April 18, 2024, 03:31:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin plus preworkout  (Pročitano 1588 puta)

Van mreže ggs93

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Kreatin plus preworkout
« poslato: Oktobar 31, 2021, 06:57:55 posle podne »
Zanima me ukoliko preworkout u sebi poseduje kreatin da li je pozeljno dodati kreatin kao poseban sastojak ili je dovoljno to sto ima u preworkoutu?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Kreatin plus preworkout
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2021, 08:54:59 posle podne »
Zavisi koliko ima kredze u proizvodu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin plus preworkout
« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2021, 06:58:22 pre podne »
Zanima me ukoliko preworkout u sebi poseduje kreatin da li je pozeljno dodati kreatin kao poseban sastojak ili je dovoljno to sto ima u preworkoutu?


Nemoj da linkujes druge sajtove, kao br 1
Kao br dva, koliko gr ima bilo cega, treba da PISE osim ako nije fora propriarity blend opcija, gde je u 5600 mg (ovo je nebitna cifra i izmsljena je) najvise ima onoga sto je NAJJEFTINIJE

S obzirom da je do pre nekoliko kreatin na globalnom trzistu kostao 4 eu, a sada kosta 12, to znaci da on vise nije najjefintiji i da njega nema najvise, vec da ce da se traze alternative sa cim da se "spajkuje" nesto.

U doticnom prozivodu kao "zasticena kreatin matrica" u 4,5 gr te matrice ima 5 vrsta creatina, od toga je 3,9 gr kreatin monohidrata 😁

Siguran sam da sam ti sve objasnio i rekao...

Van mreže BattleBeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Kreatin plus preworkout
« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2021, 12:28:54 pre podne »
Zanima me ukoliko preworkout u sebi poseduje kreatin da li je pozeljno dodati kreatin kao poseban sastojak ili je dovoljno to sto ima u preworkoutu?
Kreatina treba unositi svaki dan (5 grama je uglavnom preporucena doza) i nema nikakva preworkout svojstva.