Mart 28, 2024, 11:00:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura test (depo+metan)  (Pročitano 21096 puta)

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #45 poslato: April 14, 2021, 02:29:15 posle podne »
Hvala 🤘💪

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #46 poslato: April 26, 2021, 07:37:26 pre podne »
Idemoo update, posle 50 metana i 7 uboda u kuk i 1 u butinu ostao mi jos za 1 ubod i odlazi prva ampula test depo, kupio 2gu planiram kad i drugu zavrsim da kupim jos 2 i uz 3cu da dodam u spric Deka(10doza). Ostalo mi je jos 50 orala (metana) ishranu sam popravio dosta i dobio sam novih 2.5kg
Jedan dan ishrane izgleda ovako, prvi obrok 6-8 jaja 100gr sira i 100gr pečenice i odmah posle toga 100gr ovsene sa bananom, drugi i treci obrok razmak 4 sata pojedem oko 500gr piletine sa 150gr pirinca 4 jaja i kupus salata i kad dodjem posle teretane kuci pojedem tanjir boranije i oko 200gr belo meso.
Takodje novitet od inekcija imam čvor hahahah masiram alkoholom i drzao sam dve noci list od kupusa, smanjio se ali tu je jos i tako hahahha, citao sam da posle uboda da odmah masiram.. A ne ja dizem gace i idem dalje u nove pobede.
Najviše mi je drago zbog novih 2.5kg jer sam se bas zakucao na 74kg i 2 meseca nisam mrdnuo ni kilo (pre nego što sam poceo sa kurom)

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #47 poslato: April 26, 2021, 07:38:43 pre podne »
Upalu nogu imam i pojavili su se mišići koje nisam do sad imao i list mi iskočio od jednom.. Cepam noge 2x nedeljno pametno jako i kvalitetno. Uskoro slike 🤘💪💪💪

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #48 poslato: April 26, 2021, 08:06:11 pre podne »
Pozdrav, drago mi je da napredujes, deku nemoj - ovo ti je dosta za pocetak.  :)

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #49 poslato: April 26, 2021, 09:14:07 pre podne »
Sto da ne uzimam deku?

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #50 poslato: April 26, 2021, 09:20:28 pre podne »
S obzirom da su mi noge do pre 2 nedelje bile kao pritke za paradajs ovo je ozbiljan napredak hahaha

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #51 poslato: April 26, 2021, 09:26:09 pre podne »
Inace jedva sam ih malo stegao jer imam upalu od petka

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #52 poslato: April 26, 2021, 09:28:42 pre podne »
Sto da ne uzimam deku?
Zato sto ti je prvi ciklus, zato sto izucavas materiju u hodu, zato sto nema potrebe za 3 leka odmah u startu. Napredak nije uslovljen dozama, kolicinama lekova-vec pametnim pristupom. Polako STRPLJEN - SPASEN.

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #53 poslato: April 26, 2021, 09:43:16 pre podne »
Ok brate hvala ti, razmislicu jos za Deka.. Imam vremena jos mesec dana da se bolje informisem i razmislim.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #54 poslato: April 26, 2021, 10:05:49 pre podne »
Ono sto tebi treba nije Deka,koja daje veliki prirast snage i dize estro i prolaktin,vec brza deka (NPP) sa kojom ces imati manje nuspojava i vise misica.
Ja bih to ostavio za neki drugi ciklus,posto sam siguran da ti ovaj prvi nije i poslednji  :D

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #55 poslato: April 26, 2021, 10:15:00 pre podne »
Inace plan mi je bio da od 4 ampule test depo-a posle 2 iskoriscene da uz 3cu dodam Deka (10) doza. Razlog je jer sam pričao sa drugarima i citao i saznao da je Deka odlican za regeneraciju tetiva zglobova ligamenata i kostiju kao i misica naravno pa posto je meni sve to optereceno od naglog rasta i nagle kilaze koju dizem i guram, mislim da ce mi to odlično doci u pomoc da ojacam i poboljsam zglobove jer osecam da vec moram i onaj kajs da koristim i ono za mrtva dizanja da mi pomogne gripu tj kada drzim teg i nesto da mi stegne zglobove

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #56 poslato: April 26, 2021, 10:18:30 pre podne »
heheheh e jesi opicen realno... ovo si mogao samo da si se  aktivirao da treniras noge na suvo da postignes :) posle koliko je ovo treninga nogu ? 2, 3 ? :)

to sa dekom je netacno, pogotovo ovo oko zglobova, navuce se voda u medjuzglobnom prostoru, pa dobijes utisak da sve ide glace, osim toga nema efekta, pardon prolaktin == > deka dick, ne znam dal si citao sta je to :)
« Poslednja izmena: April 26, 2021, 10:20:52 pre podne pirat »

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #57 poslato: April 26, 2021, 10:21:32 pre podne »
Aham znači brza Deka ali ona se ne uzima 10x nego 3x tako?
Ma brt ja treniram ukupno 5 meseci 3 sam isao sa kreatinom hidrohloridom koji nije nista dodao nogama aman ni gram mase i eo oko mesec dana kako sam poceo kuru krenule su

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #58 poslato: April 26, 2021, 10:25:52 pre podne »
Deka dick je zajeban sajds,poraste ti 20cm i posle ne mozes da nosis sorc..
Salu nba stranu,procitaj malo o sporednim efektima Deke i sa cime se ona uzima da ne bi pisa otisla na duze neplaceno odsustvo.
Preporucio bih ti takodje da te neko profesionalno provede kroz ciklus,nije nista skupo,a imao bi garantovane rezultate.
Covek je sa foruma,ima odlicno znanje,ako te bude zanimalo poslacemo ti kontakt.

Van mreže Yungdie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Prva kura test (depo+metan)
« Odgovor #59 poslato: April 26, 2021, 10:28:09 pre podne »
Auh citam upravo to deka dick i to ovde na forumu, razumem o cemu mi pricas.. Sad kapiram sto mi pisete da se strpim i zavrsim samo test depo i metan kuru haha hvala svima inace