Mart 29, 2024, 12:59:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko maximalno wheya dnevno  (Pročitano 6074 puta)

Van mreže BattleBeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #15 poslato: Novembar 03, 2021, 01:58:44 pre podne »
Tako da najverovatnije ne mogu lepo da varim whey. Vec posle par minuta, mozda i manje, nakon sto ga popijem, osecam neki problem, i to traje 30-60 minuta i moram da se ispodrigujem nekoliko puta u tom vremenu da bih se osecao bolje.

To se meni desavalo sa myprotein wheyom, dok sad ovaj amino whey, a ranije i scitec idu lepo...

Van mreže Gricko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #16 poslato: Novembar 03, 2021, 02:25:31 pre podne »
Ja sam probao nekoliko, ali amino whey nisam jos, i uvek sam imao problem.

Jel mozes da mi preporucis bas taj whey koji ti koristis i koji ti odgovara? Ako moze neko manje pakovanje, da probam, da ne bacam pare ako mi ne odgovara.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #17 poslato: Novembar 03, 2021, 06:20:49 pre podne »
Ja sam probao nekoliko, ali amino whey nisam jos, i uvek sam imao problem.

Jel mozes da mi preporucis bas taj whey koji ti koristis i koji ti odgovara? Ako moze neko manje pakovanje, da probam, da ne bacam pare ako mi ne odgovara.

Probaj ISO FUJI protein
to je protein koji konzumiraju ljudi sa problemima cira na crevu, ljudi sa problemima poremecaja u digestiji (jedan od njih sami ja) itd itd itd. tu svakako NEMA GREKSKE, a kvalitet siriovine je ono sto odvaja od ostalih poroizovdjaca

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/90-proteina-izgradnja-misica/808-iso-fuji-yamamoto-nutrition2000-grama.html

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #18 poslato: Novembar 03, 2021, 06:25:18 pre podne »
Manja pakovanja aminowheya imas povoljno, probaj ukus cokolade. E sada bilo bi pozeljno da pre toga ocistis creva malo boljim izborom namirnica... proboticima, fastingom i slicno. Mozda te neka namirnica isto jebe... recimo ja sam izvalio da su mi frikom zamrznuto voce lutrija, a da se redovno od pecenice , slanine poremetim(mozda bi bilo drugacije da ima boljih prouzvodjaca na trzistu) , no ta čašćavanja sam morao da izbacim jbg.. ubacim umesto toga u rotaciju svinjski file... naravno da sad nebispadne da samo to jedem😄, od proteina uvek u rotaciju idu prvo jaja, riba, belo meso pljeke, junetina...ali sustinski bez termicke obrade tesko...

Da eto vidis nisam ni ja znao, ali ima sada i 700 g iso bez ukusa neutral... malo je miris specifican jer nema arome, ali to bi trebalo da bude prva opcija za osetljiv stomak
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2021, 06:30:19 pre podne pirat »

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #19 poslato: Novembar 03, 2021, 09:35:44 pre podne »
Manja pakovanja aminowheya imas povoljno, probaj ukus cokolade. E sada bilo bi pozeljno da pre toga ocistis creva malo boljim izborom namirnica... proboticima, fastingom i slicno. Mozda te neka namirnica isto jebe... recimo ja sam izvalio da su mi frikom zamrznuto voce lutrija, a da se redovno od pecenice , slanine poremetim(mozda bi bilo drugacije da ima boljih prouzvodjaca na trzistu) , no ta čašćavanja sam morao da izbacim jbg.. ubacim umesto toga u rotaciju svinjski file... naravno da sad nebispadne da samo to jedem😄, od proteina uvek u rotaciju idu prvo jaja, riba, belo meso pljeke, junetina...ali sustinski bez termicke obrade tesko...

Da eto vidis nisam ni ja znao, ali ima sada i 700 g iso bez ukusa neutral... malo je miris specifican jer nema arome, ali to bi trebalo da bude prva opcija za osetljiv stomak
X2 za amino whey trostruka cokolada.
Narucio za vikend dok je bio na akciji, stigao juce. Sve pohvale prvi amino koji sam probao. Mogu reci top 👌💪

Van mreže Gricko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #20 poslato: Novembar 03, 2021, 10:55:04 pre podne »
Hvala ljudi, probacu onda ISO Fuji, pa cu tad znati kako stoje stvari  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #21 poslato: Novembar 03, 2021, 02:29:41 posle podne »
Citat
Da eto vidis nisam ni ja znao, ali ima sada i 700 g iso bez ukusa neutral.

netural je nesto sto je uzviseno!
Iskreno i to sam ti rekao u nasem privatnom razgovoru
Evo, znam 5 ljudi koji imaju cireve na zelucu na 12-o P crevu, imaju problem sa hranom koje god vrste...
Kada su probali ovo.....covek mi kaze da u nutri bulet za dorucak i veceru stavi 4 merice iso fuji (oko 40 gr praha -+ gore dole) i 5-6 pirincanih galeta i malu kasiku kikriki putera....KAZE DA JE PONOVO RODJEN!!

licno
posle treninga u haldnoj vodi na mikser po 50 gr praha bez problema konzurimam
da popijem bilo kog proteina 50 gr ne znam da li bih pre zavrsio u wc ili.......

tako da..

ali....nema ukus i to zaista sto se kaze...nije za svakoga.
ali, nuzda zakon menja tako da...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #22 poslato: Novembar 03, 2021, 04:06:51 posle podne »
Na 12topalacnom nije problem, sranje nastaje ozbiljno kada je u pitanju zeludac ili zucna kesa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #23 poslato: Novembar 04, 2021, 06:42:31 pre podne »
Na 12topalacnom nije problem, sranje nastaje ozbiljno kada je u pitanju zeludac ili zucna kesa

ma sve ok
samo kazem

Van mreže BattleBeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #24 poslato: Novembar 07, 2021, 10:43:27 posle podne »
Tako da najverovatnije ne mogu lepo da varim whey. Vec posle par minuta, mozda i manje, nakon sto ga popijem, osecam neki problem, i to traje 30-60 minuta i moram da se ispodrigujem nekoliko puta u tom vremenu da bih se osecao bolje.

To se meni desavalo sa myprotein wheyom, dok sad ovaj amino whey, a ranije i scitec idu lepo...

Evo sad sam uzeo amino whey jaffu i ne prija mi za zeludac nikako, sto znaci da je do ukusa ipak. Koji me djavo natera da ne uzmem opet cokoladu kad je ona isla super...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #25 poslato: Novembar 08, 2021, 08:41:39 pre podne »
Tako da najverovatnije ne mogu lepo da varim whey. Vec posle par minuta, mozda i manje, nakon sto ga popijem, osecam neki problem, i to traje 30-60 minuta i moram da se ispodrigujem nekoliko puta u tom vremenu da bih se osecao bolje.

To se meni desavalo sa myprotein wheyom, dok sad ovaj amino whey, a ranije i scitec idu lepo...

Evo sad sam uzeo amino whey jaffu i ne prija mi za zeludac nikako, sto znaci da je do ukusa ipak. Koji me djavo natera da ne uzmem opet cokoladu kad je ona isla super...

da, postoji mogucnost da "ukus" nekome ne odgovara.
Ja licno, "svarcavald tortu" ne mogu ni da pogledam kada je taj ukus u pitanju.
Dok druge (dodusse, i ne uzimam nista osim vanile, lesnika i ponekad jagoda/banana) konzumiram bez jebem ti u svim opcijama.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #26 poslato: Novembar 08, 2021, 09:15:25 pre podne »
Tako da najverovatnije ne mogu lepo da varim whey. Vec posle par minuta, mozda i manje, nakon sto ga popijem, osecam neki problem, i to traje 30-60 minuta i moram da se ispodrigujem nekoliko puta u tom vremenu da bih se osecao bolje.

To se meni desavalo sa myprotein wheyom, dok sad ovaj amino whey, a ranije i scitec idu lepo...

Evo sad sam uzeo amino whey jaffu i ne prija mi za zeludac nikako, sto znaci da je do ukusa ipak. Koji me djavo natera da ne uzmem opet cokoladu kad je ona isla super...

ako ti se jela jaffa, bolje da si kupio kutiju jaffe i drmnnuo posle treninga :)
evo ti moja lista okusa:
amino whey: cokolada, cookies, bounty i mozda najbolji bez ukusa protein ikada

Van mreže Gricko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #27 poslato: Novembar 08, 2021, 01:13:31 posle podne »
Probao sam ISO Fuji sa ukusom cokolada - kokos.

Isto se desava, mozda samo u malo blazoj varijanti. Mozda je problem laktoza, ne znam. Jel ima neko ideju kako to da resim? Video sam na nekom klipu da mogu da se piju neki suplementi tako da ti laktoza tad ne smeta.
Jel zna neko kako se zovu?

Moram nekako da dovedem sebe u situaciju da mogu da pijem whey bez problema, bar 3-4 merice dnevno  ;D
Inace nikad necu moci da imam misicnu masu koju zelim.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #28 poslato: Novembar 08, 2021, 01:21:54 posle podne »
laktaza, ali ona nije uvek konstantna , moze da ti se desi da se proseres opet...  ostaje ti jos samo da uneses protein iz hrane ili da gadjas govedji carnivore, sto na nasim prostorima tesko da ces naci...   

Van mreže Gricko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Koliko maximalno wheya dnevno
« Odgovor #29 poslato: Novembar 08, 2021, 01:28:25 posle podne »
Ma nemam ja problem sa proseravanjem od wheya  :D

Nego kao da je u pitanju gorusica, tako nesto.