April 26, 2024, 10:13:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.100 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Gde kupiti  (Pročitano 2763 puta)

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Gde kupiti
« poslato: Avgust 24, 2021, 12:55:24 posle podne »
Jedno, mozda glupo, pitanje. Gde nalazite clusterdextrin za kupovinu? Ja sam vidjao malto i , naravno, dekstrozu. Hvala

Izvoli- sa dodatkom Kyowa farmaceutskim amino kiselinima

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/uh-transportni-sistemi-izotonicni-napici/832-glycobol-performance-700-gramayamamoto-nutrition.html

« Poslednja izmena: Avgust 24, 2021, 02:10:49 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2021, 11:22:39 posle podne »
Hvala puno, tek sad vidim. Steta sto nema neko vece pakovanje 😢

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2021, 01:22:06 posle podne »
kostalo bi te isto...to i vitargo su skupe zezalice... pod uslovom naravno da to sto kupis je zaista vitargo

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2021, 09:48:38 pre podne »
Pirate, jedno pitanje. Kako cenis firmu All Stars?

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #4 poslato: Avgust 30, 2021, 10:58:03 pre podne »
Ok su.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #5 poslato: Avgust 30, 2021, 02:51:59 posle podne »
kostalo bi te isto...to i vitargo su skupe zezalice... pod uslovom naravno da to sto kupis je zaista vitargo

vitargo se pokazao veoma losom opcijom zbog digestije
vitargo cini kOMPLEX prostih uh, od koji dva imaju tj ima se problem sa krajnjom digestijom odnosno "viskom" inusliskog pika

cluster zavrsava posao u tankom crevu i nemas nikakvih digestvinih problema, a insulinski rollercoster ne postoji

ne moze da se poredi ni sa jednim oblikom prostog secera

to ne znaci, naravno da ce za 3 ili 5 godina, nakon clustera biti izbaceno nesto novo/ bolje

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #6 poslato: Avgust 30, 2021, 03:08:31 posle podne »
E pa, Pedja, puno ti hvala na oba odgovora. Reci mi jos samo za waxy maize. Secam se da je bila pomama da je nesto najbolje na tom polju mada sam bio skeptik. Ispada opravdano?

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #7 poslato: Avgust 30, 2021, 03:16:21 posle podne »


sto se tice vitarga i cluster dextrina, ok , polimeri glukoze, licno nisam primetio razliku u digestiji osiim sto je ovaj sa dodatkom ak da zapusis nos dok ga pijes :) (sto je zbog prusustva ak svakako, obican je sa druge strane totalno druga prica)
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2021, 04:02:36 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #8 poslato: Avgust 30, 2021, 03:55:02 posle podne »
E pa, Pedja, puno ti hvala na oba odgovora. Reci mi jos samo za waxy maize. Secam se da je bila pomama da je nesto najbolje na tom polju mada sam bio skeptik. Ispada opravdano?

sve gore napisano vredi za vaxy....pomama BILA, da..proslo vreme

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #9 poslato: Avgust 30, 2021, 04:00:01 posle podne »
Citat
svaki suplement moze da se fejkuje. ALL STAR trenutno ima samo u suplementstoru kod nas, i ljudi imaju sve papire potrebne za ovlascenu distribuciju, sad oni ako fejkuju i prodaju fejk robu jbg :)

Pa nije stvari da li moze vec je stvar da li se radi ili ne  ;)


Papire za DISTRIBUCUJU nema niko drugar...moras da imas papire za UVOZ....ti mozes da prodajes i kao pirat ako ti ja dajem robu...niko te ne pita nista...

nisam rekao da je oni fejkuju..ne bacaj mi reci u usta...

kazem da to nisam viodeo kod nas godinama...

Citat
licno nisam primetio razliku u digestiji osiim sto je ovaj sa dodatkom ak da zapusis nos dok ga pijes

ja sam govorio o cistom clusteru. ne o ovome sto imamo mi u pinudi
ali eto
ti si jedino covek koji kaze da nije primetio razliku u digestiji...OVO TI GOVORIM NAJISKRENIJE

znaci od studija pa do ljudi i na kraju mene licno, koji sam probao sve i jednu vrstu prostog secerra na ovom svetu, i solo i u kombinaciji...

odustao sam pre 5 godina od upotrebe pROSOTIH SECERA jer nisam mogao da ih podnosim i imao sam stransih problema
i ne JA,. vec znam 100 ljudi sa istim problemima kao i ja

elem
kada se pojavio cluster, licno sam isao do 50 gr da vidim da li cu imati problem
NISAM imao nikakav problem, cak sta vise...30 min nakon treninga sam mogao da JEDEM. za ralziku od ostalih prosti secera gde nisam mogao da uzmem cvrst obrok, nkeada i 2 sata nakon treninga

nemoj da odgovaras molim te..
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2021, 04:03:08 posle podne Pedja_Petrovic »

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #10 poslato: Avgust 30, 2021, 04:19:26 posle podne »
ma nista posebno, ok je linija, nije bogata paleta kao Yama ali ok...
svakako samo legitimni distributeri...

sto se tice digestije secera, vitargo mozda nisam uzimao dugo doduse, ali kada sam uzimao isto sam ga vario dobro kao i glucobol,
stim sto eto opet dajem prednost obicnom glucobolu u pwm sa Iso Fuji vanila ali to je sto kada je i izasao on nisam iskreno ni gledao
vise vitargo, iz prakticnih ralzoga tj nabavke, nema ga uvek na lageru, za razliku od glucobola... mada eto ja ne znam ni koliko sam
uputan za secere, jer meni ni dex ni fruktoza ne prave problem... dok me industrijski secer unistava sistematski, vise ni ne radim ona punjenja,
kada sam skapirao da mi ne treba...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #11 poslato: Avgust 30, 2021, 04:31:56 posle podne »
ma nista posebno, ok je linija, nije bogata paleta kao Yama ali ok...
svakako samo legitimni distributeri...

sto se tice digestije secera, vitargo mozda nisam uzimao dugo doduse, ali kada sam uzimao isto sam ga vario dobro kao i glucobol,
stim sto eto opet dajem prednost obicnom glucobolu u pwm sa Iso Fuji vanila ali to je sto kada je i izasao on nisam iskreno ni gledao
vise vitargo, iz prakticnih ralzoga tj nabavke, nema ga uvek na lageru, za razliku od glucobola... mada eto ja ne znam ni koliko sam
uputan za secere, jer meni ni dex ni fruktoza ne prave problem... dok me industrijski secer unistava sistematski, vise ni ne radim ona punjenja,
kada sam skapirao da mi ne treba...

aaaa too..

ma nee....ako nije cisti cluster (bez mirisa i ukusa) onda nema nikakvog smisla da se mesa sa protenim....UZAS..to si u pravu
gluycobol je nesto sto je namenjno za PRE i u TOKU treninga...
Licno, ga podeljbam sa jo 5-*6 gr essential amino i trenutno idemo 40 gr UZ SVAKI TRENING..ja..koji je i na 10 gr dextroze wc solju brisao sa spahlom ( idemoooooooooo hahhahahahhahahaha - morao sam, jbg ).....

vitargo je kombo 5 vrsta prostih secera i ja sam se sa njim borio najstrasnije. Zasto? pa zato jer je MIlos rekao tako...jebiga....i naravno, jer sam isao 10 iu inuslina u toku i 10 iu posle treninga...u suprotnom bi bilo..putuj Igumane.

elem
meni je lakse bilo kada sam inuslin kontrolisao sa gumenm bonama i cola colom nego sa tim- MAJKOM SE KUNEM SVIMA

sa vitargom sam znao da dobijem "inuslinku rupu" u sred dana..iz cista Boga mira me okine hypo....inuslin rollerkoster sa vitargom je bio....ijaooooo

dextroza....nisam mogao da kontrolisem ins i 2 sata posle...naglo ga podigne i onda drzi visoko drugo vrfemena, sto mi niej odgovarafalo

fruktoza...BUM, BUM BANG...brzo digne ins i onda kada me spusti jos brze, zvezdice ispred ociju su bile mrnjauuuuu

vaxy mi je drzao situaciju pod kontrolom,koliko toliko, ali je bio problem doziranja..na 30 gr, nisam mogao da jedem NISTA kao sto rekoh i do 2 sata nakon treninga..

saharoza....ijaoooo mila mati....NE DAO BOG NIKOME...smece nad smecima.

maltodexriin.....paaaa....kada sam isao 10 gr malto i 10 gr dexa, imao sam kontrolu prvih 20ak dana...posle, ne znam ni ja sta se desilo, opet sam upadao u vagon sa hypo sa tim da sam cak i smanjivao doze inuslina, ali dzaba....


kao sto rekoh, prestao sam da korostim i secere i inuslin ima sigurno 5 god (to je min- a dao biih se kladiti i na 7*8 god)

kada se cluster pojavio, kao i uvek..volim da probam....

i to je to...
nije mi rekao niko za njega, vec sam jednostavno citao i trazio sta bi mnoglo biti resenje
iskreno, nisam ni SKONTAO da je glucybol ciklicni dextrin u osnovi vec sam trazio DWM......i to se jednostavno poklipilo..

eto...to je moje licno iskustvo, a kao sto rekoh, znam sigurno 100 ljudi sa istim problemom....


Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #12 poslato: Avgust 30, 2021, 05:01:40 posle podne »
pa eto , onda je to i najkompletniji odgovor, jer si ti to na sebi isprobavao u protokolima, ja licno o tim ins crashovima itd ne mogu da pricam, jer stvarno nikada nisam osetio sta je to...  meni se posle obroka nikada nije spavalo, niti sam posle slatkog imao potrebu da dremam... e sada druga je stvar sto sam  industrijske secere i one price punjenja glikogena dodavanjem takvih stvari iskljucio kada sam skapirao neke stvari...

Van mreže Raigor

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #13 poslato: Avgust 30, 2021, 06:37:21 posle podne »
Hvala puno obojici

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gde kupiti
« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2021, 02:04:20 posle podne »
pa eto , onda je to i najkompletniji odgovor, jer si ti to na sebi isprobavao u protokolima, ja licno o tim ins crashovima itd ne mogu da pricam, jer stvarno nikada nisam osetio sta je to...  meni se posle obroka nikada nije spavalo, niti sam posle slatkog imao potrebu da dremam... e sada druga je stvar sto sam  industrijske secere i one price punjenja glikogena dodavanjem takvih stvari iskljucio kada sam skapirao neke stvari...

upravo to

dobor, spavanje posle obroka, nije se ni meni desavalo
ovo sto samnapisao je vezano za upotrebu prostaka posle trendze

fuck yeah