Mart 29, 2024, 12:52:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: BRNJICE ZA USTA  (Pročitano 5028 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #15 poslato: Februar 02, 2021, 10:10:20 pre podne »
Idemo dalje


Zadnjih par dana
1. WHO proglasio dosadašnja PCR testiranja nepouzdanima
2. Američka FDA odobrila Ivermectin
3. Ustavni sud BiH ukinuo maske jer je obveza nošenja neustavna,  a opstina Sanski most donela odluku o prestanku opasnosti od koronavirusa. U BiH sve radi i sve je otvoreno.
4. Švijcarci idu na referendum
5. Talijani i Poljaci odjebali krzni stab i otvorili kafiće
6. Englezi najavili odjebavanje svog kr staba i otvaranje
7. Naglo nestalo vakcina


ali ovo nema na pinku u pm

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #16 poslato: Februar 02, 2021, 10:12:28 pre podne »
ON PRICA O VAKCINAMA.....ON!!!!

I kako treba vakcinisati 90% ljudske populacije/??????

ON?????


https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3CkIjVy8xyXSGQr3Z9uTW6-lZ_i3alUjAwJ0rdBfKb3nerOfT67apF19Y&v=E0cbIzJy-R0&feature=youtu.be

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #17 poslato: Februar 02, 2021, 10:13:44 pre podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #18 poslato: Februar 02, 2021, 10:18:04 pre podne »
I za kraj

odlomak iz knjige C. Lewisa-  „Balamut Letters“, knjiga je napisana 1941.

Pita mladi djavo starog: - Kako si uspeo poslati toliko duša u pakao?
Stari vrag: - Kroz strah!
Mladi: - Odlično! A čega su se bojali? Ratova? Gladi?
Stari: - Ne ... Bolesti.
Mladi: - Bili su bolesni?Umirali su? Zar nije bilo leka??
Stari: - Obična bolest, ali bilo je leka.
Mladi: - Ne razumem?
Stari: - Slučajno su zaključili da je jedino što treba sačuvati po svaku cienu ŽIVOT!

Prestali su se grliti. Prestali su se pozdravljati! Odustali su od svakog ljudskog kontakta. Odustali su od svega što je čovjeka učinilo čovekom!

 Ostali su bez novca. Izgubili su posao. Ali izabrali su se bojati za svoje živote, čak i ako nisu imali hleba.

 Verovali su onome što su čuli, čitali novine i slepo verovali svemu što su pročitali.

Odrekli su se slobode. Više nikada nisu izašli iz kuće. Nigde nisu išli. Nikada više nisu posetili prijatelje i porodicui.

Čitav svet se pretvorio u veliki zatvor sa dobrovoljnim osuđenicima. Svi su prihvatili takav život, a sve da bi preživeli još jedan jadni dan. Nisu živeli, umirali su svaki dan! Bilo je pre lako uzeti njihove jadne duše.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #19 poslato: Februar 02, 2021, 10:21:27 pre podne »
Kakve veze nastanak virusa ima sa suzbijanjem istog? Ja ne bih nekog nazvao imbecilom, ali da ima jako nisku sposobnost analitickog razmisljanja  to je druga prica...

pa kako mozes da napravis vakcinu za virus koji nije indentifikovan osim sto su ga nazvali po projektu COV-iD - 19

sjajno!

pa zapravo i jeste sjajno jer ovde lezi i kljuc teorije zavere, nedovoljno edukacije sta je i kako se pravi vakcina, plasiranje laznih informacija itd... neke studije pokazuju da tako i t.z. i nastaju- tendencija da se prihvati lakse, jednostavnije objasnjenje... stim sto za to ne treba kriviti narod, nego los pristup prema celoj ovoj situaciji

ALI :) ja mislim da su kljucni argumenti (izuzev linkova kao sto je "Truth Sceptics" :) hahahah zanimljivo zvuci), tj. da je najkljucniji da, ako nema na pinku , onda mora da je istina hahhaha


edit prica tj odlomak iz knjige je ipak pobedila :) naravno svaki argument treba wrapovati za kraj nekim pasusom... e to se vec moze videti na pinku hahahahahah

ps da ne pomislis da je ovo neko vredjanje opet, iako sam ja imbecil i pravim sebe idiotom... ;) meni je samo zanimljivo da citam ovakve stvari , verovali ili ne... i da se salim naravno
« Poslednja izmena: Februar 02, 2021, 10:28:23 pre podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #20 poslato: Februar 02, 2021, 10:49:03 pre podne »
Citat
jer ovde lezi i kljuc teorije zavere, nedovoljno edukacije sta je i kako se pravi vakcina, plasiranje laznih informacija itd.

da, kada se covek zaplasi onda trazi svakojake gluposti
Nije u pitanjue KAKO se pravi vakcina, vec je u pitanju da mora da postoji izolovan virus da bi se vakcina napravila
ali ti si majstor za spinovanje, pa onda  ;D...teroija zavere hahahha

Citat
neke studije pokazuju da tako i t.z. i nastaju- tendencija da se prihvati lakse, jednostavnije objasnjenje

daj studiju, skup lekara, imunologa, virusluloga....na svetskom niovu gde se POTVRDILI i UZORKOVALI i IZOLOVALI virus..

zasto su vodeci lekari iz ove oblasti na svetskom niovu HAPSENI nako samoorganizacije.

ah da..nije to pink javio hahaha

Citat
ALI :) ja mislim da su kljucni argumenti (izuzev linkova kao sto je "Truth Sceptics" :) hahahah zanimljivo zvuci), tj. da je najkljucniji da, ako nema na pinku ,



pa daj covece RELEVATNE IZVORE hahahhahahahahahah...ajde..daj mi linkove relevtnih studija

ti pub med smataras za glupst? Linkove sa health nation glupost? hahahah

ovo trpanje danas ce biti interestovano do kraja dana. hahahahahahahha

posrati cu te ovajput..nema kljucannja tema...hahahahahhahahahahahahhaha


DAJ MI STUDIJU, LINK, bili sta......

Citat
edit prica tj odlomak iz knjige je ipak pobedila :) naravno svaki argument treba wrapovati za kraj nekim pasusom... e to se vec moze videti na pinku hahahahahah

ps da ne pomislis da je ovo neko vredjanje opet, iako sam ja imbecil i pravim sebe idiotom... ;) meni je samo zanimljivo da citam ovakve stvari , verovali ili ne... i da se salim naravno

ja kazem da ti nisi imebecil i ne spadas u kategoriju glupih ljudi ali sam EFEKTE STRAHA opisao iz emprije sto sam video

odlmak knjige je vazani nema sta da se "wrapuje" vec je to ono sto JEBE NASE KOKE, A NIJE PETAO (tebe jebe kada vidis personfikaciju iz "wrapovanja" i onda shvatis koliko budalu pravis od sebe)

ne ne.,meni je izrazito zanimljivo da pisem sa tobom o vome, jer svakako necemo lagano zavrstiti
ne volim kada me neko "checkira" i ne volim USA demokratiju na drustvenim mrezama cim mi za bilo sta n pmen ovoga, blokiraju profil hahahhahahaha..pa zasto majku mu jebem..to je sloboda govora i misljenja

a pa napusite se kurca svi vi slobodumni korona panicari :-*



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #21 poslato: Februar 02, 2021, 10:53:12 pre podne »
ja ne mogu da svhatim koliko neko mora da bude GLUP da prihvati objasnjenje da ZDRAVA OSOBA bez bilo kakvih simptoma, bilo cega, moze svojim disanjem da zarazi drugu osobe, tako da druga osoba tesko oboli i umre, a ovom nista

ali...MRSH BRE U PICKU MATERINU retaridranu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #22 poslato: Februar 02, 2021, 11:15:52 pre podne »
Pa ko je ovo napisao???

TEORETICARI ZAVERE

koliko covek mora biti glup....KOLIKO?????

sprdaju se JAVNO leb te jebo....i onda ljudi su teoreticari..hgahahhahahahah

https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #23 poslato: Februar 02, 2021, 11:20:12 pre podne »
Uostalom

mnogo mi je lakse da zakljucam temu i postavljam stvari unutar nje, a da onda trpe i pate sto ne mogu da seru  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #24 poslato: Februar 02, 2021, 11:58:41 pre podne »
 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #25 poslato: Februar 02, 2021, 12:08:03 posle podne »
NBC..kako se ovako okrece majku mu..  ;D

Dr Wu Zunyou - CDC - “They Didn’t Isolate The Virus”

https://www.youtube.com/watch?v=0AMmb2W6VSE

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #26 poslato: Februar 02, 2021, 12:11:17 posle podne »
Pirat....i pelene- obavezno!!!

 od MARTA jbnog pričamo da maske ne pomažu ništa, da su čak štetne. Da ova cela farsa sa zdravljem veze nema. Ispali smo teoretičari zavere, antimaskeri, širioci zaraze, ubice baka i deka. Zabranjivan nam je ulaz u banke, razne institucije itd. Da bi evo skoro godinu dana kasnije objavili da dve maske štite 75% a tri maske 90% iz čega izvlačimo kakav zaključak??? Da jedna maska štiti koliko? 50% 30% 2%? Zašto nisu objavili? Na osnovu koje STUDIJE su objavili ove cifre uopšte ili se samo gadjaju i lupetaju?

Moja pretpostavka se od početka nije promenila, jebu nas u zdrav mozak, vrše neki socijalni eksperiment na do sada nevidjenom nivou i pritom ozbiljan transfer bogatstva.

ZABOLE IH KURAC ZA VAŠE BAKE I DEKE.
.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #27 poslato: Februar 02, 2021, 12:12:51 posle podne »
Evo za brata Pirata

U skladu sa novim procedurama Covid 19 i uzimanjem brisa iz dupeta, a poučeni nestašicom maski iz marta meseca, predlažem svima koji su do sad nosili GUCCI i ostale fašn maske da unapred kupe ove stajliš batplagove kako bi sprečili širenje opasnog virusa Covid19.

Budimo odgovorni, zatvorimo analne otvore u javnosti. - evo, wrapovao sam tekst..hahahahahhahahaha ahahhahahahahaa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #28 poslato: Februar 02, 2021, 02:31:21 posle podne »
Samo za Pirata i drtustvo iz coska  ;D hahhahahahahahahahhahahaah ahahhahahahahahahahahhah

a dobro... probao je...

u oko..u OKO  :-*

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRNJICE ZA USTA
« Odgovor #29 poslato: Februar 02, 2021, 03:30:34 posle podne »
Auuuu sada ce Pirat da umre jbt.   8)

CNN batoo....Murdok, Fox news i te fore hahahhahahahahhahahahahha ONI SE SPRDAJU

https://edition.cnn.com/videos/business/2020/12/18/tucker-carlson-vaccine-false-jba-lon-orig.cnn