre podne »
Ako hoces da bacis akcenat na butine zadnju lozu i gluteus, razne varijacije iskoraka cucnjeva i ekstenzija za isto tako menjanjem položaja stopala, tezine prilagodi svojim mogucnostima, ishranu doteraj imas ovde sekciju pa malo iscitaj. Jedino sto moze da bude problem je ishrana pa i neki veci unos PROTEINA ispracen sa neadekvatnim unosom tecnosti jel imas problem koji imas i koji nije naivan koliko kog se to nekome cinilo.

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #9 poslato: Decembar 29, 2020, 09:38:24 pre podne »
Popijem 2l vode dnevno... Ako ne i 3...vezbe radim sve sto si rekao... Sto se tice ishrane... Da ubacim dnevno mozda 200 G krompira ili princa,?? Za masti?? Mozda 50 G badema?

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #10 poslato: Decembar 29, 2020, 09:49:17 pre podne »
Mozda da ubacim neki kardio?? Za skidanje masnih naslaga... Ustvari to sam pocela od skoro... 20 min na steperu brzina 8km /h.. Bez nagiba

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #11 poslato: Decembar 29, 2020, 09:59:38 pre podne »
Bilo bi pozeljno ako imas neku sliku trenutnog stanja da se vidi koliko posla ima oko skidanja masti. Moras i da budes realna i da te regije koje si navela zadjica i butine kod zena malo teze idu ali nije nemoguce.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #12 poslato: Decembar 29, 2020, 10:22:11 pre podne »
smanji kafu, ako toliko mleka poijes uz kafu, to nije bas dobro jer unosis onda bas bas kafe... ako imas neku terapiju osim zdrave ishrane uzimaj redovno. ja ne bih zurio na tvom mestu da skidam tih 5, 6 kg iskreno, pogotovo ne kroz jaci deficit, jer igra sa elektrolitima nije bas zahvalna stvar u tvom slucaju a trebaju i ti uh da ih ne smanjujes, ja bih pre na tvom mestu bio strplijv, i dao VREMENA bubrezima da se oporave, pratio redovno stanje, a radio ono sto i do sada radila, 4 meseca tek treniras - znaci ti si izbacila visak vode, skinula one prve masti i slicno, za dalje krecu polako muke i to ti ne bih savetovao nikako makar jos 4-5 meseca da ne radis a verovatno neces imati potrebe i nikad, jer siguran sam da ce sama konstatnost, i neki kardio vise nedeljno da ti da za narednih 4 meseca jos rezultata. znaci NE ZURI prati situaciju i obavezno zdrastveno stanje pa proceni !

Van mreže Milicamilica

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #13 poslato: Decembar 29, 2020, 12:12:12 posle podne »
Eto neka slika npr

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Moja transformacija
« Odgovor #14 poslato: Decembar 29, 2020, 12:14:13 posle podne »
Lepo :)