Mart 28, 2024, 01:59:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: #SerbianLivesMatter!!!  (Pročitano 6888 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: #SerbianLivesMatter!!!
« Odgovor #15 poslato: Mart 15, 2021, 04:30:36 posle podne »
Lebron ima dobar menadzment i savetnike... nazalost gurala je liga i MJ-ja i Kobija kada je trebalo da izguraju skandale... 
Pratio sam do bubble-a , pogotovo playoff, jer tada krece tiketanje... ovo mi sada vise  lici na trening da gledam, a toga sam se nagledao dovoljno u zivotu tako da pogledam pregled samo. Ali na highlightovima se vidi sve... i to kako njegovo zakucavanje na kraju utakmice, gde LA gubi 30 razlike i pustaju ga da se proseta do reketa, predstavljau kao potez nedelje... :) jbg tako niko isto nije znao za San Antonio jedne sezone zbog LA-ja i Kobija, a momci obarali rekorde...
NBA je liga koja mora biti show i to mora tako da se shvati... ako hoces USA vrhunsku kosarku, gledas koledz basket... ti momci su gladni i u odbrani i u napadu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: #SerbianLivesMatter!!!
« Odgovor #16 poslato: Mart 16, 2021, 05:58:42 pre podne »
Citat
NBA je liga koja mora biti show i to mora tako da se shvati..
sve ok bwana....sve ok
samo sto BLM nije show vec politicko opredeljenje
a on i svi ostale PICKE KOJE KLECE treba da budu SPORTISTI, a ne POLITICARI u usta ih jebem

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: #SerbianLivesMatter!!!
« Odgovor #17 poslato: Mart 16, 2021, 07:49:50 pre podne »
Mene to ne cudi... kada pogledas istoriju rasizma, kod njih to ima svoje periode masovnih nereda, a ne cudi me ni to sto  pogadja sada ceo svet, pa cak i one koji nemaju blage veze sa time... mene najvise tangira sto ce space jam 2 biti sranje  ;D  SJ prvi deo je prvi film koji sam gledao u bioskopu kao klinac sa kevom i dan danas imam album sa slicicama,a za Ajfelovu kulu u Parizu rodjaci... ;)

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: #SerbianLivesMatter!!!
« Odgovor #18 poslato: Mart 16, 2021, 10:44:24 pre podne »
Liberalni fasizam uzima sve vise maha,a ova korona farsa je samo pocetak uvodjenja robovlasnickog poretka na globalnom nivou.
Sve sto je slobodno,normalno i u skladu sa tradicionalnim vrednostima,bice proganjano i kvalifikovano kao poremecaj ponasanja.Vec nas zakljucavaju,zatvaraju,oduzeli su nam slobode,a povratak na staro moguc je jedino uz globalnu pobunu svih slobodoljubivih ljudi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: #SerbianLivesMatter!!!
« Odgovor #19 poslato: Mart 16, 2021, 03:20:06 posle podne »
Liberalni fasizam uzima sve vise maha,a ova korona farsa je samo pocetak uvodjenja robovlasnickog poretka na globalnom nivou.
Sve sto je slobodno,normalno i u skladu sa tradicionalnim vrednostima,bice proganjano i kvalifikovano kao poremecaj ponasanja.Vec nas zakljucavaju,zatvaraju,oduzeli su nam slobode,a povratak na staro moguc je jedino uz globalnu pobunu svih slobodoljubivih ljudi.


od toga nista i nikada iz prostog razloga
ovi moderni su shvatili
PLATI i radi sta hoce
sve picke cute jer primaju 80% od zarade, a da ne rade nista
nema kriticne mase
ovo malo ljudi sto izadje, dobije po picki i cao
virt pare su u optciju od strane who i ima koliko hoces
jednostavno je
lezis kuci, ne radis nista, primas lovu, sa kojom ne mozes nigde i nista
kao u filmu kengur...ovako smo najrentabilniji..nemamo prihode, ali nemamo ni rashode.

i to je to...