April 26, 2024, 09:41:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Photoshoot misljenje  (Pročitano 1855 puta)

Van mreže rdc123

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Photoshoot misljenje
« poslato: Avgust 20, 2021, 10:34:53 pre podne »
Pozdrav,

imam kao neko slikanje oko sredine septembra i idem na vencanje u tom periodu takodje pa mi je cilj da skinem sto vise masti do tad, imam 4 plocice, vidljive vene, separacije na kvadu otprilike 14-15% masti ali bih hteo da dodjem na 10tak,
znaci da mi se svih 6 plocica vide. Ja imam dosta yohimbina i clena kuci i razmisljam da odradim kao agresivniji malo cut.

Sta vi mislite o tome? Recimo 4-5 nedelja da bas spustim kalorije i hidrate, protein visoko da drzim da bih odrzao sto vise misica, treniram jako, radim dosta kardia. Da li mogu da stignem za 4-5 nedelja bas da vidim te promene koje ja zelim? Nikad iskreno nisam radio nesto tako agresivno, vise sam radio cut po 14-16 nedelja polako ali sad nemam vremena

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Photoshoot misljenje
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2021, 12:20:27 posle podne »
Sa tim pristupom,vise ces skinuti misica nego sala.Zaostrices ishranu maksimalno,pojacati trening,uci ces u pretreniranost,katabolizam,skace kortizol...5% za 4 nedelje nece da moze,samo ces izgledati kao izduvani balon.
Klen se koristi kada dodjes do 8-9% bf i ne mozes nikako vise da ides dole,jer ti adaptirani  i zakucani metabolizam ne dozvoljava.
Idi na normalni deficit nekim rotacijama,pa koliko skines da skines.Sto se forsiranog i pojacanog kardija tice,organizam ce ti se za 7 dana naviknuti na njega i neces vise imati efekta,salo se skida sa tegovima.Da dugotrajni kardio sagoreva masti onako kako ti mislis,maratonci bi bili kao od brda odvaljeni,ne bi izgledali kao izduvan q.rac.
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2021, 12:23:34 posle podne g0xy »