Mart 28, 2024, 10:57:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: BETA K  (Pročitano 1875 puta)

Van mreže animalpak

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
BETA K
« poslato: Decembar 14, 2021, 05:53:40 posle podne »
Koristio sam ovaj suplement bukvalno pre 100 godina, tamo negde 2009-2010. Tad je bio kombinacija beta alanina i kre alkalina, vidim da su sad umesto toga stavili beta alanin i klasican monohidrat. Jel koristio neko skoro, da li se promenio nesto "rad"? Meni je u ono vreme bio jedan od najboljih suplemenata, cuda je pravio.

P.S. Mnogo zajeban captcha ste stavili, treba mi 5 pokusaja da ubodem ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BETA K
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2021, 06:32:20 posle podne »
Koristio sam ovaj suplement bukvalno pre 100 godina, tamo negde 2009-2010. Tad je bio kombinacija beta alanina i kre alkalina, vidim da su sad umesto toga stavili beta alanin i klasican monohidrat. Jel koristio neko skoro, da li se promenio nesto "rad"? Meni je u ono vreme bio jedan od najboljih suplemenata, cuda je pravio.

P.S. Mnogo zajeban captcha ste stavili, treba mi 5 pokusaja da ubodem ;D


Krealkalyin je PUFERIZOVANI kreatin monohidrat sa pH correct vrednosti sto ga cini mnogo boljihm kod asporpicije ali...

Inace, ne znam sta znaci da je pravio "cuda" posto i ako uzmes u obzir da je potrebno unositi 7-12 gr BA (progresivnim povecavanjem doza) + ako uzmes u obizr da je u "solo" verziji KREALKY na 4 caps ima 3000 mg, a ovde u 4 caps imas 1500 mg Kre alkyina i 1500 mg BA..ono....dodjemo do nekih 15 caps koje bi trebalo da uzimas da "radi"

Citajte SASTAV ljudi i necete imati nikakav problem