April 16, 2024, 06:01:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Skinny Fat - Problem  (Pročitano 5921 puta)

Van mreže Laki044

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Skinny Fat - Problem
« poslato: Februar 08, 2021, 06:32:25 posle podne »
Pozdrav svima , pre svega zovem se lazar imam 17 godina visok sam 190 cm i tezak negde 70 i nesto kilograma nisam siguran ali mogu reci tako ... , Jedini cilj koji imam od kad sam krenu o teretani mozda je smesan mozda ne , jeste da dobijem vaskularnost ili ti ga vene na rukama vidim dosta svojih vrsnjaka i drugih kako imaju i to bas ono a bukv niti treniraju niti ista , imam neke vene ali to nije nista u poredjenju sa njihovim , a pritom te moje vene ima samo 1 ili 2 eventualno sitne i ako idem nekoliko meseci u teretanu a ni sam ne znam dal masu dal definiciju , cas mi ovo cas mi ono , pa eto dosao sam ovde da prihvatim neki savet i da mi neko pomogne ko bi mogao bio bih mu zahvalan .. , planirao sam da izmerim bodyfat jer nzm koji mi je trenutni ali stv ne zelim da koristim one kalkulatore takodje me zanima ako ima nesto konkretnko da bi znao hvala
= Trenutno - https://imgur.com/a/PQr5HKr
« Poslednja izmena: Februar 08, 2021, 06:57:33 posle podne Laki044 »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Skinny Fat - Problem
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2021, 08:08:10 posle podne »
Au bre sinak ala si kriv ko paragraf... polako... pusti merenja nauci da izvodis osnovne vezbe  znaci ravna sipka i to polako uz nekog

Van mreže Laki044

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Skinny Fat - Problem
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2021, 08:11:58 posle podne »
Au bre sinak ala si kriv ko paragraf... polako... pusti merenja nauci da izvodis osnovne vezbe  znaci ravna sipka i to polako uz nekog
Pa problem nemam sa kim , a druga stvar >D nzm ni sam sta bi trebao tacno zato sam doso da pitam ovde sta mi bolje masa ili definicija , I sta bi trebao da radim da popravim takodje ledja a ne da se krivim ko haha

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Skinny Fat - Problem
« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2021, 08:28:52 posle podne »
udji u teretanu zamoli nekog starijeg ko tu vidis da radi duze vreme, da je iskusan, da se vidi da ima staz, te neke osnovne liftove da ti pokaze.. procackaj na netu ima o tim bazicnim stvarima mnog.. .a masa ili definicija .. to ti sada nije u interesu

Van mreže Laki044

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Skinny Fat - Problem
« Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2021, 08:32:07 posle podne »
udji u teretanu zamoli nekog starijeg ko tu vidis da radi duze vreme, da je iskusan, da se vidi da ima staz, te neke osnovne liftove da ti pokaze.. procackaj na netu ima o tim bazicnim stvarima mnog.. .a masa ili definicija .. to ti sada nije u interesu
Dobro ali sve u svemu ja cu pitati za ledja i to , ali me zanima masa ili definicija ako mi to nije u interesu >D kako da se hranim onda , a i ja zelim kao sto sam naveo vene da dobijem nekim slucajem pa me zanima neka pomoc i oko toga ako nije problem , ali hvala
« Poslednja izmena: Februar 08, 2021, 08:35:26 posle podne Laki044 »

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Skinny Fat - Problem
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2021, 09:43:37 pre podne »
udji u teretanu zamoli nekog starijeg ko tu vidis da radi duze vreme, da je iskusan, da se vidi da ima staz, te neke osnovne liftove da ti pokaze.. procackaj na netu ima o tim bazicnim stvarima mnog.. .a masa ili definicija .. to ti sada nije u interesu
Dobro ali sve u svemu ja cu pitati za ledja i to , ali me zanima masa ili definicija ako mi to nije u interesu >D kako da se hranim onda , a i ja zelim kao sto sam naveo vene da dobijem nekim slucajem pa me zanima neka pomoc i oko toga ako nije problem , ali hvala
Za pocetak druze moj ti je savet da oporavis telo. Da ne gledas previse na formu mase/definicije vec na zdravlje. Uz dobar trening i pravilnu ishranu kao i odabir namirnica nakon nekog perioda dobices to sto si hteo. Pa cak i vene 😅