Mart 28, 2024, 04:35:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Prvih mesec dana mase  (Pročitano 10919 puta)

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #15 poslato: Jun 19, 2021, 11:59:05 pre podne »
cross je laksi ali kada s ejednom naviknes na kuke, tj steknes tu mobilnost ne vracas se na kross.

od supsa na masi ubaci kreatin i esencijalne amino kiseline
Verujem ti sto se tice hvata. Pokusavao ali mi ne ide, uvek na pocetku treninga pokusam ali ne uspem. Trenutno nema ni ko da mi pokaze pa sa video klipova ucim. Kada se vratim za Srbiju tu ce sve biti 👌

Van mreže Foks Bilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #16 poslato: Jun 19, 2021, 02:44:52 posle podne »
Koji od ova dva preporucujete:

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/kreatin-monohidrat/152-the-nutrition-kreatin-500-g.html

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/kreatin-monohidrat/811-crea-powder-creapure-quality-500gama.html

Da li nakon 2-3 meseca da krenem na split 1 misicna partija po danu, 5 dana sedmicno, ili push pull legs?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #17 poslato: Jun 19, 2021, 06:11:32 posle podne »
pisano vec

Van mreže Foks Bilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #18 poslato: Jun 20, 2021, 07:03:23 posle podne »
Pisano jeste, ali se misljenja razlikuju od godine do godine :) Po nekoj mojoj proceni, noge jednom sedmicno mi je sasvim dovoljno...Cetvrti dan mi je danas posle treninga a jos uvek ne sedim normalno. Ako gledam Push Pull Legs, tu se grudi i ledja rade dva puta sedmicno i ima 5 treninga sedmicno?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #19 poslato: Jun 20, 2021, 08:38:08 posle podne »
pa ti onda procitaj ono sto je sa poslednjim datumom...

Citat
noge jednom sedmicno mi je sasvim dovoljno

noge predstavljaju polovinu tela, za nekog ko je prekjuce probao prvi put prednji cucanj u zivotu svakako da mu je utisak -1x nedeljno dovoljno... treba ti jos mnogo suljpa da jedes da bi naucio uopste kako da ih treniras backo ;) a ne samo da nabacis sipku i mrdnes dupetom gore dole...

Van mreže Foks Bilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #20 poslato: Jun 20, 2021, 09:26:33 posle podne »
Citiracu Generala licno...

"e jbg"

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #21 poslato: Jun 20, 2021, 09:31:52 posle podne »
pa jbg stvarno.. bez "" , i zasto njega, jebi nju :)

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #22 poslato: Jun 21, 2021, 12:08:03 posle podne »
Pisano jeste, ali se misljenja razlikuju od godine do godine :) Po nekoj mojoj proceni, noge jednom sedmicno mi je sasvim dovoljno...Cetvrti dan mi je danas posle treninga a jos uvek ne sedim normalno. Ako gledam Push Pull Legs, tu se grudi i ledja rade dva puta sedmicno i ima 5 treninga sedmicno?
Probaj ovako:odredi sebi plan i program treninga za koji mislis da ce ti dati rezultate, pa posle odredjenog vremena napravi presek i donesi zakljucak jel imalo efekta ili ne. Nema veze i ako pogresis, na greskama se uci, ishrana ti je sredjena na tebi je da radis.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #23 poslato: Jun 21, 2021, 01:00:05 posle podne »
I samo da dodam,posto su kolege sve lepo napisale.
Ako treniras u ZONI KOMFORA,budi siguran da nijedan program nece funkcionisati.
Bilo koji program,cak i onaj najjednostavniji,funkcionisace ako na svakom sledecem treningu,dajes vise sebe nego na prethodnom.
Kada bi sve bilo tako jednostavno,zavisilo samo od programa i ne bi zahtevalo toliko mentalne snage i bola,svaki drugi covek bi bio kao spartanac,ali oni su jako,jako retki.
Koliko je bola i muke spreman da podnese tvoj nervni sistem na treningu,toliko ce se sve projektovati i na fizicku snagu.
« Poslednja izmena: Jun 21, 2021, 01:02:09 posle podne g0xy »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #24 poslato: Jun 21, 2021, 01:27:06 posle podne »
x 1000 Goxy , samo sto se ljudi sa takvim mentalitetom nekada zanesu pa pocnu da treniraju zglobove a ne misice, tako da bih samo dodao na to sto si iskusno izrekao, da forma, range of motion, osecaj da se trenira ciljani misic je u celom tom procesu isto jako bitna, pa onda u tim okvirima izlaziti iz zone komfora

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvih mesec dana mase
« Odgovor #25 poslato: Jun 21, 2021, 02:45:06 posle podne »
Citat
ZONI KOMFORA


opa......ovo nesto novo..... ???