April 29, 2024, 01:31:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementacija za vreme i posle ciklusa ( samo Test depo )  (Pročitano 2457 puta)

Van mreže dakiyo

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Suplementacija za vreme i posle ciklusa ( samo Test depo )
« poslato: Maj 05, 2021, 11:39:10 pre podne »
Ja sam Damir, imam 36 godina, 20 god staž u teretani. 4-5 treninga nedeljno. Od suplemenata uzimam trenutno: protein The Amino Way Hydro i Iso Fuji, kreatin ( Yamamoto ) ,Tha Zma, vit C ,alfa D3, omega 3.
Planiram da prvi put odradim ciklus samo sa Test depo ,8 nedelje po 2 ampule nedeljno.
Neki moji podaci:
Visina 189
Kilaza 84.5
Fat 14.2%
Muscle 41.2%
BMI 23.7
Visceralfat 5
E,sad, test je kupljen ( galenika iz apoteke ) ,sa ciklusom ne zurim ,jer zelim da skinem BF ,mislim da je oko 11% ako dodjem solidna osnova.
Suplementi za PCT naruceni u Ogistri cekaju se da stignu ( iskoristio akciju pa nek cekaju svoje vreme) su :
X3M Terminator
TestoRol
Ashwagandha
Vit C
Omega 3
Moje prvo pitanje je kad ,sta i koliko od ovih suplemenata dnevno da uzimam. I savet ako treba jos nesto dodati uz ovo ? Znam da s ovim pocinjem 2 nedelje nakon poslednje aplikacije Testa.
Drugo pitanje ( za neke vrv glupo ) ,gore sam naveo sta trenutno koristim od suplemenata, sta da koristim za vreme ciklusa ? Da li izbaciti kreatin ? Da li koristiti ZMA i za vreme ciklusa ? Da li nesto dodati ?
Nadam se da nece biti negativnih komentara, medicinar sam i dosta stvari o ovome znam i znam sta radim,pa ipak pitam nesto da bi sve ispalo onako kako treba ( da bas ne kazem savrsrno :).
Hvala

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Suplementacija za vreme i posle ciklusa ( samo Test depo )
« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2021, 12:01:44 posle podne »
Sve sto od saplementacije koristis sada,mozes i za vreme ciklusa,jer ces tada imati vecu iskoristljivost svega.
Sto se tice PCT,ja cu napisati,a Pedja neka me ispravi ako gresim:

X3M Terminator - 4 komada (2 ujutru,2 uvece)
TestoRol - jedna ujutru,a dve uvece
Ashwagandha - jedna ujutru,jedna uvece
Vit C - 4000mg uz svaki obrok
Omega 3 - 3kom posle svakog obroka
ZMA - 3kom uvece pre spavanja

Ubaci pored ovoga i E vitamin,jedna ujutru,jedna uvece.

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Suplementacija za vreme i posle ciklusa ( samo Test depo )
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2021, 12:19:32 posle podne »
Goxy lepo napisao, ciklus mozes da produzis do 12 nedelja inace sve korektno osmisljeno za pocetak.

Van mreže dakiyo

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Suplementacija za vreme i posle ciklusa ( samo Test depo )
« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2021, 12:30:03 posle podne »
Goxy ,da li mislis za vit C 4000mg na dnevnom nivou i Omega 3 , 3kapsule dnevno ?
Videcu kako bude sve islo pa cu lako dokupiti jos jednu kutiju, iovako kolegi daju bez recepta :)
Neka vasa preporuka dokle da idem sa skidsnjem BF da bi krenuo s ciklusom ? Znaci nigde ne zurim, sa 36 god nisam nigde zakasnio . Ishrana mi je skroz korektna. Trenutno sam poceo s kruznim treninzima,jer sam prosle god za 2 meseca kriznih treninga dosta skinuo BF i brzo sa 90kg dosao do 85 uz cak jacu ishranu.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Suplementacija za vreme i posle ciklusa ( samo Test depo )
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2021, 01:54:21 posle podne »
Vitamin C na dnevnom nivou ukupno 4000mg,mozes manje doze uz svaki obrok.
Omega 3 bas kako sam napisao,3kom posle svakog obroka,masti su osnovni pokretac hormona  ;)