Mart 28, 2024, 05:36:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: BRNJICE ZA USTA  (Pročitano 5026 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
BRNJICE ZA USTA
« poslato: Februar 01, 2021, 03:06:54 posle podne »
Posto fact checkers ne dozvoljavaju, ima dje moze  :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2021, 06:05:13 posle podne »
izmisljen citat, vece za eugeniku ne postoji... osim za teoreticare zavera.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2021, 05:32:31 pre podne »
izmisljen citat, vece za eugeniku ne postoji... osim za teoreticare zavera.. :)

..da...kao sto ne postoje lekarski simpozujimi, konzilijumi, okupljanja vodecih svetskih lekara/naucnika iz kornketno ove oblasti,virusologa, pulmologa itd- poslendjih godinu kao kao i sto je te veceri, Bili the kid prvi put izneo svoje "strucno medicinsko misljenje" u vezi virusa.......


da..teroija zavere........nesto mi virus naglo popousta u pm.......:D :D

kao i sto who nije na svom sajtu postavio da je pcr test bezvredan tj da je namenjen u svrhu multiplikovanja DNK sekvence, ondosno umnozanjava, a ne detekciju virusa....

kao sto je teorija zavere da je kineskio bioloski  labaratorij u wuhanu u vlasnistvu Gloxoa (sada ce brat pirati sa pita google kaj je to Gloxo), a igrom slucajnost  Gloxo poseduje Pfizer (gle cuda, oni koji prozivode RNA vakcine), a jos cudnije da istim uprvljaju finanscije black rock-a

Inace black rock igrom slucajnosti finansira kompanija Open Foundation ( op- sada pirat mora da pronadje cija je ovo fonacija, a da ti skratim muke. Soros je u pitanju)

Inace da fondacija ucestvuje u delu finansiranje nemacke kompanije winthertur, a ta kompanija je zajedno sa francuskiom kompanijom AXA izgradila kinesku lab u  wuhanu

Onda je slucjano taj lab kupio nemacku allianz

Deonicari black rocka (gore pomunutih) koji kontrolisu sredisnje banke i kontrolisu tj upravljaju priblizno jednom trecinom globalnog investicionog kaiptala, a igrom slucjanosti je blacky glavni deoonicar Microsofta u vlasnistvu Bili the kida koji je slucjano deonicar Pfizera i koji je trenuno i slucjano prvi sponzro svetske zdrastvene organizaije.

da...ovo je terrija zavere

kao i sto je efikasnost nosenja 2 maske 75%, a 3 maske 90 % zastita, a interentano je da se 1 maska nosi vec godinu dana. kolika je zastita jedne, unatoc tome sto na istoj pise da ne stiti od virusa...teorije zavere....ooooo daaa

nego...hoces li sada stavljti pelene posto je dokazano da je bolje raditi pcr test iz anusa, sto impilicra da terba bulju zastititi od virusa...nisu dzaba stari govorili..nemoj sedeti na hladnom..

druze, ako si zadigao rukav jos prosle godine - samo napred, nista protiv, samo ostavi na miru nas koji smatramo da je to debilizam kao i sto ti smatras da sam ja debil koji NECE nikada da se vakcinise.

Secam se onog mucenog srbskog junaka od proletos, zmaja ili kako mu ime bes...

koliko se jadnik skrivao i dan danas se skriva verovatno po nekim ruapama plaseci se korone..

Stigle vakcine

americka, ruks, kineska....ljudi kao ti se raduju, nadas se kraju beznadju (zabole te kurac sto nije logocno i normalno ali ajde). Moras da je primis  ;D, krenuti ce ucene na razne nacine (mada, savet EU je doneo odluku da odbijanje vakcina je legalno, i ljudi koji se ne vakcinisnu ne smeju biti diskrimisani..OPAAAAA bag u sistemu. Jedino mi kao ekononski tigrovi cekamu u redu da primimo to sranje- BRAVO OBLICI), svi drugi redom odbijaju..naravno, o tome se jos pomalo cuti.

http://newspanel.rs/saveta-evrope-vakcine-ne-smeju-da-budu-obavezne-zabranjena-je-diskriminacija/?fbclid=IwAR2zeHtIO6-skfwt1o3P3wM43cn0xaKNSIfM1RMIOspcRYA63zfqCFUW3mA

ali.... i dalje seru, maske, distanca, jos uvek je sve zatvreno po eu , ponestaje love, jer who odbija vise da placa akrobacije. kazu nema vise potrebe, Trump je otisao, trebalo bi neki rat sada otvoriti- npr Iran da se izroka ili slicno, ali polako, treba da se ovaj dementni deda pedifil razboli od koronke, da umre i da slobodni svet dobije prvu crnu zenu predsedicu u liku kamal haris..ali nebitno, enka se jebu

ja bi licno naredio svima koji nose maske , da nacratju u kurac na celu
Ne mozes u prodavnicu bez nacrtanog kurca ca celu: zamisli, udjes u maxi i ova sa kase galami..gde ti je kurac, alo....:D

predivno..

a to sto je

850 000 ljudi u srb bez dana skole
677 000 ljudi sa nepotpunom osnovnom skolom
50% ljudi u srb je nepismeno

u zadnjij 10 mesci ( ovo je SLUZBENA STATISTIKA)
34 000+- ljudi od kardiovaskularnih bolesti
26 000 +- ljudi od karcinoma

95 % ljudi koji su prijavljeni da su umrli od koronke su imali sistemske bolesti

500 000 ljudi u srb nema jedan obrok u toku dana

Probali su sa kornoka 21 UPGRADE, engeski soj, jucoafricki soj, svemirski soj...otima se...

mada, ne bi me cudilo da od sutra uvedu da bez pelena ne mozes u radnju

i na kraju
zasto se mora potpisati IZAJAVA prilikom vakcinisanja?? I to izjava u kojoj pod tackom 5 jasno pise, da vakcina NIJE bezbedna i da je u trecoj fazi klincikg ispistivanja - sto znaci, da se upravo sada zavrsava treca faza. Treba da ih bude 5

sav moguci profit vakcina ide prozivodjacu a sav rizik na tebe?????!!!! alooo

jbt, kada veterrinar ovci ubrizga vakcinu i onda krepa, imas pravo na odstetu..

ma


daj brate ne kenjaj......barem ne meni i ovde o tome
« Poslednja izmena: Februar 02, 2021, 06:01:52 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2021, 07:33:32 pre podne »
;D ;D ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2021, 09:35:14 pre podne »
;D ;D ;D


Burazerce
samo ti zavrni i rukave i nogavice, a pusti nas teoreticare zavere da zivimo u neznanju.Mislim, realno. Ti si veoma inteligentan covek, ali klasicna prica o strahu. Iz straha gubis percepciju sa realnsocu. Vidjao sam to na ratistu burazere. gde su ljudi iz straha pucali u nevidljve ljude, upisa se covek od straha, cak sam licno bio pored coveka kada je granata pala nemalo pored nas u rovu, i covek je pao. Mislili smo da je ranjen, nas dvojica smo ga vrteli i skinuli do gole koze da vidimo gde je rana- NISTA. Covek se i upisao i ukenjao druze...prevezen je u sanitet pa vec dalje kako ide. COveku je dijagnostikovan dijabetes! Covek je od straha dobio "secer"....i meni je to sve jasno...licno, ne kapiram koliko covek mora da bude uplasen pa da ne kaze..jebote.....pa kako....nesto sto se proizvodi godinama i ispitije decenijama,, postoji "nesto" za cega nisu nasli vakcine vec desteinama godina nazad..i odjednom BUM..za 9 meseci. vakcina protiv najsmrtonosnijeg virusa na svetu ikada..hahahhahahah ijaooooooo

hahhahhahhahahha

ahahhahahahahhahahhahahahahhahahah
« Poslednja izmena: Februar 02, 2021, 09:44:09 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2021, 09:44:59 pre podne »
Opa..u nedsotatku argumenata opet vredjanje....BRAVO

ahahhahahahahahh

a sta ces

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2021, 09:46:53 pre podne »
Nije bilo nikakvog vredjanja... ali smisliti tako nesto je razumljivo da nije problem  ;D

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #7 poslato: Februar 02, 2021, 09:56:27 pre podne »
Samo bih svima preporucio,da prate tokove novca od kada je pocela cirkusijada sa kovidom  ;)
Ako neko misli,da je sve pocelo stihijski od nesrecne corbe od sismisa ,onda je taj imbecil.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2021, 09:58:57 pre podne »
Samo bih svima preporucio,da prate tokove novca od kada je pocela cirkusijada sa kovidom  ;)
Ako neko misli,da je sve pocelo stihijski od nesrecne corbe od sismisa ,onda je taj imbecil.


i ti si teoroticar!

da.kolko covek mora biti glup da veruje da se sismis posrao, svinja pojela i da je nastao virus..ili da je sismisa pojeo neki debil i tako je stvoren virus....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #9 poslato: Februar 02, 2021, 09:59:36 pre podne »
Nije bilo nikakvog vredjanja... ali smisliti tako nesto je razumljivo da nije problem  ;D

vazi
jesi primio vakcinu?

ne daju jos a?

mamu im jebem u picku!
ja bih izasao napolje da protestvujem da sam na tvom mestu!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #10 poslato: Februar 02, 2021, 09:59:46 pre podne »
Kakve veze nastanak virusa ima sa suzbijanjem istog? Ja ne bih nekog nazvao imbecilom, ali da ima jako nisku sposobnost analitickog razmisljanja  to je druga prica...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #11 poslato: Februar 02, 2021, 10:02:39 pre podne »
Nije bilo nikakvog vredjanja... ali smisliti tako nesto je razumljivo da nije problem  ;D

vazi
jesi primio vakcinu?

ne daju jos a?

mamu im jebem u picku!
ja bih izasao napolje da protestvujem da sam na tvom mestu!

Vece za eugeniku mi nije dozvolilo, izglasali su da pripadam onom drugom sloju stanovnistva hahahahahahahah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #12 poslato: Februar 02, 2021, 10:04:39 pre podne »
Kakve veze nastanak virusa ima sa suzbijanjem istog? Ja ne bih nekog nazvao imbecilom, ali da ima jako nisku sposobnost analitickog razmisljanja  to je druga prica...

pa kako mozes da napravis vakcinu za virus koji nije indentifikovan osim sto su ga nazvali po projektu COV-iD - 19..( 2019 pusten u opticaj) ID redni broj, COV, virus iz porodice SARS-MERS itd itd itd....

Dakle...SAR cov 19 je nesto sto nije detektovano, ali je pronadjena vakcina..

sjajno!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #13 poslato: Februar 02, 2021, 10:05:17 pre podne »
Nije bilo nikakvog vredjanja... ali smisliti tako nesto je razumljivo da nije problem  ;D

vazi
jesi primio vakcinu?

ne daju jos a?

mamu im jebem u picku!
ja bih izasao napolje da protestvujem da sam na tvom mestu!

Vece za eugeniku mi nije dozvolilo, izglasali su da pripadam onom drugom sloju stanovnistva hahahahahahahah


Pa ne pripadas po defaultu debiliima, ali pravis idiota od sebe hahahahhahahahahhahahaha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #14 poslato: Februar 02, 2021, 10:07:24 pre podne »