Mart 28, 2024, 06:58:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Hormonska slika pomoc  (Pročitano 1481 puta)

Van mreže Marko777

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Hormonska slika pomoc
« poslato: Februar 11, 2021, 08:34:42 posle podne »
Pozdrav,
Zovem se Marko imam 23 godine.Vec duze vreme se osecam stalno umorno,imam manjak libida,slabo spavam,ne napredujem u teretani , pa sam uradio analizu hormona.Nasao sam na netu koje analize da uradim najverovatnije sam nesto i propustio ali eto.Ici cu kod doktora svakako ali znam da i ovde ima dosta ljudi koji se razumeju oa ako neko ima volje da pogleda i da prokomentarise.Povisen mi je progesteron i estrogen mi je na gornjoj granici, ovo drugo je vise manje u normali. Sto se tice ishrane gledam da jedem vecinom clean ali iskreno moze to mnogo bolje,sto se tice treninga treniram redovno ali vec duze vreme stagniram i u misicnoj masi kao i u snazi. Izvinjavam se ako sam pogresio mesto za ovakvu temu ako jesam nek administratori obrisu ili je pomere i hvala svima kojki nadju vremena i volje da odgovore.


« Poslednja izmena: Februar 11, 2021, 08:36:27 posle podne Marko777 »

Van mreže Marko777

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Hormonska slika pomoc
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2021, 08:59:42 posle podne »
Nisam nikad koristio hemiju.Poslednjih par godina mi je bas poremecen san zbog nocnih smena i fakulteta pa je mozda zbog toga povisen toliko? Isto ne znam da li je moguce zbog ishrane.Gledam da jedem cisto ali nije to TO, moze mnogo bolje.Ne pusim ne pijem ,ne jedem slarkog dosta,sokove ne pijem.Otici cu kod lekara svakako.Isto tako me zanima testosteron.Ukupni test mi je skoro na gornjoj granici a free na sredini.Da li je to okej ili taj free treba da bude veci za moje godine? Hvala na odgovoru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hormonska slika pomoc
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2021, 10:02:03 pre podne »
Citat
Poslednjih par godina mi je bas poremecen san zbog nocnih smena i fakulteta pa je mozda zbog toga povisen toliko?

ajde uradi analizu i na kortizol jutarnji i vecernji i prolaktin obavezan, jutarnji bez hrane, stresa itd..



Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Hormonska slika pomoc
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2021, 02:29:20 posle podne »
Citat
zbog nocnih smena i fakulteta pa je mozda zbog toga povisen toliko?

cenis? :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hormonska slika pomoc
« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2021, 03:18:24 posle podne »
Citat
zbog nocnih smena i fakulteta pa je mozda zbog toga povisen toliko?

cenis? :)

a pirate jedi dzavo :D