April 28, 2024, 05:47:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: nolvadex  (Pročitano 5265 puta)

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: nolvadex
« Odgovor #15 poslato: Jun 03, 2021, 06:37:22 posle podne »
Decko kakav crni novi ciklus,tebi ce trebati meseci da dovedes hormonsku funkciju u normalno stanje.
Spadas sasvim sigurno u osetljivu grupu,koja lose reaguje i na minimalne doze hemije.
Mene iskreno zanima,kakvo je bilo pocetno stanje hormona i kakva je forma pratila pocetak proslog ciklusa.

Van mreže zyzz1g

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: nolvadex
« Odgovor #16 poslato: Jun 04, 2021, 06:03:19 posle podne »
Hvala svma na odgovorima, poslusacu vas sto se tice ciklusa, to moze da saceka. Pedja,nisam ovde pisao u detalje jer bi imalo dosta toga da se pise a i znam da sam napravio dosta gresaka i da je problem malo dublji. Ali ako nolva nije resenje,kako onda da se resim te zlezde? tu je vise od mesec dana,ne mogu ici na rizik da li ce se povuci ili ne,ne bi posle na operaciju.
ima li neka druga opcija? arimidex/dostinex nisam ni planirao jer su estro i prolaktin u referentnim

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: nolvadex
« Odgovor #17 poslato: Jun 05, 2021, 11:03:40 pre podne »
Decko kakav crni novi ciklus,tebi ce trebati meseci da dovedes hormonsku funkciju u normalno stanje.
Spadas sasvim sigurno u osetljivu grupu,koja lose reaguje i na minimalne doze hemije.
Mene iskreno zanima,kakvo je bilo pocetno stanje hormona i kakva je forma pratila pocetak proslog ciklusa.
Ovo ti je najbolji odgovor, definitivno spadas u osetljivu grupu koja uzasno reaguje na unos egzogenih hormona nazalost.
A kombinacija testorola i terminatora u malo vecim dozama uz prethodno koriscenje jacih doza Hcg u trajanju od 3 nedeje koji su mi vratili gonade odmah, mi je normalizovala hormonsku sliku posle godinu dana koriscenja hormona bez pauze za nepune 4 nedelje, a imam 47 godina i 20%+ bf. Jednostavno mi organizam tako reaguje. Niko ne moze da ti kaze sta ces sa svojim telom da radis ali moras oprezno da nadjes doze koje ti prave najmanji problem, a da pct odradis sa nekim strucnim licem. Jbg los pct moze da te sjebe vise nego bilo koja doza hormona.
Zaboravih da napisem Nolvadex zaboravi u ovom slucaju.
« Poslednja izmena: Jun 05, 2021, 11:05:29 pre podne Sniper 74 »
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: nolvadex
« Odgovor #18 poslato: Jun 05, 2021, 01:25:24 posle podne »
i koliko je proslo od reseta?

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: nolvadex
« Odgovor #19 poslato: Jun 05, 2021, 01:46:45 posle podne »
i koliko je proslo od reseta?
Proslo je bilo nesto vise od 4 meseca ceo ovaj period kad su terane bile zatvorene, te radile do 17, nisam vezbao, kad su pocele da rade do 20h ponovo krenuo i vratio se na test, pa dodao jos po nesto, pa izbacio nesto itd....Glavno hormoni perfect, krva slika odlicna, pritisak 110 do 130 sa 68 do 75, rad srca normalan, enzimi jetre odlicni za sada da kucnem u drvo sve pod kontrolom.
Jbt navukao sam se na onaj ukus Cole u glutamin+ bcaa cirkam svako jutro uz kafu😂. A coca colu inace ne pijem.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: nolvadex
« Odgovor #20 poslato: Jun 05, 2021, 02:03:51 posle podne »
znaci 4 meseca od reseta, a jesi mozda vadio  hormonski panel pre nove kure? pitam iz radoznalosti...

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: nolvadex
« Odgovor #21 poslato: Jun 05, 2021, 03:28:06 posle podne »
naravski pre pocetka svakog ciklusa komplet krvna slika i test + e2. Test mi ie bio pri gornjoj granici a e2 malo nizi od referentne. To mi je neko standardno stanje, vrv mi je zato Hdl uvek malo losiji zbog nizeg e2.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nolvadex
« Odgovor #22 poslato: Jun 08, 2021, 10:32:26 pre podne »
Meni je licno ovo fascinatno ali vise ZASTRASUJUCE

Citat
arimidex/dostinex nisam ni planirao jer su estro i prolaktin u referentnim

Rezime,
esto i prolaktin su u ref, pa dostinex i arimidex necu, ali zato cu nolvu

 ???

vino ne pijem, ali zato vinjak derem!