Mart 28, 2024, 12:09:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Oporavak zglobova  (Pročitano 2588 puta)

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Oporavak zglobova
« poslato: Januar 08, 2022, 10:41:27 pre podne »
Pitanje za iskusnije clanove foruma. Koji suplement bi preporucili za oporavak zglobnog sistema? Mislim na kolena i laktove,zamolio bih Pedju i Stevana ako su u mogucnosti da odgovore. Pedja kao neko ko sigurno zna sta valja od suplemenata. Istrazivao sam sta bi bilo najbolje od suplemenata i izdvojio se Amix. Ako neko ima iakustva sa tim suplementom od Amix?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2022, 09:34:04 pre podne »
Pitanje za iskusnije clanove foruma. Koji suplement bi preporucili za oporavak zglobnog sistema? Mislim na kolena i laktove,zamolio bih Pedju i Stevana ako su u mogucnosti da odgovore. Pedja kao neko ko sigurno zna sta valja od suplemenata. Istrazivao sam sta bi bilo najbolje od suplemenata i izdvojio se Amix. Ako neko ima iakustva sa tim suplementom od Amix?

pozdrav
taj suplement nije Amix
Amix je brend koji ima u ponudi preparat koji sluzi u te svrhe.
Po sastavu je korektan.
Samo i sto, ukoliko imas ozbiljne povrede, nanesene mehanickim putem (trening i slicno), taj preparat tesko da moze da pomgone.

Uskoro ce biti na trzistu preparat ArthroMine, koji je kompleksniji od toga tj od svih koji postoje kod nas, i mnogo bolja opcija koja moze (zbog sastava) cak da pomogne u rehablitiaciji kod povreda.

@Pirat apovred :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2022, 10:14:29 pre podne »
Ma njesra.... SALIM SE  ;D Za prevenciju DEFINITIVNO, plus sto bih uvek dodao tu jos 10 g kolagena. Pogotovo u zimskim periodima kada nabubre kalcifikati, vlazno vreme  itd...  e sada ako ti se hrskavica ko morska trava rascvetala ili tetiva zguzvala od upala... tu mora kod kasapina...

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2022, 11:12:48 pre podne »
Postovanje Pedja i Pirat i hvala vam obojici na izdvojenom vremenu i odgovoru. Pedja znam da nije ime preparata Amix nego nisam znao kako se tacno zove taj suplement od istoimene firme pa sam zato tako napisao. Od suplemenata za tu svrhu kod tebe na sajtu po meni jedan je od kompleksnijih je upravo taj a cena je vise nego korektna. Uzimam njihov vitaminsko mineralni kompleks i zadovoljan sam. Generalno nemam nikakve povrede hvala bogu i nisu mi zglobovi u losem stanju ali se cuje malo pucketanje i inace radim jake i teske treninge sa tezinama. Zelim malo da pripomognem zglobovima ako je to moguce i da podmazem malo sve to. Naravno pio bih to u kontinuitetu bar 3 do 4 meseca jer manje od toga koliko sam citao nema efekta.

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2022, 11:14:55 pre podne »
Pirat dodacu i kolagen na to jer taj suplement koji sam pominjao ima skoro sve u sebi sem kolagena.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #5 poslato: Januar 11, 2022, 11:24:01 pre podne »
Postovanje Pedja i Pirat i hvala vam obojici na izdvojenom vremenu i odgovoru. Pedja znam da nije ime preparata Amix nego nisam znao kako se tacno zove taj suplement od istoimene firme pa sam zato tako napisao. Od suplemenata za tu svrhu kod tebe na sajtu po meni jedan je od kompleksnijih je upravo taj a cena je vise nego korektna. Uzimam njihov vitaminsko mineralni kompleks i zadovoljan sam. Generalno nemam nikakve povrede hvala bogu i nisu mi zglobovi u losem stanju ali se cuje malo pucketanje i inace radim jake i teske treninge sa tezinama. Zelim malo da pripomognem zglobovima ako je to moguce i da podmazem malo sve to. Naravno pio bih to u kontinuitetu bar 3 do 4 meseca jer manje od toga koliko sam citao nema efekta.

pa ukoliko nemas povredu, kao prevencija svakako odlicno

e sada ovo oko multi min kmpleksa
to je isto diskutabilna stvar kada neko kaze da je zadvoljan sa necim
ali ajde....da ne sirim temu bzvz oko toga.

collagen kao sto je pirat rekao- svakako pozeljan

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #6 poslato: Januar 11, 2022, 11:28:28 pre podne »
Pedja aludirao sam na sastav vit-min kompleksa. Svakako da ima verovatno i boljih ali odnos cene i sastava je po mom skromnom misljenju super. Hvala jos jednom na izdvojenom vremenu i kupicu kolagen uz taj suplement.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #7 poslato: Januar 11, 2022, 11:40:23 pre podne »
samo rokaj , ako treniras snazno znojis se itd, treba ti svaki moguci arsenal... vitamin D takodje, jako bitan za zglobove...

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2022, 11:57:26 pre podne »
samo rokaj , ako treniras snazno znojis se itd, treba ti svaki moguci arsenal... vitamin D takodje, jako bitan za zglobove...
Hvala na podrsci burazeru,treniram kao zver. Gledam da uzimam sve sto je potrebno mada nije to ni malo jeftino kad covek realno pogleda. Treniram kao profi sportista,trosim pare na suplemente i hranu kao profi a nemam nista od toga ali sa druge strane ne izlazim,ne pijem i ne pusim pa se tesim da je ovo zdravije.  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #9 poslato: Januar 11, 2022, 02:55:30 posle podne »
Pedja aludirao sam na sastav vit-min kompleksa. Svakako da ima verovatno i boljih ali odnos cene i sastava je po mom skromnom misljenju super. Hvala jos jednom na izdvojenom vremenu i kupicu kolagen uz taj suplement.

pa ne znam sta ti gledas
ali sta god da gledas jedna stvar je jasna
NEMA dovoljno ni jednog elementa - i to nije samo kod tog multi/min....
skoro je kod vecine.
Retki su da su dovoljno kopleksni, a da nisu u njih natrpali nepotrebnih sranja koje samo povecavaju cenu.

tako da....ovo..odnos cena/kvalitet...uffff.....ne volim tu floskulu pa jbg....

Ljudi su kupovali 30 god ON gold standard kao vrhunski kvalitet i nabijenu cenu- cena opravdavala kvalitet. Najbolji odnos cene i kvaliteta- jes"t - u mauni. Odjednom, a pojavom globalizma. ljudi shvatili su ih sisali kao ovce godnima (da ne kazem, jebali kao budale).

ali to je tako

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Oporavak zglobova
« Odgovor #10 poslato: Januar 12, 2022, 09:41:30 pre podne »
Pa dobro Pedja ja svakako ne uzimam po uputstvu nego pojacam na tri tablete dnevno umesto jedne kao sto proizvodjac kaze. Znam da se svakako bolje razumes u te stvari nego ja i 90% nas obzirom da si u materiji toliko vremena. Koji bi preporucio onda po tvom misljenju? Da se kaze da je ok ako ne gledamo na cenu.