Mart 28, 2024, 01:25:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik , :D  (Pročitano 1830 puta)

Van mreže Andraaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Pocetnik , :D
« poslato: April 15, 2021, 12:14:28 posle podne »
Pozdrav svima koji ce procitati ovu " objavu " , zanima me misljenja krenuo sam na masu pa me zanima da li je ovo odgovarajuca ishrana... , za 17-godisnjaka , 189-191 cm visina tako nesto , i kilaza 75 mogu reci. Od sledeceg meseca planiram da prestanem da uzimam whey nikako nmg sa ukusima , a i planiram da sve pare koje na whey dajem uzimam oko 800 grama mesa ali to od sledeceg meseca , koristim za sad i kreatin po 20 g dnevno na 2 nedelje , pa smanjjumem na 10 , pijem ga tako reci posle treninga

1. Ruke
2. Ledja / Ramena
3. Grudi / Stomak
4. Noge
5. Odmor
6. ispocetka reset

1. 5 Cela jaja , 150 g ovsenih + 1 banana
2. 200G Piletine + 150 g rize
3. Posle treninga Merica whey-a + 1 banana
4. 150 G piletine + 150 g rize
5. 150 G piletine + 100 g rize
6. Ella sir oko 100 grama i planiram i makarone da ubacim :d

Ne mogu sebe da nazovem nikakvim profesionalcem niti pametnjakovicem zato sam doso da pitam ovde :d  , Pa ukoliko ima neko neko misljenje , ili imam neku gresku voleo bih da znam hvala
« Poslednja izmena: April 15, 2021, 12:20:52 posle podne Andraaa »

Van mreže Teo

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #1 poslato: April 15, 2021, 01:27:14 posle podne »
Zdravo,

za početak ostavi dan za leđa, ruke spoji sa ramenima, i ubaci dan pauze :

1. Noge
2. Grudi / Stomak
/
3. Ledja
4. Ramena/Ruke
5. Odmor
6. ispocetka reset

Za ishranu ne moraš biti rigorozan, mlad si i visok, samo klopaj.

Van mreže Andraaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2021, 03:14:34 posle podne »
Zdravo,

za početak ostavi dan za leđa, ruke spoji sa ramenima, i ubaci dan pauze :

1. Noge
2. Grudi / Stomak
/
3. Ledja
4. Ramena/Ruke
5. Odmor
6. ispocetka reset

Za ishranu ne moraš biti rigorozan, mlad si i visok, samo klopaj.
Hvala ti brate na odgovoru , nazalost danas sam vec odradio ruke , pa cu odratiti ovaj takozvani moj plan ove nedelje i od sledece cu poceti sa time sto si mi dao =D , Hvala ti ..
1. Noge
2. Grudi / Stomak
/ ( Ovu crticu sto si stavio me samo zanima , je li isto mislis na odmor kao 1 dan ili slucajno si je stavio
3. Ledja
4. Ramena/Ruke
5. Odmor

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #3 poslato: April 22, 2021, 01:30:50 posle podne »
Pozdrav svima koji ce procitati ovu " objavu " , zanima me misljenja krenuo sam na masu pa me zanima da li je ovo odgovarajuca ishrana... , za 17-godisnjaka , 189-191 cm visina tako nesto , i kilaza 75 mogu reci. Od sledeceg meseca planiram da prestanem da uzimam whey nikako nmg sa ukusima , a i planiram da sve pare koje na whey dajem uzimam oko 800 grama mesa ali to od sledeceg meseca , koristim za sad i kreatin po 20 g dnevno na 2 nedelje , pa smanjjumem na 10 , pijem ga tako reci posle treninga

1. Ruke
2. Ledja / Ramena
3. Grudi / Stomak
4. Noge
5. Odmor
6. ispocetka reset

1. 5 Cela jaja , 150 g ovsenih + 1 banana
2. 200G Piletine + 150 g rize
3. Posle treninga Merica whey-a + 1 banana
4. 150 G piletine + 150 g rize
5. 150 G piletine + 100 g rize
6. Ella sir oko 100 grama i planiram i makarone da ubacim :d

Ne mogu sebe da nazovem nikakvim profesionalcem niti pametnjakovicem zato sam doso da pitam ovde :d  , Pa ukoliko ima neko neko misljenje , ili imam neku gresku voleo bih da znam hvala

cao
pre svega
200 gr mesa = 55-60 gr proteina - s obzirom na tvoje godine, racnaj 2.5-3 gr proteina po KG telesne tezine sto bi znacilo da ti treba cca 210-230 gr protena na dan . E sada, sto se tice whey proteina, ovisno KOJI

20 gr kreeatina. Meni je nejasno da tamo gde kupujes ti nisu rekli kolika je to budlastina i da to ne radis...

trening kao trening je tebi manje vise i nebitan, koliko je bitno da max odradis, ali moze da se koncipira
medjutim, i kao sto rekoh......ne rauzmem zasto savete ne dadose tamo gde kupujes to sto kupujes?

Van mreže Andraaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #4 poslato: April 22, 2021, 05:27:53 posle podne »
Pozdrav svima koji ce procitati ovu " objavu " , zanima me misljenja krenuo sam na masu pa me zanima da li je ovo odgovarajuca ishrana... , za 17-godisnjaka , 189-191 cm visina tako nesto , i kilaza 75 mogu reci. Od sledeceg meseca planiram da prestanem da uzimam whey nikako nmg sa ukusima , a i planiram da sve pare koje na whey dajem uzimam oko 800 grama mesa ali to od sledeceg meseca , koristim za sad i kreatin po 20 g dnevno na 2 nedelje , pa smanjjumem na 10 , pijem ga tako reci posle treninga

1. Ruke
2. Ledja / Ramena
3. Grudi / Stomak
4. Noge
5. Odmor
6. ispocetka reset

1. 5 Cela jaja , 150 g ovsenih + 1 banana
2. 200G Piletine + 150 g rize
3. Posle treninga Merica whey-a + 1 banana
4. 150 G piletine + 150 g rize
5. 150 G piletine + 100 g rize
6. Ella sir oko 100 grama i planiram i makarone da ubacim :d

Ne mogu sebe da nazovem nikakvim profesionalcem niti pametnjakovicem zato sam doso da pitam ovde :d  , Pa ukoliko ima neko neko misljenje , ili imam neku gresku voleo bih da znam hvala

cao
pre svega
200 gr mesa = 55-60 gr proteina - s obzirom na tvoje godine, racnaj 2.5-3 gr proteina po KG telesne tezine sto bi znacilo da ti treba cca 210-230 gr protena na dan . E sada, sto se tice whey proteina, ovisno KOJI

20 gr kreeatina. Meni je nejasno da tamo gde kupujes ti nisu rekli kolika je to budlastina i da to ne radis...

trening kao trening je tebi manje vise i nebitan, koliko je bitno da max odradis, ali moze da se koncipira
medjutim, i kao sto rekoh......ne rauzmem zasto savete ne dadose tamo gde kupujes to sto kupujes?
Pozdrav pedja , whey koji koristim je ovaj
Pa cuo sam i sa Bogishom odavde i ne koristim jos kreatin =D Ali ga imam , Ali savete ako te to interesuje nista mi nisu rekli
Ali Hvala ti Na odgovoru
« Poslednja izmena: April 23, 2021, 11:08:25 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2021, 11:10:20 pre podne »
Citat
ozdrav pedja , whey koji koristim je ovaj
Pa cuo sam i sa Bogishom odavde i ne koristim jos kreatin =D Ali ga imam , Ali savete ako te to interesuje nista mi nisu rekli

Pa nema tu sta
lepo odes tamo gde si klupio i trazis SAVETE
za SVE
od ishrane, trneinga, suplementacije i svega
oni moraju to da ti kazu, ako nista druga, onda je to moralna obaveza njihova

Van mreže Andraaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2021, 11:07:15 posle podne »
Citat
ozdrav pedja , whey koji koristim je ovaj
Pa cuo sam i sa Bogishom odavde i ne koristim jos kreatin =D Ali ga imam , Ali savete ako te to interesuje nista mi nisu rekli

Pa nema tu sta
lepo odes tamo gde si klupio i trazis SAVETE
za SVE
od ishrane, trneinga, suplementacije i svega
oni moraju to da ti kazu, ako nista druga, onda je to moralna obaveza njihova
Razumem vas , ali na neki nacin mi nekako i bolje ovde da pitam vas  :D posto se vi mozda i vise razumete nego oni

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik , :D
« Odgovor #7 poslato: April 25, 2021, 01:36:58 posle podne »
Citat
Razumem vas , ali na neki nacin mi nekako i bolje ovde da pitam vas  :D posto se vi mozda i vise razumete nego oni

naravno
ali sa tim pokazujes koliko cenis MISLJENJE onoga kog pitas, a u ovom slucaju nas
Posto ti misljenje kada si kupovao nije trebalo, onda za ostale nedoumice koje imas, pitas tamo gde si kupiio
Tu je stvar zaista jednostavna..