Mart 28, 2024, 11:57:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Miodrag - Početak i praćenje napretka  (Pročitano 2327 puta)

Van mreže Miodrag018

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Miodrag - Početak i praćenje napretka
« poslato: Jul 07, 2021, 08:11:48 posle podne »
Pozdrav svima, imam 38 godina, visok sam 185 i imam 102kg (jutros mereno ;D) u ovoj temi ću pratiti svoj napredak i govoriti iskreno o svojoj ishrani, treninzima, suplementaciji i steroidima kada za to bude doslo vreme. Radio sam analizu hormona o čemu možete pročitati više u temi "Nizak nivo testosterona ali u granicama normale" ako vas interesuje.

Što se tiče treninga u teretani koji sam počeo pre par nedelja, radim po jednu misićnu grupu dnevno:
Ponedeljak:  Grudi
Utorak:        Leđa
Sreda:         Pauza
Četvrtak:     Ramena
Petak:         Ruke
Subota:       Noge
Nedelja:      Pauza

Što se tiče vežbi koje radim uglavnom će se to svoditi na "šta dohvatim" za tu mišićnu grupu za taj dan koji radim i to će biti 5-6 vežbe u po 3-4 serije sa 8-12 ponavljaja uz fokus na pravilno izvođenje vežbi i mišic koji radim, ne na kilažu koju dižem. Ovako ću raditi dok ne uđem u formu i ne krenem da razmisljam o svakom treningu posebno.

Osim treninga u teretani planiram da nastavim sa treninzima u boks/kik-boks klubu Vukovi018 od 19:30 do 21:00, Ponedeljkom, Utorkom, Četvrtkom i Petkom, i to bi mi bio kardio koji bi trebalo da mi pomogne da skinem ovaj bojler na stomaku  ;D.

Trenutno jedan moj radni dan, osim Srede kada ne treniram izgleda ovako:
  • 6:30 ustajanje i lagani doručak od 2-3 koluta/parčeta onog stiropora od riže marke "Benlian food", 3-4 cela jajeta i nekad pospem malo čvaraka preko ovog stiropora ili pojedem nekoliko listova pečenice
  • 7:00-7:15 početak treninga
  • 7:45-8:00 kraj treninga, whey i tuš
  • Onda mrtvi posao *#$@&^^$# ko ga izmislio!?!?!?! :D
  • Oko 11:30 obrok: juče i prekjuče sam jeo tunjevinu u komadima iz Lidla a danas poručio neki omlet. Uz to salatu i ponovo 3-4 ona Benlian stiropora
  • Pa ponovo posao do otprilike 17:00
  • Nakon toga još jedan obrok kući, juče i danas sam pojeo oko 150 grama belog mesa, pirinač otprilike pune sake i salatu
  • 19:30 ponovo trening u najboljem boks/kik-boks klubu Vukovi018 :D
  • Nakon toga čalabrcnem nešto... neku bananu da se povadim ili meso ako je ostalo i neki paradajz... tako nešto
  • Tuš i ja sam ćao do sutra u pola sedam, ne dirajte me :D

Svestan sam toga da tek trebam da radim na ishrani i treninzima, ali i to će doći na red. Ono šta me brine trenutno je intenzitet od dva treninga dnevno četri dana u nedelji i ne bih da mi opadne imunitet i razbolim se zbog toga i slabije ishrane. Šta mi predlažete od suplementacije? Pored whey-a trenutno pijem i neke "Vučkove" vitamine, MaxMedica CINK+C+D3, što poslao tašti. :D
« Poslednja izmena: Jul 07, 2021, 08:22:59 posle podne Miodrag018 »