April 23, 2024, 11:58:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Insulomin-R  (Pročitano 2236 puta)

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Insulomin-R
« poslato: Avgust 04, 2021, 09:53:11 posle podne »
Ima li neko iskustva sa gorepomenutim i kakvi su utisci? Hvala

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2021, 10:24:22 posle podne »
Odlican, jedno vreme sam se igrao sa glukometrom jer sam hteo da proverim neke mitove sto se tice gaziranih pica i zero sranja... pa sam testirao i njega, radi to sto treba...

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #2 poslato: Avgust 04, 2021, 10:35:57 posle podne »
Ne znam ni zasto postavljam javno, bolje da sam ti privatno poslao. Jos jednom, hvalaa 🤘

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2021, 10:43:13 posle podne »
No frks, svejedno gde pitas, nemam dlake na jeziku za supse, jer i sam ne volim da bacim pare u etar...

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #4 poslato: Avgust 04, 2021, 11:13:24 posle podne »
Odlican, jedno vreme sam se igrao sa glukometrom jer sam hteo da proverim neke mitove sto se tice gaziranih pica i zero sranja... pa sam testirao i njega, radi to sto treba...

Da ne spamujem temu ali kakvi su rezultati za zero napitke. Ja uzmem nekad kokakolu zero kad mi se jede nesto slatko pa me zanima... Nije sad to stalno ali nekad nekad limenku popijem.... Procitao sam ovde odavno da nije dobra za crevnu floru pa sam smanjio dosta ali nekad nekad...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #5 poslato: Avgust 05, 2021, 07:35:23 pre podne »
podsticu rast glukoze u krvi definitivno uz obrok bude veci spajk (koji se spusti ocekivano) ... nije konstantno veci ali to moze se pripisati i cinjenici da nije svaki dan isti dan... ali  cim sam izbacio manje vrednosti i to do 2,3 mmol/L... nekada za iste obroke znatno manje...    e sad da li je to direktno sam zasladjivac ili se na neki nacin remeti absorbcija crevne flore, moguce da je ovo drugo, uostalom flushuju sve dobre bakterije u crevnoj flori, zapravo vecina tih zasladjivaca i ubrzava peristaltiku... u svakom slucaju nesto se tu desava... to bi zapravo idealno bilo imati onaj patch na ruci pa drzati konstantan monitoring,  ovako da bockam prste non stop je neprakticno...

edit

zbog dijabeticara... to je moje misljenje na osnovu nekih merenja, opsti utisak... ne mora da bude tacno, moze hiljadu i jedan razlog da daje takve rezultate, licno nisam nasao nikakav benefit u tim zero napicima- sta vise definitivno nisu gut friendly na duze staze, ako i popijem to svesno unosim cuker preko obicne cole ili sta vec ima...
« Poslednja izmena: Avgust 05, 2021, 07:57:56 pre podne pirat »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #6 poslato: Avgust 05, 2021, 08:50:58 pre podne »
Ima li neko iskustva sa gorepomenutim i kakvi su utisci? Hvala
Kvalitetan suplement, jes mu cena malo jaca ali iskreno vredi. Ranije smo za odrzavanje i poboljšanje ins osetljivosti drndali se  sa hrom pikolinatom, vanadil sulfatom +cimet sto je tad bilo ok i dostupno, al eto tehnologija napreduje tako da insulomin r ima sve sto je potrebno da se postigne poboljšanje na tom polju.

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #7 poslato: Avgust 05, 2021, 09:36:52 pre podne »
Hvala brate. Ja sam uvek iso nekom logikom ako pijm whey koji vec ima zasladjivac kao sta ima veze onda.... Ali kapiram sta pricas.

A skoro sam gledao neki dokumentarac koliko ustvari na nas utice i psihicki i fizicki kolicina i vrste bakterija koje imamo u stomaku. Ide do toga da dosta definise dete od koga pokupi najvise bakterija u prvim nedeljama zivota.
Moze da utice na depresiju i ispustanje serotonina. Tip bakterija u stomaku moze da utice na stvari koje nam se jedu. I onda ko jede zdravu hranu povecava se broj bakterija kojima to odgovara i sve vise ti se jede ta hrana i obrnuto... Stvarno fascinantno za nesto sto sam mislio da je samo usputni putnik u nasem telu...

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #8 poslato: Avgust 05, 2021, 09:44:09 pre podne »
Kako se trosi? Posle obroka, pre ili?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #9 poslato: Avgust 05, 2021, 09:59:32 pre podne »
Jogzy

mora covek da iskusi kako je imati poremecenu crevnu floru, pa tek onda da skapira neke stvari... sto se tice ishrane to je stvar navike, zajebano postaje kada se umesa duboko u hemiju mozga, tj kada ti hrana postaje droga

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #10 poslato: Avgust 05, 2021, 11:16:58 pre podne »
Kako se trosi? Posle obroka, pre ili?
Uz obroke  koji sadrze vise UH.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #11 poslato: Avgust 05, 2021, 01:47:02 posle podne »
Ne znam ni zasto postavljam javno, bolje da sam ti privatno poslao. Jos jednom, hvalaa 🤘

Nema veze i treba da se postavljaju pitanja JAVNO
jer nema smisla na pvt osim ako je bas nesto privatno u pitanju

Piratu hvala sto odgovara direkt i u bebu i hvala sto odgovara kao CLAN, a ne kao admin ili vlasnik da ne bude da neko gura
Da, forum jeste moj i na njemu mogu da budu oglasi samo z aono sto je vezano za Ogistru, ali ovde je rec o recenziji i NAJBOLJE kada je daje korisnik

hvala jos jednom i piratu i tebi sto si javno postavio

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #12 poslato: Avgust 05, 2021, 02:34:59 posle podne »
Ma hvala svima vama. Koliko sam samo saznao/naucio... A i tebi Pedja hvala za Yama majicu pre neki mesec 😁

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Insulomin-R
« Odgovor #13 poslato: Avgust 06, 2021, 02:29:57 posle podne »
Ma hvala svima vama. Koliko sam samo saznao/naucio... A i tebi Pedja hvala za Yama majicu pre neki mesec 😁

nema na cemu da se hvali